ClickCease

קופת חולים לאומית חוות דעת וביקורת

קופת חולים לאומית חוות דעת וביקורת
מאת: הדס 17.03.2024

 

מחפשים המלצות על קופת חולים לאומית? הנה לכם סקירה מקיפה על הקופה: לאומית שירותי בריאות נחשבת לקופה הקטנה ביותר מבין קופות החולים המובילות בישראל, כיום מספקת את שירותי הבריאות שלה ללמעלה מ-740,000 חברים. הקופה מציעה שתי תוכניות לביטוח משלים – "לאומית כסף" ו"לאומית זהב", המקנות מגוון שירותים רפואיים מעבר לניתן בסל הבריאות.

בשנת 2004 נחתם הסכם בין הקופה לחברת הביטוח "הראל" למתן ביטוח סיעוד לחברי הקופה, הסכם זה מספק שירותי בריאות נוספים וסיעוד לחברים. זהו הביטוח הסיעודי היחיד מבין הקופות הקיימות בישראל שמציעים לכל החיים.

לאומית פעילה בתחום התרופות דרך רשת בתי מרקחת (לאומית פארם) המונה כ-150 בתי מרקחת. כמו כן, הקופה מפעילה רשת ארצית של מרפאות שיניים פרטיות וכ-70 חנויות אופטיקה.

לאומית מציעה מגוון רחב של שירותי רפואה משולבת, כולל אקופונקטורה, שיטת אלכסנדר, כירופרקטיקה, הומאופתיה, רפלקסולוגיה, טאי-צ'י ועוד, המוצעים לחברים בתיאום עם שיטות הרפואה הקונבנציונאלית ללא צורך בגורם ממיין.

 

קופ״ח לאומית ביקורת ומידע נוסף

לקופת חולים לאומית המלצות רבות בשל האפשרויות הרבות שהיא מציעה. למשל, לאומית מאפשרת לחבריה ליהנות מעדיפות ראשונה בשירות הלקוחות, והיא מתחייבת לספק שירות איכותי ומקצועי. בכך, היא מבצעת מעקבים שוטפים, מבצעת הערכות וסקרים על איכות השירות שהמבוטחים מקבלים. הקופה מגייסת לצוותיה את הרופאים הטובים בארץ – רופאים בעלי ניסיון רב בתחומי ההתמחות הקיימים ברפואה. בנוסף, קופת החולים מאפשרת זמינות גבוהה לשירותים השונים אותם היא מציאה, תוך כדי הקפדה על זמן המתנה קצר, במיוחד לטובת הקהל הילדים.

כחלק מהביקורות על קופת חולים לאומית, מצאנו יתרון משמעותי של הקופה והוא היכולת לבחור את בית החולים הרצוי, את הרופא המנתח או הרופא המומחה המתאימים לטיפול של המבוטח. הקופה סוגרת הסכמים עם בתי החולים הממשלתיים וחלק ניכר מבתי החולים הפרטיים, ומאפשרת לקבל חוויית טיפול מותאמת אישית ומקצועית. כמו כן, היא מפעילה 320 מרכזים רפואיים בפריסה ארצית ומציעה 150 בתי מרקחת המספקים מחירים נוחים ומוצרי פארם במחירים משתלמים.

 

מה לגבי מחירים והטבות?

הביטוח הבסיסי נקרא "לאומית כסף" ומספק הטבות בסיסיות למבוטחים. המחיר של הביטוח תלוי בקבוצת הגיל של המבוטח ומשתנה עם השנים. לדוגמה, ילדים עד גילאי 17 ישלמו כ-7 ₪ מדי חודש, בעוד שקשישים מעל גיל 70 ישלמו 36 ₪. הביטוח מכסה בנוסף ניתוחים בבתי חולים פרטיים, שהייה במוסד החלמה והתאוששות לאחר אירוע לב, ואף תרומת ביצית במחיר מסובסד.

הביטוח המתקדם יותר הוא "לאומית זהב" שמספק כיסויים נרחבים יותר והטבות משמעותיות. המחיר החודשי עבור ילד עד גיל 17 הוא כ-18 ₪ בחודש, ומעל גיל 70 הוא 151 ₪ בחודש. הביטוח מספק הטבות נוספות כגון אפשרות לשהות זמן ממושך יותר במוסד החלמה לאחר אירוע לב ובנוסף מכסה גם תרופות שאינן בסל הבריאות. הוא גם מספק סבסוד נוסף להתייעצות עם רופא מומחה ולקבלת חוות דעת נוספת.

 

המלצות על קופת חולים לאומית – לסיכום:

ביום זה, קופת חולים לאומית משיקה שירותים למעל ל-730,000 חברים ומבצעת מעל למיליון בדיקות מעבדה בכל חודש. הקופה מספקת שירותים רפואיים מתקדמים ומעסיקה כ-4,500 עובדים ברחבי הארץ. בנוסף לביטוח הבריאות הבסיסי שניתן לכל אזרח, ניתן לרכוש ביטוחים משלימים שמספקים הטבות נוספות ומחירים נוחים יותר.

 

איזה שירות ברצונך להשוות?

מאמרים נוספים
האם אפשר להזמין תשתית סיבים נפרדת?
רוב האנשים המעוניינים ליהנות מאינטרנט מהיר ויעיל יותר בוחרים לעבור...
איזה תשתית אינטרנט מתאימה לאזור המגורים שלך?
האינטרנט כבר מזמן הפך ללב הדיגיטלי של כולנו, חיבור לאינטרנט...
להתענג על הטעם: תמי 4 סודה
  מתחשק לכם לשבור שגרה עם משקה מים מוגז שירענן לכם...
איך לחסוך במחירי האינטרנט? פשוט תשוו מחירים
האינטרנט תפס את מקומו ככלי מספר אחת למידע, חיפוש ובידור....

    הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

    מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

    ייעוץ חינם