array(4) { [0]=> array(2) { ["q"]=> string(54) "מה מציעה חברת סלקום באינטרנט ?" ["a"]=> string(101) "סלקום מציעה אינטרנט בתשתית מתקדמת על גבי סיבים אופטיים." } [1]=> array(2) { ["q"]=> string(52) "האם החבילה כוללת ספק ותשתית ?" ["a"]=> string(119) "כן. חבילת האינטרנט של סלקום כוללת גם את התשתית והספק באותו המחיר . " } [2]=> array(2) { ["q"]=> string(41) "מה המחירים של החבילות ?" ["a"]=> string(139) "יש מגוון חבילות למצטרפים חדשים . לפרטים נוספים צפו בכל החבילות באתר משתלם לי " } [3]=> array(2) { ["q"]=> string(56) "איך מצטרפים לאינטרנט של סלקום ?" ["a"]=> string(122) "פשוט! נכנסים למשתלם לי משאירים פנייה לנציג והוא יתקשר אליכם בהקדם . " } }

סלקום אינטרנט

 כל החבילות והמבצעים של סלקום פייבר
לנציג מכירות חייגו: 0723728037

סלקום פייבר – 300 מגה אינטרנט - 300 מגה ראוטר – חינם התקנה- 10₪ כפול 36
₪104
פירוט החבילה:

ספק ותשתית – 300 מגה ברשת סיבים אופטיים של סלקום
ראוטר – חינם
התקנה – 10₪ כפול 36 חודשים
*הצטרפות בהתאם לאזורים בהם יש פריסת תשתית סיבים של סלקום ורק לבעלי דירות בבניין משותף!

מלאו פרטים ונציג סלקום אינטרנט יתקשר בהקדם

  ניתן לשלוח פנייה בכל עת|שעות פעילות-א-ה: 9:00-18:00,שישי 09:00-12:00
  סלקום פייבר – 600 מגה אינטרנט - 600 מגה ראוטר – חינם התקנה- 10₪ כפול 36
  ₪124
  פירוט החבילה:

  ספק ותשתית – 600 מגה ברשת סיבים אופטיים של סלקום
  ראוטר – חינם
  התקנה – 10₪ כפול 36 חודשים
  *הצטרפות בהתאם לאזורים בהם יש פריסת תשתית סיבים של סלקום ורק לבעלי דירות בבניין משותף!

  מלאו פרטים ונציג סלקום אינטרנט יתקשר בהקדם

   ניתן לשלוח פנייה בכל עת|שעות פעילות-א-ה: 9:00-18:00,שישי 09:00-12:00
   סלקום פייבר – 1000 מגה אינטרנט - 1000 מגה ראוטר – חינם התקנה- 10₪ כפול 36
   ₪144
   פירוט החבילה:

   ספק ותשתית – 1,000 מגה ברשת סיבים אופטיים של סלקום
   ראוטר – חינם
   התקנה – 10₪ כפול 36 חודשים

   *הצטרפות בהתאם לאזורים בהם יש פריסת תשתית סיבים של סלקום ורק לבעלי דירות בבניין משותף!

   מלאו פרטים ונציג סלקום אינטרנט יתקשר בהקדם

    ניתן לשלוח פנייה בכל עת|שעות פעילות-א-ה: 9:00-18:00,שישי 09:00-12:00

    חברות אינטרנט נוספות:

    איזה שירות ברצונך להשוות?

    סלולר
    סלולר
    אינטרנט ביתי
    אינטרנט
    טלוויזיה
    טלוויזיה
    טריפל
    טריפל

    סלקום אינטרנט 

     

    חברת סלקום היא אחת מקבוצות התקשורת הגדולות בישראל.

    נכון לשנת 2020, החברה פעילה במגוון רחב של תחומים, ביניהם תקשורת סלולרית, טלפוניה ביתית, שירותי אינטרנט של סלקום, ובמהלך השנים האחרונות גם שירות טלוויזיה אינטרנטית (שירותי סטרימינג).

    החברה, שהוקמה במהלך שנת 1994 והייתה המפעילה הסלולרית השניה בישראל (לאחר חברת פלאפון), התמקדה עוד מימיה הראשונים במתן שירותי תקשורת מתקדמים לציבור הרחב (בניגוד לחברת פלאפון שבימיה הראשונים התמקדה בעיקר בשוק העסקי ובלקוחות אמידים שהפרוטה מצויה בכיסם).

    כניסתה המתוקשרת של החברה לשוק הישראלי, בשילוב עם מחירים אטרקטיביים בהשוואה למחירי השוק דאז, הפכה את החברה בתוך זמן קצר לפורצת דרך.

    כיום, 26 שנים לאחר תחילת פעילותה, סלקום היא חברת התקשורת הגדולה בישראל, ושחקן מרכזי במיוחד בשוק התקשורת הישראלי.

     

     

    סלקום מאז ועד היום - התרחבות וצמיחה לצד משברים וקשיים

     

    פעילותה של חברת סלקום עברה לאורך השנים עליות ומורדות, כאשר עוד במהלך שנותיה הראשונות החברה נאלצה להתמודד עם תקלת רשת רחבת היקף (תקלת הרשת של 1994) שהשפיעה על חלק ניכר מלקוחות החברה והובילה לפגיעה במוניטין ולנזקים כלכליים משמעותיים.

    יחד עם זאת, הודות לתגובה מהירה ויעילה מצד החברה ולצעדים רחבי היקף מצד ההנהלה, החברה המשיכה לצמוח ולהתרחב, ובמהלך שנת 2001 עברה לראשונה לשימוש בטכנולוגיית הדור השלישי (GSM), שהציעה גלישה מהירה יותר ואיכות שיחה משופרת בהשוואה לטכנולוגיית ה-TDMA הישנה.

     

    במהלך שנות ה-2000, סלקום, יחד עם שתי מתחרותיה פלאפון ופרטנר, שלטו ללא עוררין בשוק התקשורת הישראלי שהתאפיין בגוון מונופוליסטי וריכוזי במיוחד, מה שהוביל לביקורת ציבורית ולדרישות חוזרות להתערבות משרד התקשורת ב"כשל השוק".

    השינוי במצב העניינים החל עם כניסתה של מתחרה חדשה לשוק בסוף שנת 2011, חברת רמי לוי תקשורת, וצבר תאוצה בעקבות הצטרפותן של שתי מתחרות חדשות לשוק במאי 2012: גולן טלקום והוט מובייל.

     

    בעקבות כניסתן של מתחרות חדשות לשוק, שהציעו לראשונה חבילות תקשורת מסוג "הכל כלול" במחירים נמוכים במיוחד, חלה צניחה מתמשכת במספר המנויים של חברות הסלולר הוותיקות, וביניהם חברת סלקום.

    במהלך השנים הבאות, ובשעה ששוק הסלולר הישראלי הפך בהדרגה לשוק תחרותי במיוחד ובעל שולי רווח נמוכים ואפילו שליליים, סלקום נאלצה להתמודד עם ירידה מתמשכת במספר לקוחותיה ועם צניחה משמעותית בהיקף ההכנסות מתחום הסלולר.

     

     

    הפתרון למשבר - התפשטות לשווקים חדשים

     

    בעקבות המשבר המתמשך מולו ניצבה סלקום בשוק הסלולר, ובמטרה להגדיל את אחוזי הרווח המתדלדלים של החברה, סלקום בחרה לאמץ אסטרטגיה חדשה שכללה התרחבות לתחומים חדשים, יחד עם יצירת פתרונות תקשורת מקיפים שאינן מוגבלים רק לשוק הסלולר.

     

    עוד במהלך שנת 2011 סלקום רכשה את חברת "נטוויז'ן", שסיפקה שירותי ספק אינטרנט, טלפונייה מקומית ובינלאומית, והחלה להציע חבילות משולבות סלולר+תקשורת ביתית.

    במהלך שנת 2014 הודיעה החברה על כוונתה להיכנס גם לשוק הטלוויזיה הישראלי עם השקתו של שירות סלקום tv, המציע שידורי טלוויזיה בטכנולוגיית סטרימינג ובמחיר נמוך בהשוואה לחברות שירותי הטלוויזיה הוותיקות בשוק (הוט ו-YES).

     

    סלקום פייבר - הצעד הבא לעתיד מבטיח

     

    נדבך מרכזי בפעילותה של סלקום בתקופה הנוכחית הוא רשת הסיבים האופטיים (סלקום פייבר), אותה פורסת החברה ברחבי ישראל ממש בימים אלו.

    רשת סיבים אופטיים היא ללא ספק העתיד של שוק האינטרנט בכלל והאינטרנט של סלקום בפרט, בישראל כמו ביתר העולם, ומאפשרת גלישה אינטרנטית באיכות ללא תקדים ובמהירויות שעד אז נחשבו דימיוניות (עד ל-1,000 מגה-בייט).

     

    זאת הסיבה שסלקום, בדומה לחברות תקשורת אחרות ברחבי העולם, פועלת במרץ על מנת לפרוס את רשת הסיבים האופטיים שלה ברחבי מדינת ישראל, מה שיעניק זריקת פיתוח וחדשנות למשק הישראלי, יאפשר למגוון רחב של בתי עסק וצרכנים בישראל להרחיב ולגוון את השימוש ברשת האינטרנט, ויפתח אינספור הזדמנויות חדשות עבור חברות עסקיות, סטארטאפים ויזמים, שיעשו שימוש שוטף ברשת הסיבים האופטיים ויזניקו את המשק הישראלי למאה ה-21.

    סלקום - פרסומת: 

     

    שאלות ותשובות:

    array(4) { [0]=> array(2) { ["q"]=> string(54) "מה מציעה חברת סלקום באינטרנט ?" ["a"]=> string(101) "סלקום מציעה אינטרנט בתשתית מתקדמת על גבי סיבים אופטיים." } [1]=> array(2) { ["q"]=> string(52) "האם החבילה כוללת ספק ותשתית ?" ["a"]=> string(119) "כן. חבילת האינטרנט של סלקום כוללת גם את התשתית והספק באותו המחיר . " } [2]=> array(2) { ["q"]=> string(41) "מה המחירים של החבילות ?" ["a"]=> string(139) "יש מגוון חבילות למצטרפים חדשים . לפרטים נוספים צפו בכל החבילות באתר משתלם לי " } [3]=> array(2) { ["q"]=> string(56) "איך מצטרפים לאינטרנט של סלקום ?" ["a"]=> string(122) "פשוט! נכנסים למשתלם לי משאירים פנייה לנציג והוא יתקשר אליכם בהקדם . " } } ***

    מה מציעה חברת סלקום באינטרנט ?

    סלקום מציעה אינטרנט בתשתית מתקדמת על גבי סיבים אופטיים.

    האם החבילה כוללת ספק ותשתית ?

    כן. חבילת האינטרנט של סלקום כוללת גם את התשתית והספק באותו המחיר .

    מה המחירים של החבילות ?

    יש מגוון חבילות למצטרפים חדשים . לפרטים נוספים צפו בכל החבילות באתר משתלם לי

    איך מצטרפים לאינטרנט של סלקום ?

    פשוט! נכנסים למשתלם לי משאירים פנייה לנציג והוא יתקשר אליכם בהקדם .

     הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

     מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

     ייעוץ חינם
     ייעוץ חינם