מה ההבדל בין ספק ותשתית?

מאת: מערכת משתלם לי | 06.04.2019

כיום כמעט בכל בית בישראל יש אינטרנט. בכל אזור יש תשתיות המונחות על ידי חברות התקשורת ועל אותן התשתיות מתחברים הספקים שמעניקים לכם את היכולת לגלוש בפועל. רכישת ספק ותשתית יחדיו יקנה לכם את האפשרות לקבל דיל במחיר מיוחד וכך תוכלו לחסוך עשרות שקלים מדי חודש. תוכלו לבצע השוואה בין הספקים באתר משתלם לי ולבחור את המחיר המתאים לכם ביותר.

לרשימת חבילות ספק ותשתית מומלצות

מה ההבדל בין ספק ותשתית?

האינטרנט הוא בעצם רשת של מידע העוברת אלינו ומאפשרת לנו גלישה לעולם הזה, באמצעות סיבים אופטיים וחוטי חשמל ותקשורת מתאימים העוברים בתוך האדמה לנקודות מסוימות ומחוברות לשרתים. שרתים אלו מתוחזקים היטב ואף יקרים מאוד לאחזקה. ספקיות האינטרנט הינן חברות אשר מחברות בין התשתית לבין הלקוח ומאפשרות לו גישה לעולם האינטרנט מהמחשב שלו, מהטאבלט או מהסמארטפון. אפשר להשוות את הדבר לנסיעה מנקודה א’ לנקודה ב’: הכביש שעליו תיסעו תהיה התשתית הקיימת שמחברת בין נקודה א’ ל-ב’, וכלי הרכב שתיסעו אתו יהיה הספק שלכם.

 

באיזו חברה כדאי לבחור?

כיום יש יותר חברות תקשורת המספקות לנו אפשרויות חיבור לאינטרנט הוט באמצעות ספק ותשתית ביחד, אולם המבחר הוא עדיין לא גדול מאוד בשל עלויות ההקמה והתחזוקה היקרות של השרתים. על ההבדלים ניתן יהיה ללמוד מחברים ומשפחה אשר קיבלו שירות דומה מאותה החברה ויכולים להעביר לכם את חוות דעתם בנושא. על כן נוכל לראות כי ההמלצות אשר נקבל יוכלו להיות בכל מקום על הסקאלה, החל מהמלצה חמה ועד לאזהרה להתרחק מהחברה המדוברת.  כך או כך, את חווית השירות שלכם תוכלו להכיר אך ורק אם תנסו את השירות. זכרו כי טווח המחירים משתנה בין חברה לחברה ומה היא מציעה.

 

השוואת מחירים תחסוך לכם כסף רב

השוואת מחירים באתר משתלם המיועד להשוואת מחירים תחסוך לכם כסף רב מידי חודש. אולי כמה עשרות שקלים בחודש נראים לכם עניין פעוט אולם לטווח הארוך מדובר בחיסכון של מאות ואף אלפי שקלים שאתם משלמים סתם כך. תוכלו לקבל את אותה חבילה במחיר מוזל יותר, אם לא באותה חברה שאתם נמצאים היום הרי הצעה טובה יותר תהיה לכם מחברה אחרת. אם כבר אין לכם הצעה טובה יותר לקבל מאף חברה כנראה שאתם עושים שימוש בחבילה הטובה ביותר שאתם יכולים לקבל במחיר הזה.

מאמרים נוספים:
18 ינואר 2020
סטרימרים מומלצים
אם לפני כמה שנים המילה סטרימר לא הייתה מוכרת לכם,...
קרא עוד >
11 יוני 2018
השוואת מחירי אינטרנט בקלות
ישנם אנשים שיש להם ספק ותשתית של אינטרנט אך לעיתים...
קרא עוד >
6 דצמבר 2016
תשתית אינטרנט השוואת מחירים
כיום כבר מובן מאליו שכל אחד זקוק לחיבור אינטרנט ביתי,...
קרא עוד >

הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

כל הזכויות שמורות © משתלם לי 2020

Facebook