תשתית אינטרנט

בכדי להתחבר לאינטרנט ביתי, יש להתחבר אל תשתית אינטרנט ולספק אינטרנט. כאשר תתחברו לתשתית, ניתן יהיה לבחור את הספק.  רוב ספקיות האינטרנט, מציעות ללקוחות חבילות משולבות אשר מקלות על הלקוחות להתנהל מבחינת החיוב החודשי ומבחינת שירות טכני. רק מול חברה אחת. או שניתן יהיה להתחבר לאינטרנט במודל הישן של התקשרות מול שתי חברות מה שלרוב בדרך כלל לא עושים.  לפני שתשדרגו את מהירות הגלישה בחברות הגדולות שהן למעשה בעלות התשתית ומומלץ לבדוק את  מהירות הגלישה העכשווית שלכם. היום רוב התושבים בישראל כבר גולשים במהירות של 100 מגה באמצעות חברת בזק והצפי הינו- עד סוף השנה תשתית זו במהירות של 100 מגה, תכסה את כל תושבי המדינה, אך בהוט למשל, מבטיחים כיסוי בכל הארץ לגלישה במהירות של 200 מגה.

להשוואת מחירי תשתית אינטרנט

 

תשתית אינטרנט – בדקו את מהירות הגלישה שלכם וכן את המודם

יש לבדוק בבדיקת חינם בקרב אחת התשתיות שאתם מנויים בהן, אם הוט או בזק, לגבי מהירות הגלישה וכן את המודם שברשותכם. אם מהירות הגלישה שבחרתם אינה תואמת את המודם, תצטרכו לרכוש בתשלום מודם שיתאים למהירות גבוהה יותר של גלישה. אחזקתו של המודם עבר כבר מרכישה לשכירות, כאשר מחיר השכירות הינו 10 ₪ בחודש למשך שנתיים. אם מדור בלקוחות חדשים שמעוניינים להתחבר אל תשתית אינטרנט וספק, המודם יינתן ללא תשלום למשך שנתיים.

יש לציין, כי חברת הוט נט הייתה היחידה להציע גלישה במהירות של 100 מגה עבור תשתלום חודשי של 20 ש”ח,  אך היום היא כבר אינה השחקנית לזירה, כי אם נוספו שחקנים חדשים מתחרים כגון: 012 סמיל,  נט ויז’ן, סלקום ועוד. המחירים ירדו באופן משמעותי ואתם רק תוכלו למצוא את החבילה והתשתית המשתלמת לכם ביותר.

באתר משתלם לי תמצא את תשתית האינטרנט האיכותית והזולה ביותר

אינטרנט קיים בכל בית וכן התחרות בין חברות המספקות את האינטרנט ואת תשתית אינטרנט הן רבות, חלק הן חברות שמתחברות על תשתיות כגון בזק באמצעות החברה המספקת אינטרנט. יש לברר לגבי התשתית הטובה והאיכותית ביותר, על מנת שלא תהיינה בעיות גלישה ואז להתחיל לברר מחירים. בכדי שתהיו מעודכנים כמו שאר הצרכנים שמשכילים לבחור נכון, אתר משתלם לי, בחר עבורכם את חברות התקשורת הטובות והזולות בשוק. תוכלו להתעדכן לגבי מבצעים שונים ואף לקבל תזכורת, בכל פעם שמסתיימת חבילה שאותה רכשתם בכדי שתוכלו לחדש או לעבור לחברה זולה יותר.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום שני, 11 מרץ 2019
+
השוואת מחירי סלולר – איפה משווים
לאורך השנים האחרונות עם מהפיכת הסלולר בישראל הצטרפו שחקנים חדשים...
פורסם ב: יום שני, 19 נובמבר 2018
+
אינטרנט ביתי הכי זול
לבטח אתם מחפשים להוזיל בהוצאות החודשיות של משק הבית, אשר...
פורסם ב: יום חמישי, 18 יולי 2019
+
הוט נטפליקס
חברת הוט יצאה בהצהרה מפתיעה, כאשר היא תכננה שיתוף פעולה...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 22-09-19