הוט אינטרנט

חברת הוט תקשורת השיקה את הוט אינטרנט. זהו שירות   של תשתית אינטרנט- 200 מגה, ספק אינטרנט 200 מגה, וההתקנה הינה חינם. ישנם מבצעים שונים של הוט אינטרנט שתוכלו לבחור כמו למשל ספק ותשתית אינטרנט במהירות של 30 MB במחיר של 69 ₪ לחודש. גם חבילה של 100MB שכוללת ספק ותשתית אינטרנט במהירות של 100 MB במחיר של 79 ₪ לחודש,או החבילה הזולה ביותר של ספק אינטרנט במהירות של 15MB  ב-20 ₪ לחודש, כאשר 4 החודשים הראשונים במחיר של 10 ₪ בכל חודש.

לצפייה בכל החבילות של חברת הוט

המחיר  האטרקטיבי של הוט אינטרנט

שירות זה של הוט אינטרנט  המציע חבילות שונות כמו למשל 200 MB במחיר של 74 שקלים לחודש. חבילה של 100 MB במחיר של 84 שקלים בחודש, חבילת אקסטראנט 200MB במחיר של 99 שקלים לחודש כולל ספק. תקופת המבצע- 12 חודשים כפוף לתקנוני המבצע ולהסכמי ההצטרפות. המבצעים מוצעים ללקוחות פרטים חדשים והיא מותנית בכרטיס אשראי בלבד המאושר ע”י חברת הוט. אלה הם למעשה מבצעי דאבל של תשתית אינטרנט וטלפון קווי. במסלולי הטלפון הקווי של הוט תוכלו לקבל 1000 דקות לנייחים ולניידים במחיר של 59 שקלים לחודש. מבצע שני הוא של 300 דקות לנייח ולנייד לאלה שאינם משתמשים הרבה בטלפון הנייח והמחיר הוא 39 שקלים לחודש.

חבילת אינטרנט שתשתלם לכם באתר משתלם לי

אינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מחיינו אם בעבודה ואם בבית. גם תכניות טלוויזיה  או סרטים אנו משתמשים באינטרנט ולכן, מהירות הגלישה שלו צריכה להיות גבוהה. חברת הוט אינטרנט, יצאה במבצע ואנו בחברת משתלם לי מציעים לכם אתת המבצעים והחבילות המשתלמות ביותר. את האתר הקמנו בכדי שאתם תחסכן יותר כסף וזה ניכר באלפי שקלים בשנה, כאשר אתם מוזילים באופן משמעותי את מחיר האינטרנט, שירותי התקשורת והכבלים. תוכלו להתעדכן במבצעים שאנו דואגים לעדכן מדי יום, לבחור מבצע ולהשאיר את הפרטים שלכם. נציג מטעמנו יחזור אליכם והשירות הוא חינם ללא תשלום מצדכם. בתום תקופת המבצע, אנו מתריע על סיום המבצע ואתם תוכלו תמיד לבחור מבצע חדש או להמשיך את הקיים.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום שני, 11 יוני 2018
+
חבילות אינטרנט ביתי
תקופת הקיץ, מלווה במעברי דירות ולכן, כדאי כי לפני הגיעכם...
פורסם ב: יום שני, 11 יוני 2018
+
השוואת מחירי אינטרנט בקלות
ישנם אנשים שיש להם ספק ותשתית של אינטרנט אך לעיתים...
פורסם ב: יום חמישי, 13 יולי 2017
+
פרטנר TV
קבוצת פרטנר, הצטרפה לפני כמה ימים לשירותי הטלוויזיה בכבלים בישראל....

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני

x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 14-12-18