array(0) { }

השוואת מחירי טלפון קווי

הוזלת מחירי טלפון קווי

לצפייה במבצעי החברות:

בשנות ה80, טלפון קווי היה סמל סטטוס, היה אפשרי להשיג קו טלפון אך ורק מבזק, כיוון שהם היו מונופול באותה התקופה. היה קשה מאוד להשיג קו טלפון. זה יכל לקחת חודשים, או לא שנים! עד שהיה מגיע קו טלפון לבית המשפחה. מי שכן היה לו - היה משלם לא מעט. ובכן, גם בעידן הדיגיטלי של היום, על אף שהסמאטפונים כבשו אותו כבר מזמן - טלפון קווי עדיין מהווה חלק חשוב מתשתיות התקשורת של ישראל, ויש לנו צורך רב בקו תקשורת ביתי או משרדי. הבחירה בתכנית המתאימה לך עשויה להשפיע על התקציב החודשי שלך, ועל איכות השירות שתקבל מחברת התקשורת. אז איך בוחרים בתוכנית המתאימה מבין כל ההיצע שיש כיום? כדאי לבצע השוואה מעמיקה של מחירי הטלפון הקווי בישראל, בואו נבדוק כיצד עושים את זה נכון, ולאילו מקורות הכי כדאי לכם לפנות כדי לקבל תשובות בנושא?

 


מדוע אנו צריכים עדיין טלפונים קווים?

כשאנחנו מנהלים שיחות ארוכות עם חברים או בני משפחה, או אפילו בעבודה - טלפון קווי מספק נוחות מעולה על פני סמארטפונים. טלפון קווי מאפשר מנוחה לאוזן המתחממת ללא הרף מקרינת המכשיר הסלולרי. ואם איבדתם את המכשיר הנייד שלכם - אין לנו ספק שתדעו תמיד היכן נמצא הטלפון הקווי! איזה כיף זה שהוא מתמיד מחכה לנו בעמדת הטעינה שלו? חוץ מזה, לעתים יש מקומות עם בעיות קליטה סלולרית, כמו מרתפים, או אפילו באזורים כמו קניונים וכו׳ שאין שום יכולת לנהל שיחה ואף לא לכתוב הודעות, ואז אנחנו מחפשים את הנקודה בקניון שפועלת. אבל לחנויות מקומיות, אין את האפשרות לנוע או לחפש את המקום קליטה שלהן, הן צריכות טלפון קווי שיספק להן את העבודה נאמנה. כמו כן, לחצני מצוקה למבוגרים יכולים לעבוד באמצעות טלפון קווי - חשוב לדעת ולהתכונן גם לזה בהתאם.

 

 

 

כיצד לבצע השוואה נכונה בין החברות:

 

1. אתרי ייעוץ שלא חסרים כלל בכל פינה באינטרנט:

ישנם אתרים רבים ברחבי האינטרנט שתפקידם הוא לספק שירותי השוואה למחירי טלפון קווי בישראל. אתרים אלו יספקו לכם מידע עדכני ופרטני על חבילות ומחירים של מגוון ספקים. החברות שמציעות שירותי טלפון ביתי כיום הן: בזק, הוט, בזק בינלאומי, פרטנר (012), סלקום (נטוויז'ן).

 

2. השוואת תכניות והגבלות:

על מנת לבצע השוואה יעילה לצרכים שלך, כדאי שתתמקד בתכניות וגם בהגבלות המתאימות לצרכים שלך, כמו דקות שיחה בארץ, דקות שיחה לחו״ל, וכו׳. כיום, חברות התקשורת מציעות ״בנקי דקות״, הטווח ברובן נע בין 50 דקות ל 3000 דקות (בחודש), כשבזק מציעה חבילות גדולות יותר של 5000 עד 12,000 דקות בחודש. יש לציין שאם עברתם את הבנק דקות שלכם, תחוייבו לפי תעריף קבוע לכל דקה שיחה נוספת. חשוב לבדוק אם התכנית היא קבועה לזמן מסוים או בהסכם חופשי - חוץ מבנק שיחות, ניתן גם לקחת חבילות בהן התשלום עובד לפי דקות שיחה בפועל.

 

3. חשוב לוודא את תוקף הדיל:

מחירים ודילים עשויים להשתנות לפי תקופות, חשוב לוודא שהמחירים שאתה בודק כיום, הם מחירים עכשווים ושאין להם תוקף זמני - ואם יש להם תוקף, חשוב לשים לב שזה משהו שאתה מודע אליו ומסכים איתו. שוק מחירי הטלפון הקווי עשוי להשתנות לעתים קרובות מאוד, ואם תעשו את ההשוואה הנכונה, תוכלו לחסוך עד מאות שקלים בחודש.

עוד דבר שחשוב לדעת: אם תחפשו אחר השוואת מחירים לחבילות דאבל (טלפון ואינטרנט) או אפילו השוואת חבילת טריפל (טלפון, סלולרי, ואינטרנט) - ישנו סיכוי טוב שתצליחו להוזיל יפה את המחיר החודשי.

 

בואו נמצא את החבילה הנכונה עבורכם

ניתן למצוא מחירים מגוונים בין כל החברות המציעות את שירותי התקשורת שלהן, אתם יכולים לראות כאן באתר שלנו השוואות בין תוכניות קווי הטלפון ממגוון הספקים. תוכלו למקד את עצמכם בחיפוש אחר הצרכים שלכם.
אל תוותר על השוואת מחירים לטלפון הביתי שלך. הדילים משתנים כל הזמן, אז כאשר אתה בוחר תוכנית לטלפון ביתי, השוואת מחירים היא צעד חשוב ושקול ביותר. בעזרת השוואת מחירים יסודית ומדויקת באתרנו, תוכל להבטיח שאתה מקבל את הערך הטוב ביותר עבור התקציב והצרכים שלך!

 

    הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

    מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

    ייעוץ חינם