אינטרנט 500 מגה הוט

חברת הוט, משדרגת את מהירות האינטרנט בהעלאת קבצים של עד 500 מגה ללקוחותיה הפרטיים וזאת, לאחר שכבר סיפקה אינטרנט 500 מגה ללקוחותיה העסקיים. עד כה, מהירות הגלישה אשר סיפקה חברת הוט, הייתה של עד 200 גיגה. הפריסה של חברת האינטרנט הוט, הינה  כמעט כלל ארצית כאשר לא נכללים אזורים כמו: מודיעין ויהודה ושומרון. המחיר של 500 מגה עומד כל 129 ₪ לחודש והוא יוזל לשלושת החודשים הראשונים של נרשמים לעסקה זו, למחיר של 99 ₪ לחודש. המחיר   לא כולל עלות של ספק אינטרנט והוא כולל רק את התשלום עבור התשתית בלבד.

הבשורה האמיתית היא שבאמצעות אינטרנט 500 מגה הוט, שהפריסה היא מלאה בהשוואה למתחרות שאינן מגיעות להישגים הגבוהים של מגה הוט. החברה  מספקת ל-350 אף בתי אב בישראל אינטרנט ועל פי ההערכה, רק לחמישית ממשקי הבית בארץ, קיימת נגישות לסיבים האופטיים. החבילה מגיעה עם מודם ראוטר מתקדם מדגם הוט בוקס 4 שתומך דואל בנד בשתי רשתות 5 ו 2.4 . מהירות העלאה תעמוד על 10 מגה כאשר אצל המתחרים בשלב זה מקבלים עד 3 מגה מהירות העלאה .

להצטרפות לאינטרנט של הוט לחצו כאן

באנדל אינטרנט 500 מגה של הוט נט

חברת הבת הוט נט יצאה במקביל במבצע באנדל הכולל תשתית וספק במהירות 500 מגה במחיר של 144 ₪ , בנוסף תנתן הטבה 3 חודשים ראשונים מחיר החבילה יעמוד על 99 ₪ עלות ההתקנה הינה 29 ₪  .

השוואת מחירים של מהירות גלישה של 500 גיגה מול חברות אינטרנט אחרות

 בסלקום למשל, גובים על סופר פייבר 500 מגה גלישה באינטרנט, 99 ₪ לחודש וללא מבצע. על 1000 מגה סלקום גובה 109 ₪ לחודש ולעומת זאת, חברת פרטנר תקשורת, גובה 100 ₪ לחודש על אינטרנט במהירות של 500 מגה ללא מבצע. אבל הפריסה הארצית  והטכנולוגיה המתקדמת של אינטרנט 500 מגה הוט, תשתלם מכל הבחינות למרות ההבדל בין המחירים של שאר המתחרות. עסקים רבים שדרגו את האינטרנט שלהם ל-500 מגה הוט, היות ועבורם המבצע משתלם במיוחד ומשם התחיל למעשה המבצע המשתלם  של מגה הוט.

מבצעים באתר השוואת מחירים גם ללקוחות עסקיים וגם ללקוחות פרטיים

על מנת למצוא את המבצע המשתלם ביותר בתקשורת, מומלץ כי תיכנסו לאתר משתלם לי, אשר מעדכן כל העת מבצעים בתחום התקשורת, הן ללקוחות  עסקיים והן ללקוחות פרטיים. תוכלו לעקוב אחר המבצעים כאשר אנו נשלח לכם שירות התראות ישירות למייל שלכם, לאחר שתירשמו אלינו. השירות הינו חינם ותקבלו הודעה על המבצעים השונים ותוכלו לשלוח לנו פניה ונציג מאתנו יחזור אליכם בהקדם.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום רביעי, 7 דצמבר 2016
+
השוואת סלולרי
בוודאי הנכם מודעים לכך שכיום קיים מספר לא מבוטל של...
פורסם ב: יום ראשון, 27 ינואר 2019
+
יס מבצעים
יס מבצעים (YES) - לצרכנים חכמים אם אתם מעוניינים בטלוויזיה בכבלים עם...
פורסם ב: יום שני, 25 מרץ 2019
+
חבילות פלאפון – איך מצטרפים
חברת פלאפון הינה החלוצה בתחום חברות הסלולרי. היא הגיע לכאן...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 25-08-19