גולן טלקום

כל החבילות של גולן טלקום
סלולר
אינטרנט
טלוויזיה
טריפל
גולן טלקום – 60G

שיחות - ללא הגבלה
סמס - ללא הגבלה
גלישה - 60G

₪37
פניה לנציג
למצטרפים חדשים בלבד
»

פירוט החבילה :
שיחות וסמס – ללא הגבלה
גלישה – 60Gb
דמי סים -19 ₪
דמי חיבור -30 ₪

מלא/י את הטופס ונציג יצור עימך קשר X


ניתן לשלוח פנייה בכל עת|שעות פעילות-א-ה: 9:00-18:00,שישי 09:00-12:00

גולן טלקום – 100G

שיחות - ללא הגבלה
סמס - ללא הגבלה
גלישה - 100G

₪39
פניה לנציג
למצטרפים חדשים בלבד
»

פירוט החבילה :
שיחות וסמס – ללא הגבלה
גלישה – 100G
עלות סים – 49 ₪
החבילה למשך שנתיים

מלא/י את הטופס ונציג יצור עימך קשר X


ניתן לשלוח פנייה בכל עת|שעות פעילות-א-ה: 9:00-18:00,שישי 09:00-12:00

גולן טלקום - החברה שהביאה למהפך מחירים בשוק הסלולר

אחת מחברות הסלולר הבולטות בשוק בשנים האחרונות, הינה ללא ספק גולן טלקום בבעלותו חברת אלקטרא ולשעבר של איש העסקים מיכאל גולן. החברה החלה להשיק את שירותיה בחודש מאי בשנת 2012, תחת הסיסמה:"מספיק להיות פראיירים".

המודל העסקי של חברה זו, התבסס על מחיר חודשי נמוך וקבוע במקום תמחור על פי דקות שיחה. גישה זו, הפכה לאבן דרך בתעשיית התקשורת ואילצה חברות סלולר נוספות לנהוג על פיה, לאור נהירתם של לקוחות רבים אשר ביקשו להתנהל לחברת גולן טלקום.

במהלך שנות קיומה, התמידה חברת גולן טלקום להביא לצרכן הישראלי, חבילות טובות ומשתלמות ובכך אף אתגרה את שאר המתחרים. הרשת פרוסה בכל הארץ והיא בטכנולוגיה מתקדמת של דור 2, דור 3, ודור 4.

גולן טלקום חברת הסלולר הראשונה בישראל שהצליחה להביא את מהפיכת "הכול כלול"

יש לציין, כי חברת גולן טלקום, הייתה החברה הראשונה שהביאה לישראל את מהפיכת הכול כלול ע"י חבילות אשר כוללות שיחות ומסרונים ללא הגבלה וכן, נפח גלישה גדול יותר. החברה משרתת היום למעלה מ-900,000 מנויים כאשר רובם נהנים מהחבילות המשתלמות ביותר בארץ. החברה כיום, הינה חברת LOW COST המובילה בשוק הסלולר והיא שותפה עם חברת סלקום כאשר בשנת 2017, נחתם בין שתי החברות הסכם שיתוף בין הרשתות. במסגרת הסכם זה, גולן טלקום יחד עם סלקום, הינן שותפות בחלקים שווים ברשת הסלולארית שהוקמה ע"י חברת סלקום.

גולן טלקום חבילות משתלמות ביותר - משתלם לי

על מנת לשלם פחו ולקבל יותר, כדאי כי תבדקו באתר המתעדכן כל העת לגבי מבצעים כגון סלולר, טלוויזיה בכבלים וטלפון קווי. אנו באתר משתלם לי  נוכל להציע לכם מבצעים של חברת גולן טלקום. עליכם להשאיר פניה ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהצעת חבילה משתלמת. באתר,תוכלו להשוות מחירים ולמצוא את החבילה המשתלמת ביותר. באפשרותנו להתריע אתכם בדוא"ל שלכם, לגבי עדכונים חדשים של מבצעים שונים הקשורים לתחום התקשורת, להתריע בנוסף לגבי מבצע שעומד להסתיים, מה שיגרום לכם לחיסכון של מאות שקלים ויותר בכל שנה. השירות שלנו ניתן בחינם ואתם נהנים מחיסכון רב ומשמעותי.

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 18-09-19