הוט אינטרנט

חברת הוט תקשורת השיקה את הוט אינטרנט. זהו שירות   של תשתית אינטרנט- 200 מגה, ספק אינטרנט 200 מגה, וההתקנה הינה חינם. ישנם מבצעים שונים של הוט אינטרנט שתוכלו לבחור כמו למשל ספק ותשתית אינטרנט במהירות של 30 MB במחיר של 69 ₪ לחודש. גם חבילה של 100MB שכוללת ספק ותשתית אינטרנט במהירות של 100 MB במחיר של 79 ₪ לחודש,או החבילה הזולה ביותר של ספק אינטרנט במהירות של 15MB  ב-20 ₪ לחודש, כאשר 4 החודשים הראשונים במחיר של 10 ₪ בכל חודש.

לצפייה בכל החבילות של חברת הוט

המחיר  האטרקטיבי של הוט אינטרנט

שירות זה של הוט אינטרנט  המציע חבילות שונות כמו למשל 200 MB במחיר של 74 שקלים לחודש. חבילה של 100 MB במחיר של 84 שקלים בחודש, חבילת אקסטראנט 200MB במחיר של 99 שקלים לחודש כולל ספק. תקופת המבצע- 12 חודשים כפוף לתקנוני המבצע ולהסכמי ההצטרפות. המבצעים מוצעים ללקוחות פרטים חדשים והיא מותנית בכרטיס אשראי בלבד המאושר ע”י חברת הוט. אלה הם למעשה מבצעי דאבל של תשתית אינטרנט וטלפון קווי. במסלולי הטלפון הקווי של הוט תוכלו לקבל 1000 דקות לנייחים ולניידים במחיר של 59 שקלים לחודש. מבצע שני הוא של 300 דקות לנייח ולנייד לאלה שאינם משתמשים הרבה בטלפון הנייח והמחיר הוא 39 שקלים לחודש.

חבילת הוט אינטרנט שתשתלם לכם באתר משתלם לי

אינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מחיינו אם בעבודה ואם בבית. גם תכניות טלוויזיה  או סרטים אנו משתמשים באינטרנט ולכן, מהירות הגלישה שלו צריכה להיות גבוהה. חברת הוט אינטרנט, יצאה במבצע ואנו בחברת משתלם לי מציעים לכם אתת המבצעים והחבילות המשתלמות ביותר. את האתר הקמנו בכדי שאתם תחסכן יותר כסף וזה ניכר באלפי שקלים בשנה, כאשר אתם מוזילים באופן משמעותי את מחיר האינטרנט, שירותי התקשורת והכבלים. תוכלו להתעדכן במבצעים שאנו דואגים לעדכן מדי יום, לבחור מבצע ולהשאיר את הפרטים שלכם. נציג מטעמנו יחזור אליכם והשירות הוא חינם ללא תשלום מצדכם. בתום תקופת המבצע, אנו מתריע על סיום המבצע ואתם תוכלו תמיד לבחור מבצע חדש או להמשיך את הקיים.

מי מאתנו אינו זקוק לשירותי אינטרנט? בעידן המודרני שלנו שבו אנו מחפשים חיבור ל-Wi-Fi חינמי בכל מקום, בוודאי שנרצה לשלב ספק אינטרנט בביתנו. הוט אינטרנט מציעה מגוון רחב של חבילות משתלמות ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. כדי להתרשם מהחבילות, אתם יכולים להיכנס לאתר משתלם לי ולהשוות בין החבילות השונות. בסופו של דבר תוכלו לבחור את החבילה המשתלמת לכם ביותר.

הוט אינטרנט – אילו חבילות משתלמות ניתן למצוא?

כאמור, הוט אינטרנט מספקת חבילות בהתאם לצורך. אלה כמה מבין החבילות הבולטות הקיימות בשוק:

  • חבילות בסיסיות – חבילות אלה נועדו למשתמשים שהאינטרנט אינו מרכז חייהם. אלה יכולים להיות משתמשים מבוגרים או אנשים שלא נמצאים בבית במשך מרבית שעות היממה. חבילות אלה יכולות לכלול ספק ואינטרנט במחיר של כ-30-40 שקלים, ראוטר חינמי ועלות התקנה של כ-30 שקלים.
  • רק התשתית – ישנן חבילות הכוללות את התשתית בלבד. זו יכולה להיות תשתית של 200 מגה בייט, בתוספת ראוטר חינמי ומחיר התקנה סמלי.
  • רק הספק – כמובן, ניתן גם למצוא חבילה שכוללת את הספק במהירות גלישה של כ-200 מגה.
  • מיוחד לסטודנטים – הסטודנטים משתמשים רבות ברשת האינטרנט, ועל כן הם יכולים למצוא חבילות מיוחדות המתאימות להם. לדוגמה, הוט אינטרנט מציעה חבילה מוזלת לסטודנטים ב-79 שקלים בלבד. החבילה יכולה לכלול אינטרנט בעלות של 100 מגה בייט, ראוטר והתקנה בחינם.

מטבע הדברים, כל החבילות באתר נתונות לשינויים. חשוב לבצע השוואת מחירים באתר שנועד להשוואה כזו, זאת בכדי לעקוב אחר המחירים הנוכחיים ולהתעדכן. מעבר לכך, כאשר בוחרים חבילת אינטרנט, מומלץ להתאים את החבילה לצרכים שלכם. כך למשל, גם אם אתם מבחינים בחבילה זולה מאוד, ייתכן שמדובר בחבילה בסיסית שאינה כוללת את כל השירותים שבהם אתם מבקשים להשתמש.

הוט – אינטרנט לעסקים

הוט אינטרנט מבינה את הצורך של העסקים בחיבור לאינטרנט. עסקים מגוונים דוגמת חברות הייטק, חנויות המחוברות לקופה ממוחשבת, משרדים וכדומה זקוקים לשירותי אינטרנט בכל עת. על כן, עבור בעלי העסקים קיים מערך שירות מיוחד שדרכו ניתן לקבל את כל השירותים המתאימים להם. במקרים של תקלות, נציגי הוט שמחים לסייע לבעלי העסקים. כמו כן, לבעלי העסקים מוצעות חבילות מגוונות ומשתלמות. כך שכדאי להיכנס לאתר האינטרנט ולבחור את החבילה המתאימה.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום שני, 24 אפריל 2017
+
סלקום – חבילת קומבו
סלקום - חבילת קומבו  סלקום משיקה חבילת קומבינציה בעלות 19.90 לחודש...
פורסם ב: יום ראשון, 19 מרץ 2017
+
פלאפון – שירות לקוחות
  מוקדי שירות - פלאפון  שירות לקוחות מוקד שירות הלקוחות הכללי בטלפון 166* ממנוי...
פורסם ב: יום רביעי, 7 דצמבר 2016
+
השוואת מחירים טלוויזיה
קשה לתאר את חיינו ללא טלוויזיה. יש המותחים ביקורת על...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 18-09-19