השוואת חבילות אינטרנט ביתי ספק ותשתית

חבילת אינטרנט ביתי ספק ותשתית - כל החברות המומלצות

רשימת חברות ספקי הגישה לאינטרנט אשר פועלות היום בשוק הן וותיקות ומוכרות כמו: בזק, בזק בינלאומי, הוט, נטוויז'ן ופרטנר ועוד חברות חדשות אשר נכנסו לשוק בתקופה האחרונה וזאת לאחר הוזלת על פי הרפורמה החדשה בשנת 2015. יש להשוות את חבילת אינטרנט מומלצת, באתרים השונים, מה שיחסוך להם בהוצאות. החודשיות והשנתיות בהוצאות התקשורת. היום, רוב הצרכנים עוברים לגלישה של 100 מגה היות ובגלל שיותר מכשירים בבית מחוברים לרשת האינטרנט וכן, האינטרנט הפך לאמצעי המרכזי לצריכת מדיה, ווידאו ומוסיקה.

רובנו מחפשים היום הצעות גלישה משתלמות ואיכותיות, אשר יותאמו לסטרימר ולא רק המחיר המוזל יותר חשוב לנו, כי אם את האינטרנט האיכותי שיהיה חלק וללא תקלות.

חבילות אינטרנט ביתי המשתלמות של חברות התקשורת בתחום האינטרנט

 לדוגמא, חבילת אינטרנט מומלצת היא של בזק וסלקום בגלישה של 100 מגה, כאשר הספק הינה חברת סלקום ותשתית האינטרנט של בזק בחשבונית אחת. מבצע זה, מתאים ללקוחות חדשים בתשתית בזק ובמחיר מוזל של 90 ש"ח לחודש בלבד. הראוטר בעלות חודשית של 10 ש"ח למשך 36 חודשים או השאלת ראוטר מתקדם יותר, בעלות של 19.90 ש"ח לחודש, כאשר מחיר התקנה שהוא חד פעמי, יהיה בסך של 49 ש"ח. לעומת זאת, חברת פרטנר מציעה אינטרנט במהירות של 100 מגה בעלות חודשי של 95 ₪ לחודש. המחיר הינו למשך שנה והוא כולל ראוטר. הוט נט, במהירות של 200 מגה כאשר הספק  והתשתית כלולים במחיר של 100.90 ₪ לחודש. המחיר הוא לשנה והוא כולל ראוטר, כאשר מחיר התקנה חד פעמי הינו בסך של 29.90 ₪.

סלקום מציעה אינטרנט של 100 מגה עם ספק ותשתית אינטרנט יחד עם טלפון סלולארי במחיר חודשי של 123 ₪. המחיר כולל  ראוטר.

ישתלם לכם להשוות מחירים באתר שמציע את כל מבצעי התקשורת תחת קורת גג אחת

רוב הצרכנים בישראל, תרים אחר מבצעי תקשורת, כאשר האינטרנט הינו במעלה הראשונה. על מנת לשלם פחות האינטרנט הינו כלי יעיל להשוואת מחירים. אחד מהאתרים היעילים אשר מציעים את המבצעים הכי  משתלמים, הינו אתר משתלם לי , אשר מאגד את כל מבצעי התקשורת תחת אתר אחד. תוכלו למצוא חבילת אינטרנט משתלמת ואף למצוא עוד חבילות תקשורת. תוכלו לבחור את החבילה המשתלמת עבורכם

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 22-09-19