array(4) { [0]=> array(2) { ["q"]=> string(58) "למה כדאי להשוות חבילות אינטרנט ?" ["a"]=> string(149) "באתר משתלם לי אנו משווים בין כל חברות האינטרנט הביתי ומציגים את המבצעים הכי חדשים " } [1]=> array(2) { ["q"]=> string(54) "איזה חברת אינטרנט הכי משתלמת ?" ["a"]=> string(122) "באתר תוכלו לצפות במגוון חבילות ולמצוא את החבילה הכי משתלמת עבורכם ." } [2]=> array(2) { ["q"]=> string(37) "האם השירות עולה כסף ?" ["a"]=> string(108) "השירות באתר חינם . פשוט בחרו את החבילה שברצונכם להצטרף אליה " } [3]=> array(2) { ["q"]=> string(23) "איך מצטרפים ?" ["a"]=> string(137) "פשוט! נכנסים לאתר משתלם לי משווים בין החבילות ובוחרים את החבילה הכי משתלמת ." } }

השוואת מחירי אינטרנט ביתי

כל חבילות האינטרנט

אינטרנט

 

השוואת מחירי חבילות אינטרנט ביתי

השוק הפתוח מאפשר ללקוחות רבים ברחבי הארץ לבצע השוואת חבילות אינטרנט לבית ולבחור את המוצרים והשירותים המתאימים להם ביותר מבין מבחר גדול של נותני שירות.

 

אחד השירותים החיוניים כיום שגם בו יש תחרות עזה הוא שוק ספקי האינטרנט שבו יש מגוון חברות המציעות חבילות גלישה במחירים מפתיעים.

 

השוואת חבילות אינטרנט והשוואת ספקי אינטרנט תסייע לכם לבחור את החבילה המתאימה ביותר לצרכים שלכם ושל בני המשפחה שלכם, וכך תוכלו לדעת שאתם עושים את הבחירה הנכונה.

 

 

השוואת מחירים אינטרנט ביתי – כיצד לבצע את הבחירה החכמה?

חברות תקשורת רבות בישראל מציעות "מחירי רצפה" על מגוון חבילות, אך האם מדובר תמיד בחבילות הטובות והמשתלמות ביותר?

 

לפני שאתם בוחרים שירות אינטרנט כזה או אחר, כדי שתדעו כיצד לבצע השוואת מחירים אינטרנט ביתי חכמה ולדעת מה גלום בכל חבילה.

 

נפח גלישה

נפח הגלישה של חבילות אינטרנט משפיע באופן ישיר על מהירות הגלישה ואיכות הגלישה, ולכן חשוב לשים לב לפרמטר הזה כאשר אתם מסתכלים על השוואת מחירים בין חבילות אינטרנט.

 

כדאי לבחור בחבילה עם נפח גלישה גדול יחסית מפני שסביר להניח שתתחברו לאינטרנט הביתי שלכם באמצעות מכשירים אחרים (על ידי חיבור ויפי).

 

חיבור של נתב אלחוטי "בולע" גם הוא חלק מנפח הגלישה, ולכן חשוב שתקבעו מראש כמה מכשירים יתחברו לאינטרנט הביתי שלכם כדי לדעת איזה נפח גלישה לרכוש.

 

תשתית וספק – מה כוללת החבילה - השוואת ספקי אינטרנט באתר משתלם לי

כדי ליהנות מחבילת אינטרנט משתלמת, חשוב לוודא מה אתם מקבלים בעסקה – האם היא כוללת ספק אינטרנט ותשתית או שהמחיר הוא רק עבור אחד מהם?

 

כדי לוודא שאתם אכן נהנים ממחיר תחרותי, בדקו מה חברות התקשורת מציעות לכם לפני שתתחייבו לחבילה כזו או אחרת בעזרת השוואת ספקי אינטרנט באתר משתלם לי.

 

אינטרנט ספק ותשתית - מחיר לאורך זמן

אינטרנט ב-19.90 לחודש – אין ספק שמדובר בעסקה משתלמת, אך לכמה זמן היא מותנית? ישנן חברות מסוימות אשר מציעות מחיר קבוע לחבילות אינטרנט לאורך זמן וכאלו שמעלות את המחיר לאחר שנה.

 

כאשר אתם רוכשים חבילה כזו או אחרת, בדקו לכמה זמן המבצע בתוקף ואם הוא מוגבל בזמן, מתי תהיה העלייה במחיר ומה יהיה התעריף החדש שלכם.

 

עסקת חבילה במקום אחד

ישנן חברות אשר מציעות חבילות תקשורת אטרקטיביות במיוחד הכוללות לא רק אינטרנט ספק ותשתית, אלא גם שירותים נוספים, כמו חיבור לטלפון ביתי, חבילת אינטרנט, הוזלה של מחירי ערוצים מסוימים ועוד.

 

אם אתם זקוקים למספר שירותים ולא רק לשירות אינטרנט ספק ותשתית, חפשו את החברות אשר מציעות את מה שאתם רוצים וכך תוכלו ליהנות מחבילת שירות משתלמת שתחסוך לכם כסף רב לעומת רכישה של כל שירות בנפרד.

 

השוואת ספקי אינטרנט והשוואת חבילות אינטרנט ביתי מאפשרת לאנשים רבים לבחור את השירות הטוב והמשתלם ביותר עבורם, אך חשוב להיות ביקורתיים כלפי המחירים לפני שמתחייבים לחבילה כזו או אחרת.

 

לפני שאתם מתחייבים לחברת תקשורת אחת או אחרת, בדקו מה הן מציעות לכן בדיוק ואילו חבילה היא המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

 

באופן הזה תוכלו ליהנות משירות אינטרנט איכותי ומשתלם ולדעת שאתם עם האצבע על הדופק בכל הנוגע לשירותים שאתם מקבלים ושלא יהיו הפתעות לא נעימות לאחר שכבר תרכשו חבילה.

 

ספק ותשתית - השוואת ספקי אינטרנט של כל החברות המומלצות בעזרת רשימת חברות ספקי הגישה לאינטרנט אשר פועלות היום בשוק הן וותיקות ומוכרות כמו: בזק, בזק בינלאומי, הוט, נטוויז'ן, סלקום ופרטנר ועוד חברות חדשות אשר נכנסו לשוק בתקופה האחרונה וזאת לאחר הוזלת על פי הרפורמה החדשה בשנת 2015. 

 

אינטרנט ביתי מתחלק לשני סוגי שירותים ספק ותשתית :

  • תשתית אינטרנט - למעשה החלק הפיזי בחבילה , פריסה של תשתית סיבים המגיעים עד לארון התקשורת בבית .
  • ספק אינטרנט - תוכן האינטרנט שמוזרם אלינו באמצעות האינטרנט ועל כן מגיע עם שם משתמש וסיסמה . 

* ללא כל אחד משירותים אלה לא תיתכן גלישה באינטרנט. 

 

לאחרונה נוספו חברות תקשורת כמו סלקום ופרטנר אשר פרסו בעצמן תשתית של סיבים אופטיים , תשתית זו הינה מהדור המתקדם ביותר בארץ כיום והמהירות המקסימלית שלהן יכולה להגיע עד 1,000 מגה. 

בשלב תיתכן פריסה של סיבים אופטיים בערים מרכזיות בארץ בלבד ועם הזמן תושלם הפריסה בכל רחבי הארץ.

 

לבדיקה האם קיימת פריסה של אינטרנט בתשתית סיבים ניתן להשאיר פנייה לנציג בחרה הרלוונטית והוא יבצע לכם בדיקה זריזה האם קיים אצלכם בבניין תשתית מסוג סיבים.

 

בחירה נכונה של חבילת אינטרנט מומלצת, היא מה שיחסוך להם בהוצאות החודשיות והשנתיות בהוצאות התקשורת.

 

היום, רוב הצרכנים עוברים לגלישה של 100 מגה ומעלה, היות ויותר מכשירים בבית מחוברים לרשת האינטרנט wifi, האינטרנט הפך לאמצעי המרכזי לצריכת מדיה, ווידאו ומוסיקה שיחות v.o.i.p וסמסים.

 

רובנו מחפשים היום הצעות גלישה באינטרנט הביתי שמשתלמות ואיכותיות, אשר יותאמו לסטרימר במידה כבר רכשנו ולא רק המחיר המוזל הוט הגורם היחידי שקובע, כי אם את האינטרנט האיכותי שיהיה חלק וללא תקלות.

 

חבילות אינטרנט ביתי המשתלמות של חברות התקשורת בתחום האינטרנט

חבילת אינטרנט מומלצת היא בדרך כלל מספקת את כל מעטפת השירותים שמצריכה הצטרפות לאינטרנט ביתי כגון תשתית, ספק, מודם ראוטר והתקנה במהירות גלישה של 100 מגה ויותר, כאשר הספק ותשתית האינטרנט מומלץ שישולבו בחשבונית אחת.

מבצע זה, מתאים ללקוחות חדשים בתשתית בזק ובמחיר מוזל של 90 ש"ח לחודש בלבד.

הראוטר בעלות חודשית של 10 ש"ח למשך 36 חודשים או השאלת ראוטר מתקדם יותר, בעלות של 19.90 ש"ח לחודש, כאשר מחיר התקנה שהוא חד פעמי, יהיה בסך של 49 ש"ח.

לעומת זאת, חברת פרטנר מציעה אינטרנט במהירות של 100 מגה בעלות חודשי של 95 ₪ לחודש. המחיר הינו למשך שנה והוא כולל ראוטר.

הוט נט, במהירות של 200 מגה כאשר הספק  והתשתית כלולים במחיר של 100.90 ₪ לחודש. המחיר הוא לשנה והוא כולל ראוטר, כאשר מחיר התקנה חד פעמי הינו בסך של 69.90 ₪.

סלקום מציעה אינטרנט של 1000 מגה עם ספק ותשתית אינטרנט בסיבים אופטיים במחיר חודשי של 119 ₪. המחיר כולל  ראווטר והתקנה נכון לכתיבת מאמר זה . לשינויים ועדכונים מומלץ להיכנס להשוואת חבילות אינטרנט ביתי.


ישתלם לכם להשוות מחירים באתר שמציע את כל מבצעי התקשורת תחת קורת גג אחת

רוב הצרכנים בישראל תרים אחר מבצעי תקשורת, כאשר האינטרנט הינו במעלה הראשונה.

על מנת לשלם פחות האינטרנט הינו כלי יעיל להשוואת מחירים. אחד מהאתרים היעילים אשר מציעים את המבצעים הכי משתלמים, הינו אתר משתלם לי , אשר מאגד את כל מבצעי התקשורת תחת אתר אחד. תוכלו למצוא חבילת אינטרנט משתלמת ואף למצוא עוד חבילות תקשורת. תוכלו לבחור את החבילה המשתלמת עבורכם.


בוחרים אינטרנט ביתי הכי זול בישראל

לבטח אתם מחפשים להוזיל בהוצאות החודשיות של משק הבית, אשר יכלול גם אינטרנט ביתי הכי זול.

כדאי שתדעו כי בהחלט אפשר להוזיל את ההוצאה הזאת, באמצעות חברות שונות אשר מפרסמות  מחירים אטרקטיביים על מנת לזכות ביותר לקוחות.

כולנו כבר מודעים לעובדה, כי תשתית אינטרנט מתחלקת לשניים- אינטרנט ותשתית.

בספק הביתי עשויים להיות פערים, לכן כדאי להשוות באתרי השוואות מחירים.

למעשה, מדובר על חיסכון של עשרות אחוזים בין החבילות המוצעות לצרכנים, כך שההוצאות יהיו זולות יותר בעשרות אחוזים בשנה.

קיימות ספקיות  שמציעות תשלום חודשי מופחת. ישנן ספקיות, אשר מציעות הטבה של כמה חודשים ויש כאלה שהראוטר כבר נמצא במחיר החבילה.


חבילות אינטרנט ביתי אטרקטיביות נכון לתקופה זו

ישנן כמה שחקניות בזירת האינטרנט המציעות אינטרנט ביתי הכי זול  כגון סלקום, בזק, נטוויז'ין סמייל והוט טנט. 

למשל בזק יחד עם נטוויז'ן מציעה חבילה משולבת של ספק ותשתית בעלות חודשית של 79 ש"ח למשך שנה והחבילה כוללת נתב ומשלוח חינם.

בזק בינלאומי מציע מהירות אינטרנט של 100 MB במחיר מנצח של 99.9 ₪ בזק מציעה תשתית במהירות אינטרנט של 100 MB במחיר של 80 ₪  לחודש למשך שנה.

החבילות של בזק, מציעות ספק+ תשתית אינטרנט והתשלום נעשה מול חברת בזק בינלאומי וללא פיצול החבילה לשתי חברות.

יש לברר לאחר תקופת החבילה את המשך המבצע ואם החבילה לא תפוצל לשניים.


אינטרנט ביתי הכי זול 

התחרות על ליבו של הצרכן חזקה היום מתמיד, השוק פתוח לחברות חדשות ונוספות מאז שמשרד התקשורת פתח את האפשרות לשוק סיטונאי לחברות לרכב על התשתית של בזק והוט ולקבל מהן את התשתית במחיר שיכול לשמור על תחרות בשוק האינטרנט הביתי.

מעבר לכך סלקום ופרטנר גם הן מרחיבות את התשתית סיביים אופטיים שלהן ברחבי הארץ כך שלמעשה התחרות רק תלך ותגבר, מה שמסמן שתחרות רק לתך ותחריף ומחירי האינטרנט הביתי בעתיד רק ילכו וירדו.

מומלץ אחת לתקופה להיכנס אל אתר משתלם לי לקטגוריית השוואת חבילות אינטרנט ולבצע השוואת מחירים קלה ולהתעדכן במחירים הקיימים.


השוו מחירי אינטרנט ביתי - משתלם לי

לפני שתמהרו להחליט לגבי אינטרנט ביתי הכי זול, כדאי כי תיכנסו לאתר משתלם לי המעדכן כל העת את המבצעים והחבילות המשתלמות ביותר, אם באינטרנט, סלולארי וכבלים. בדרך זו, תוכלו לברר מחירים בקלות, להשאיר פרטים בטופס ונציג מאתנו יחזור אליכם בהקדם.

אנו מציעים שירות ללא עלות וכן, נוכל לתת לכם תזכורת לגבי סיום תקופת המבצע, מה שיקל עליכם להמשיך בהוצאה הנמוכה או שנציע חברה שמציעה מחיר דומה בהתאם למבצעים ולחבילות החדשות שאנו מפרסמים באתר.


המלצות על אינטרנט ביתי

כיום כמעט בכל בית בישראל קיים מחשב וחיבור לאינטרנט. למעשה, ללא אינטרנט ביתי המחשב לא היה שווה הרבה.

האינטרנט מחבר אותנו לכל הכלים, הגיבויים, התשתיות וכל מה שאנחנו צריכים כדי לתפעל את המחשב שלנו בצורה היעילה ביותר. כך לדוגמה: נוכל להשתמש במחשב להקלדת עבודה בקובץ WORD אולם כדי להעביר אותו במייל למישהו נזדקק לחיבור לאינטרנט.

כדי לקבל הצעות מחיר טובות, כדאי לגלוש באתר משתלם לי ולקבל הצעות מחיר מהירות ואטרקטיביות לחבילת האינטרנט לה אתם זקוקים.


מהי החשיבות של אינטרנט ביתי עבורכם?

סביר להניח שלכל אדם היום האינטרנט יכול לעזור. בין אם אתם סטודנטים ומחפשים מידע בנושא מסוים כדי לחקור עליו ולכתוב עליו עבודה, בין אם אתם מחפשים מדריך עשה זאת בעצמך לטיפול בתקלה בבית ובין אם אתם אפילו עושים שימוש באינטרנט כדי ליצור לעצמכם הכנסה כפרילנסרים.

אינטרנט ביתי הוא חיוני לכל אחד ואחת היום ואם כבר הכנסתם מחשב הביתה, סביר להניח שגם תרצו לחבר אותו לאינטרנט.

אל תמהרו לעשות זאת עם כל חברה שמציעה לכם דיל כזה או אחר כיוון שלרוב הדיל הראשון שיציעו לכם לא יהיה המשתלם ביותר שתוכלו לקבל.


כמה עולה לי היום לעשות אינטרנט ביתי ?

ההבדלים בעלויות עבור התשתית יהיו זניחים בדרך כלל ויעמדו על כמה שקלים לפה או לשם. במידה ותיקחו דיל של ספק ותשתית ביחד מאותה חברה תוכלו להוזיל משמעותית את העלות שלכם.

עלות של ספק + תשתית תנוע בדרך כלל בין 80 ל-120 שקלים בחודש למהירות של 100-200 מגה. ההבדלים במחיר תלויים בחברה ובמבצע התקופתי שתוכלו לנצל. לאינטרנט עד 40 מגה תוכלו לעתים למצוא דיל של 70 שקלים בחודש.


מה ההבדל בין הספקים?

ישנם כמה הבדלים בין הספקים של אינטרנט הוט ביתי שכדאי לכם לקחת בחשבון.

ההבדל הראשי הוא איכות המוצר: כלומר, הספקים יוודאו כי החיבור שלכם לאינטרנט הוא תקין, שאין תקלות תכופות בחיבור לאינטרנט (יש להבדיל בין תקלות תשתית לתקלות ספק) ושאתם יכולים לגלוש במהירות שסיפקו לכם בחבילה. יתרה מכך יש הבדל בשירות בין החברות וכמובן במחיר, הבחירה בידכם.


חבילות אינטרנט זולות

בגלל שבכל פעם, אנו רואים שחקן חדש בשוק האינטרנט, החבילות של אינטרנט, הופכות להיות זולות ומשתלמות יותר. זו הסיבה שיש לבצע השוואת מחירים של חבילות אינטרנט זולות, באתרי השוואת מחירים ברשת.

ניתן למצוא פסי גלישה רחבים, טכנולוגיה מתקדמת ומחירים חסרי תקדים. התחרות עשויה להיות טובה עבורכם במיוחד, כך שתוכלו לחסוך הרבה כסף ותהיו מודעים על מבצעים שלא הייתם מודעים להם עד היום.


חבילות משתלמות של אינטרנט

תוכלו למצוא באתרי השוואות מחירים  מבצעים כמו הוט נט {EXTRANET} כאשר הספק והתשתית מוצעים בגלישה של 200 מגה, הראוטר כלול בחבילה ומחיר ההתקנה הינו-29.9 ₪ לחודש בלבד ובמחיר של 100.9 ₪ לחודש.

עוד חבילות אינטרנט זולות ישנן בחברת הוט נט כאשר הספק והתשתית של הוט ואינטרנט של 100 מגב, הראוטר כלול בחבילה ומחיר ההתקנה, הינו בעלות של 29.9 ₪ והמחיר החודשי של חבילה זו יעלה 90.9 ₪.

גם בזק בינלאומי מציעה חבילת אינטרנט משתלמת במיוחד אשר כוללת: ספק ותשתית של בזק בינלאומי  של 100 מגה ותקבלו גם הטבת הצטרפות. הראוטר ניתן בחינם, ההתקנה היא בחינם והמחיר המנצח, הינו בעלות של 99.9 ₪ לחודש. יש לציין כי מבצע זה, מיועד למצטרפים חדשים בלבד.

 

לפי אילו קריטריונים מומלץ לבחור ספק אינטרנט ביתי ?

אין ספק כי בחירת ספק אינטרנט ביתי נחשבת היום לאחת הבחירות החשובות ביותר, מאחר וללא ספק איכותי ואמין לא תוכלו להבטיח לעצמכם אינטרנט מהיר ויעיל.

כל אחד מכיר את הבעיות הנובעות כתוצאה מספקי אינטרנט פחות אמינים ופחות מקצועיים, מאחר והדבר מתבטא בניתוקים תכופים, אינטרנט איטי ולא רציף וכמובן שירות גרוע וחוסר מענה מספק במקרה של בעיות.

לכן חשוב מראש לבחור בספק אינטרנט ברמה הגבוהה ביותר, במטרה להבטיח לעצמכם אינטרנט ביתי בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

 

החשיבות של בחירת ספק אינטרנט ביתי

ספק אינטרנט ביתי מבטיח לכם אינטרנט איכותי ורציף, דבר שהיום כבר לא ניתן להסתדר בלעדיו. האינטרנט מהווה חלק ניכר מחיינו, בין אם אנו משתמשים בו לצורך עבודה מהבית, משחקי מחשב אונליין או לימודים.

אף אחד לא היה רוצה שההרצאה שלו תיתקע באמצע, בשל בעיות אינטרנט, או לחילופין, שהמשחק יתנתק ברגע המרתק ביותר. לכן חשוב מראש לבחור בספק אינטרנט אמין, שיוכל להבטיח לכם אינטרנט ברמה הגבוהה ביותר.

מעבר לאמינות של הספק ולהמלצות ולחוות הדעת השונות שניתן לקרוא עליו ברשת, חשוב לתת את הדעת למחיר החבילה.

כל ספק מציע היום מחירים שונים, לכן חשוב להשוות בין כל החבילות והמבצעים הקיימים היום בשוק, על מנת לבחור באופציה המשתלמת והנבונה ביותר עבורכם.

 

בחירת ספק אינטרנט ביתי – מה כדאי לכם לבדוק מראש?

אחד הקריטריונים החשובים ביותר שיש לבדוק מראש הוא נפח הגלישה. כל חבילת אינטרנט תספק לכם נפח גלישה משתנה, לכן יש לתת על כך את הדעת, על מנת לבחור את החבילה המתאימה ביותר לדרישות ולצרכים שלכם. ברוב הפעמים, ככל שמדובר על נפח גלישה גדול יותר, כך האינטרנט יהיה מהיר ואיכותי יותר.

כמו כן, יש לתת את הדעת למחיר החבילה ולתוכן שלה, מאחר ובחלק מהמקרים מדובר על חבילה הכוללת כבר את מחיר הספק והתשתית, ואילו חבילות אחרות כוללות רק את אחד מהגורמים.

כדאי לשים לב לתקופת המבצע, מאחר וחלק מהחברות משווקות חבילות במחירי רצפה אך לחודשים ספורים בלבד. לכן חשוב לוודא לאיזו תקופה המחיר יהיה תקף ומה יהיה המחיר בסיום התקופה.


רק תראו כמה חבילות אינטרנט ביתי עשויות להיות כה משתלמות-משתלם לי

יש לציין כי כל החברות מומלצות והחברות הינן וותיקות ומוכרות בשוק כמו: בזק , בזק בינלאומי, נטוויז'ן, הוט, פרטנר ,סלקום ועוד. יש מגוון רחב של חבילות אינטרנט, כך שתוכלו לחסוך בהוצאות.

אתר משתלם לי מציע חבילות תקשורת אם בסלולרי, השוואת חבילות אינטרנט או בטלוויזיה בכבלים וכן חבילות טריפל משתלמות במיוחד. החיסכון החודשי והשנתי הינו רב ואתם נהנים מהטבות ואיכות חסרי תקדים וטכנולוגיה מתקדמת במיוחד.
השירות שהאתר מעניק הינו חינם. מה שעליכם לעשות הוא לבחור חבילת אינטרנט שתשתלם לכם על פי הנתונים ולהשאיר הודעה באתר ונציג החברה יחזור אליכם במהרה בהצלחה :-)

 

שאלות ותשובות 

 

array(4) { [0]=> array(2) { ["q"]=> string(58) "למה כדאי להשוות חבילות אינטרנט ?" ["a"]=> string(149) "באתר משתלם לי אנו משווים בין כל חברות האינטרנט הביתי ומציגים את המבצעים הכי חדשים " } [1]=> array(2) { ["q"]=> string(54) "איזה חברת אינטרנט הכי משתלמת ?" ["a"]=> string(122) "באתר תוכלו לצפות במגוון חבילות ולמצוא את החבילה הכי משתלמת עבורכם ." } [2]=> array(2) { ["q"]=> string(37) "האם השירות עולה כסף ?" ["a"]=> string(108) "השירות באתר חינם . פשוט בחרו את החבילה שברצונכם להצטרף אליה " } [3]=> array(2) { ["q"]=> string(23) "איך מצטרפים ?" ["a"]=> string(137) "פשוט! נכנסים לאתר משתלם לי משווים בין החבילות ובוחרים את החבילה הכי משתלמת ." } } ***

למה כדאי להשוות חבילות אינטרנט ?

באתר משתלם לי אנו משווים בין כל חברות האינטרנט הביתי ומציגים את המבצעים הכי חדשים

איזה חברת אינטרנט הכי משתלמת ?

באתר תוכלו לצפות במגוון חבילות ולמצוא את החבילה הכי משתלמת עבורכם .

האם השירות עולה כסף ?

השירות באתר חינם . פשוט בחרו את החבילה שברצונכם להצטרף אליה

איך מצטרפים ?

פשוט! נכנסים לאתר משתלם לי משווים בין החבילות ובוחרים את החבילה הכי משתלמת .

    הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

    מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

    ייעוץ חינם