חבילות אינטרנט – 15 מגה, 40 מגה, אלף מגה! מה אתם רוצים ממני?

השימוש באינטרנט הוא MUST כמעט בכל בית כיום בישראל, אבל האם אתם משלמים יותר ממה שאתם צריכים לשלם באמת כל חודש? זה כבר תלוי בכם. חברות האינטרנט המציעות חבילות אינטרנט ינסו לשווק לכם כמובן את החבילה היקרה ביותר, אולם אתם כמובן תרצו לשלם את המוזלת ביותר שתספק לכם את הצרכים שלכם. מה הכוונה בלספק את הצרכים שלכם? הכוונה היא שיכול להיות שאתם משלמים על אינטרנט 100 מגה או אלף מגה ובפועל אתם צריכים רק 15 או 40… באתר משתלם לי תוכלו לראות את ההבדלים בין המחירים.

לרשימת חבילות אינטרנט אטרקטיביות

 

חבילות אינטרנט מורכבות מספק + תשתית. התשתית כשמה כן היא – התשתית אליה אתם צריכים לחבר את הספק שלכם כדי לגלוש באינטרנט. ראשית, עליכם לדעת שייתכן ואתם משלמים על אינטרנט של 100 מגה או יותר, אבל התשתית שלכם יכולה לקלוט רק 40 מגה ומטה למשל. כמו כן, ייתכן והתשתית שלכם תוכל לקלוט עד אלף מגה, אבל החבילה שלכם היא של 15-40 מגה. אל תתנו לזה לבלבל אתכם.

אז מה ההבדל בין 15 מגה ל-40 מגה או ל100 מגה? ובכן מדובר במהירות גלישה ומהירות הורדה של נתוני האינטרנט. כך למשל, אם אתם עושים שימוש באינטרנט רק כדי לשלוח מיילים או לקרוא ידיעות פה ושם – אינכם צריכים יותר מ-15 מגה. אם אתם מורידים מהאינטרנט סרטים או משחקים, משחקים אונליין מול חברים או פשוט רוצים לצפות בסרטונים וסרטים אונליין – אתם תרצו מהירות גבוהה יותר.

כמה עולה לי חבילת אינטרנט ספק ותשתית ביחד?

ברוב חודשי השנה תוכלו למצוא מבצעי התחברות של ספק ותשתית במחירים שנעים בין 80 ל-120 שח בחודש. שימו לב שהמחיר הנו לאינטרנט 100 מגה. עבור 15-40 מגה ההבדלים זניחים כיום עם הפרשים של אולי 10 שקלים בחודש… מה שאתם צריכים לשים לב אליו זה מה יהיה המחיר אחרי שנת ההצטרפות הראשונה, שם בדרך כלל המחירים עולים.

ביצוע השוואת מחירים לחבילות אינטרנט:

היכנסו כעת לאתר להשוואת מחירים והשוו מחירים של חבילות אינטרנט של חברות התקשורת המובילות בישראל ובדקו שאתם משלמים את המחיר הטוב ביותר שאתם יכולים לקבל עבור חבילת אינטרנט הוט שלכם.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום ראשון, 8 ספטמבר 2019
+
חבילת אינטרנט מומלצת
רשימת חברות ספקי הגישה לאינטרנט אשר פועלות היום בשוק הן...
פורסם ב: יום חמישי, 4 אפריל 2019
+
סלקום חבילות – סוגי חבילות
ישנן חברות רבות אשר מציעות סוגים שונים של חבילות סלולר....
פורסם ב: יום חמישי, 7 דצמבר 2017
+
בזק בינלאומי – כל המבצעים החמים והמשתלמים
בזק בינלאומי היא חברה ישראלית המספקת שירותי טלפוניה בינלאומית תחת...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני
עודכן ביום: 17-01-20