array(0) { }

פרופורציה

  רוצים לקבל הצעה מפרופורציה?

  מלאו פרטים ונציג פרופורציה יתקשר בהקדם

  רשת פרופורציה נוסדה בשנת 1988 והיא מציעה שירותי רפואה אסתטית, ניתוחים פלסטיים וטיפולי הסרת שיער בלייזר. הרשת שמה דגש מיוחד על שביעות רצון הלקוחות, דבר שבא לידי ביטוי בשירות אדיב ומקצועי, הקפדה על המכשור המתקדם והמשוכלל ביותר בתחום ואנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. רשת פרופורציה מציעה את שירותיה לעשרות אלפי לקוחות, שזוכים ליחס אישי וליווי צמוד לכל אורך התהליך. חשוב לציין כי מדובר על הרשת היחידה בארץ שמפרסמת את מחירי הטיפולים השונים באופן שקוף באתר החברה, במטרה לספק שקיפות ומחיר שווה לכל לקוח. הדבר תורם לתחושת האמון ומסייע בקבלת ההחלטה הנכונה עבור הלקוח.

   

  הקוד האסתטי של פרופורציה

  רשת פרופורציה מקפידה על מכשור וציוד חדשני ומשוכלל, על מנת להבטיח את התוצאה האולטימטיבית ביותר עבור לקוחותיה. מכשירי הלייזר של החברה עומדים בתקנים המחמירים ביותר וכמובן שהם מחזיקים באישור ה- FDA ובאישור משרד הבריאות הישראלי. כל לקוח עובר ייעוץ מקצועי לפני תחילת הטיפולים, על מנת להתאים את תוכנית הטיפול האידיאלית ביותר עבורו. המטפלים מנוסים ומקצועיים מעודכנים בשיטות העבודה היעילות והבטיחותיות ביותר, במטרה לספק תוצאות מהירות ואופטימליות. טיפולי הסרת שיער בלייזר מותאמים לגברים ונשים והמחיר משתנה בהתאם לחבילה הנבחרת.

   

  מה משפיע על עלות הטיפולים?

  עלות הטיפולים נקבעת בהתאם לסדרת הטיפולים הנבחרת וכדאי לזכור כי ישנם הסדרים עם קופות החולים. על מנת להוזיל עלויות, מומלץ לבדוק מראש לגבי ההסדר הקיים עם קופת החולים שלכם. עלות הטיפול תלויה כמובן באזור הנבחר, מאחר וישנו הבדל בין הסרת שיער באזור בית השחי, לעומת הסרת שיער מאזור הרגליים. ככל ששטח הטיפול גדול יותר, המחיר עולה בהתאם. פרופורציה מאפשרת בחירה בין חבילת טיפולים ללא הגבלה לבין חבילה של 12 טיפולים. כדאי לציין כי במידה ונבחרה חבילת טיפולים ללא הגבלה אך התוצאה הרצויה הושגה תוך 10 טיפולים, תוכלו לקבל החזר על ההפרש. מחירי הטיפולים מוצגים בטבלה מסודרת באתר החברה, חשוב לשים לב כי ישנם הבדלים במחירי הטיפולים בין גברים לנשים.

   

  באילו מכשירי לייזר משתמשים בסניפי הרשת וכיצד עובדת הטכנולוגיה?

  כל סניפי פרופורציה משתמשים במכשירי סופרנו טיטניום, הנחשבים למכשירים המתקדמים והיעילים ביותר בתחום. מכשירים אלו מאפשרים להרוס את זקיקי השיער בעזרת 3 אורכי גל שונים, החודרים לתוך שכבות העור לעומקים שונים. קרן הלייזר מזהה את פיגמנט השערה ומחממת את הזקיק עד להשמדתו. זקיק פגוע אינו מסוגל להצמיח יותר שיער, דבר שמוביל להסרת שיער לצמיתות. על מנת להשיג את התוצאה האופטימלית ביותר יש לבצע סדרה של טיפולים, כאשר בין טיפול לטיפול יש להקפיד על פרק זמן של לפחות 3 חודשים. בכל טיפול נפגעים רק חלק מהזקיקים, מאחר והטיפול יעיל במיוחד בשלבי צמיחת השיער, בהם השערה מחוברת לזקיק וניזונה ממנו.

   

  מהי הייחודיות של מכשיר הסופרנו טיטניום?

  מכשיר הסופרנו טיטניום פולט בו זמנית 3 אורכי גל שונים, החודרים לתוך עומקים שונים בתוך העור. המטרה היא להגיע לזקיקים המצויים בשכבות השונות של הדרמיס ולהרוס כמה שיותר זקיקים בטיפול אחד. מכשיר זה יעיל גם לאנשים בעלי גוון עור כהה ושזוף וגם עבור אנשים בעלי שיער דק ופלומתי. לכן הטיפול נחשב ליעיל ואפקטיבי עבור כל אדם, שמעוניין להיפטר מהשיער העודף שלו, לעומת מכשירים אחרים שאינם מותאמים לגווני עור ולסוגי שיער מסוימים. כמו כן, הסופרנו טיטניום מאפשר לקצר את משך הטיפול, בזכות עדשות הלייזר הגדולה ושתי ידיות הטיפול. הטיפול כולל חימום הדרגתי של זקיק השיער וקירור מתמשך של אזור הטיפול, דבר שמקל על אי הנוחות של המטופל.

   

  איזה שירות ברצונך להשוות?

   הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

   מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

   ייעוץ חינם