הוט אינטרנט

חברת הוט תקשורת השיקה את הוט אינטרנט. זהו שירות   של תשתית אינטרנט- 200 מגה, ספק אינטרנט 200 מגה, וההתקנה הינה חינם. ישנם מבצעים שונים של הוט אינטרנט שתוכלו לבחור כמו למשל ספק ותשתית אינטרנט במהירות של 30 MB במחיר של 69 ₪ לחודש. גם חבילה של 100MB שכוללת ספק ותשתית אינטרנט במהירות של 100 MB במחיר של 79 ₪ לחודש,או החבילה הזולה ביותר של ספק אינטרנט במהירות של 15MB  ב-20 ₪ לחודש, כאשר 4 החודשים הראשונים במחיר של 10 ₪ בכל חודש.

לצפייה בכל החבילות של חברת הוט

המחיר  האטרקטיבי של הוט אינטרנט

שירות זה של הוט אינטרנט  המציע חבילות שונות כמו למשל 200 MB במחיר של 74 שקלים לחודש. חבילה של 100 MB במחיר של 84 שקלים בחודש, חבילת אקסטראנט 200MB במחיר של 99 שקלים לחודש כולל ספק. תקופת המבצע- 12 חודשים כפוף לתקנוני המבצע ולהסכמי ההצטרפות. המבצעים מוצעים ללקוחות פרטים חדשים והיא מותנית בכרטיס אשראי בלבד המאושר ע”י חברת הוט. אלה הם למעשה מבצעי דאבל של תשתית אינטרנט וטלפון קווי. במסלולי הטלפון הקווי של הוט תוכלו לקבל 1000 דקות לנייחים ולניידים במחיר של 59 שקלים לחודש. מבצע שני הוא של 300 דקות לנייח ולנייד לאלה שאינם משתמשים הרבה בטלפון הנייח והמחיר הוא 39 שקלים לחודש.

חבילת הוט אינטרנט שתשתלם לכם באתר משתלם לי

אינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מחיינו אם בעבודה ואם בבית. גם תכניות טלוויזיה  או סרטים אנו משתמשים באינטרנט ולכן, מהירות הגלישה שלו צריכה להיות גבוהה. חברת הוט אינטרנט, יצאה במבצע ואנו בחברת משתלם לי מציעים לכם אתת המבצעים והחבילות המשתלמות ביותר. את האתר הקמנו בכדי שאתם תחסכן יותר כסף וזה ניכר באלפי שקלים בשנה, כאשר אתם מוזילים באופן משמעותי את מחיר האינטרנט, שירותי התקשורת והכבלים. תוכלו להתעדכן במבצעים שאנו דואגים לעדכן מדי יום, לבחור מבצע ולהשאיר את הפרטים שלכם. נציג מטעמנו יחזור אליכם והשירות הוא חינם ללא תשלום מצדכם. בתום תקופת המבצע, אנו מתריע על סיום המבצע ואתם תוכלו תמיד לבחור מבצע חדש או להמשיך את הקיים.

מי מאתנו אינו זקוק לשירותי אינטרנט? בעידן המודרני שלנו שבו אנו מחפשים חיבור ל-Wi-Fi חינמי בכל מקום, בוודאי שנרצה לשלב ספק אינטרנט בביתנו. הוט אינטרנט מציעה מגוון רחב של חבילות משתלמות ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. כדי להתרשם מהחבילות, אתם יכולים להיכנס לאתר משתלם לי ולהשוות בין החבילות השונות. בסופו של דבר תוכלו לבחור את החבילה המשתלמת לכם ביותר.

הוט אינטרנט – אילו חבילות משתלמות ניתן למצוא?

כאמור, הוט אינטרנט מספקת חבילות בהתאם לצורך. אלה כמה מבין החבילות הבולטות הקיימות בשוק:

  • חבילות בסיסיות – חבילות אלה נועדו למשתמשים שהאינטרנט אינו מרכז חייהם. אלה יכולים להיות משתמשים מבוגרים או אנשים שלא נמצאים בבית במשך מרבית שעות היממה. חבילות אלה יכולות לכלול ספק ואינטרנט במחיר של כ-30-40 שקלים, ראוטר חינמי ועלות התקנה של כ-30 שקלים.
  • רק התשתית – ישנן חבילות הכוללות את התשתית בלבד. זו יכולה להיות תשתית של 200 מגה בייט, בתוספת ראוטר חינמי ומחיר התקנה סמלי.
  • רק הספק – כמובן, ניתן גם למצוא חבילה שכוללת את הספק במהירות גלישה של כ-200 מגה.
  • מיוחד לסטודנטים – הסטודנטים משתמשים רבות ברשת האינטרנט, ועל כן הם יכולים למצוא חבילות מיוחדות המתאימות להם. לדוגמה, הוט אינטרנט מציעה חבילה מוזלת לסטודנטים ב-79 שקלים בלבד. החבילה יכולה לכלול אינטרנט בעלות של 100 מגה בייט, ראוטר והתקנה בחינם.

מטבע הדברים, כל החבילות באתר נתונות לשינויים. חשוב לבצע השוואת מחירים באתר שנועד להשוואה כזו, זאת בכדי לעקוב אחר המחירים הנוכחיים ולהתעדכן. מעבר לכך, כאשר בוחרים חבילת אינטרנט, מומלץ להתאים את החבילה לצרכים שלכם. כך למשל, גם אם אתם מבחינים בחבילה זולה מאוד, ייתכן שמדובר בחבילה בסיסית שאינה כוללת את כל השירותים שבהם אתם מבקשים להשתמש.

הוט אינטרנט לעסקים

הוט אינטרנט מבינה את הצורך של העסקים בחיבור לאינטרנט. עסקים מגוונים דוגמת חברות הייטק, חנויות המחוברות לקופה ממוחשבת, משרדים וכדומה זקוקים לשירותי אינטרנט בכל עת. על כן, עבור בעלי העסקים קיים מערך שירות מיוחד שדרכו ניתן לקבל את כל השירותים המתאימים להם. במקרים של תקלות, נציגי הוט שמחים לסייע לבעלי העסקים. כמו כן, לבעלי העסקים מוצעות חבילות מגוונות ומשתלמות. כך שכדאי להיכנס לאתר האינטרנט ולבחור את החבילה המתאימה.

לצפייה בכל החבילות של חברת הוט

הוט אינטרנט 200 מגה 

האינטרנט הפך למרכז חיינו ואנו מנסים לגלוש במהירות גבוהה, באמצעות תשתית וספק איכותיים ולשלם כמובן כמה שפחות. לכן חברת הוט, השיקה את שירות אינטרנט 200 מגה הוט, כאשר הגלישה היא פי שתיים ממהירות ש 100 מגה, מה שרוב חברות האינטרנט מספרות, כאשר קיים הבדל של כמה שקלים במחיר. מדובר על תשתית אינטרנט חזקה במיוחד בפריסה ארצית רחבה והראוטר הוא ממתקדמים ביותר ובגלישה אלחוטית ובהשאלה ללא עלות, התקנה היא מהירה עד 3 ימי עסקים מיום ההזמנה. מחיר האינטרנט הינו 90 ₪ לחודש, כאשר הראוטר לגלישה האלחוטית הינו ללא עלות מצדכם.

גם חברות אינטרנט נוספות, פתחו במבצע של אינטרנט 200 מגה במחיר מתחרה של 69 ₪ לחודש ולמשך שנה. המסלול אינו כולל תשתית והוא מכוון ללקוחות חדשים. חברת 012, מציעה לכם 200 נגה, ספק אינטרנט ללא תשתית ומחיר של 64 ₪  לחודש וגם מבצע זה, מיועד למצטרפים חדשים.

חברות מוכרות המציעות מבצעים של אינטרנט במהירות  200 מגה 

גם חברת בזק בינלאומי מציעה אינטרנט במהירות של 200 מגה, בתשלום חודשי של 69.90 ₪ דואר אלקטרוני בנפח של 1 ג’יגה וכן, שירות תמיכה טכנית, אשר פועל 7 ימים בשבוע ובמשך כל שעות היממה.. גם כאן, המבצעים והחבילות, מיועדים למצטרפים החדשים והמחיר יהיה רק עבור ספק. בלבד וכולל תשתית של חברת HOT.

מכל המבצעים הקיימים מה שישתלם לכם יהיה המבצע של אינטרנט 200 מגה הוט אשר חברת הוט מספקת, ספק אינטרנט ללא תשתית וכן ההטבה היא למצטרפים לארבעת החודשים הראשונים במחיר של 10 ₪  בלבד ולאחר מכן, המחיר יהיה קבוע ויעמוד על סכום של 20 שקלים.

מעוניינים להתעדכן בכל המבצעים? זה רק ישתלם לכם!

על מנת שתהיו מעודכנים בכל המבצעים ותוכלו לנייד את המבצע שלכם, כאשר יפוג תוקפו, אנו בחברת משתלם לי פתחנו עבורכם אתר, אשר יעדכן אתכם בכל פעם כאשר חברות האינטרנט משיקות מבצעי תקשורת של אינטרנט, טלוויזיה, טלפון קווי וטלפון סלולארי. תוכלו להיות גם אתם מעורים, כאשר נשלח לכם התראה, במידה ונרשמתם למבצע והוא עומד להסתיים בקרוב. אם נכנסתם לאתר שלנו והבחנתם במבצע שיעניין אתכם, עליכם להשאיר פניה לנציג מטעמנו  והוא יחזור אליכם. השירות הינו חינם וללא התחייבות מצדכם.

להצטרפות לאינטרנט של הוט לחצו כאן

הוט אינטרנט 500 מגה

חברת הוט, משדרגת את מהירות האינטרנט בהעלאת קבצים של עד 500 מגה ללקוחותיה הפרטיים וזאת, לאחר שכבר סיפקה אינטרנט 500 מגה ללקוחותיה העסקיים. עד כה, מהירות הגלישה אשר סיפקה חברת הוט, הייתה של עד 200 גיגה. הפריסה של חברת האינטרנט הוט, הינה  כמעט כלל ארצית כאשר לא נכללים אזורים כמו: מודיעין ויהודה ושומרון. המחיר של 500 מגה עומד כל 129 ₪ לחודש והוא יוזל לשלושת החודשים הראשונים של נרשמים לעסקה זו, למחיר של 99 ₪ לחודש. המחיר   לא כולל עלות של ספק אינטרנט והוא כולל רק את התשלום עבור התשתית בלבד.

הבשורה האמיתית היא שבאמצעות אינטרנט 500 מגה הוט, שהפריסה היא מלאה בהשוואה למתחרות שאינן מגיעות להישגים הגבוהים של מגה הוט. החברה  מספקת ל-350 אף בתי אב בישראל אינטרנט ועל פי ההערכה, רק לחמישית ממשקי הבית בארץ, קיימת נגישות לסיבים האופטיים. החבילה מגיעה עם מודם ראוטר מתקדם מדגם הוט בוקס 4 שתומך דואל בנד בשתי רשתות 5 ו 2.4 . מהירות העלאה תעמוד על 10 מגה כאשר אצל המתחרים בשלב זה מקבלים עד 3 מגה מהירות העלאה .

באנדל אינטרנט 500 מגה של הוט נט

חברת הבת הוט נט יצאה במקביל במבצע באנדל הכולל תשתית וספק במהירות 500 מגה במחיר של 144 ₪ , בנוסף תנתן הטבה 3 חודשים ראשונים מחיר החבילה יעמוד על 99 ₪ עלות ההתקנה הינה 29 ₪  .

השוואת מחירים של מהירות גלישה של 500 גיגה מול חברות אינטרנט אחרות

 בסלקום למשל, גובים על סופר פייבר 500 מגה גלישה באינטרנט, 99 ₪ לחודש וללא מבצע. על 1000 מגה סלקום גובה 109 ₪ לחודש ולעומת זאת, חברת פרטנר תקשורת, גובה 100 ₪ לחודש על אינטרנט במהירות של 500 מגה ללא מבצע. אבל הפריסה הארצית  והטכנולוגיה המתקדמת של אינטרנט 500 מגה הוט, תשתלם מכל הבחינות למרות ההבדל בין המחירים של שאר המתחרות. עסקים רבים שדרגו את האינטרנט שלהם ל-500 מגה הוט, היות ועבורם המבצע משתלם במיוחד ומשם התחיל למעשה המבצע המשתלם  של מגה הוט.

מבצעים באתר השוואת מחירים גם ללקוחות עסקיים וגם ללקוחות פרטיים

על מנת למצוא את המבצע המשתלם ביותר בתקשורת, מומלץ כי תיכנסו לאתר משתלם לי, אשר מעדכן כל העת מבצעים בתחום התקשורת, הן ללקוחות  עסקיים והן ללקוחות פרטיים. תוכלו לעקוב אחר המבצעים כאשר אנו נשלח לכם שירות התראות ישירות למייל שלכם, לאחר שתירשמו אלינו. השירות הינו חינם ותקבלו הודעה על המבצעים השונים ותוכלו לשלוח לנו פניה ונציג מאתנו יחזור אליכם בהקדם.

 

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום חמישי, 7 דצמבר 2017
+
בזק בינלאומי – כל המבצעים החמים והמשתלמים
בזק בינלאומי היא חברה ישראלית המספקת שירותי טלפוניה בינלאומית תחת...
פורסם ב: יום שני, 20 מרץ 2017
+
HOT – שירות לקוחות
  מוקדי שירות - HOT   לשירות הלקוחות של HOT חייגו 6900*או 1-801-700-700. שעות...
פורסם ב: יום שני, 25 מרץ 2019
+
חבילות פלאפון – איך מצטרפים
חברת פלאפון הינה החלוצה בתחום חברות הסלולרי. היא הגיע לכאן...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 14-11-19