array(4) { [0]=> array(2) { ["q"]=> string(54) "מה מציעה חברת פרטנר באינטרנט ?" ["a"]=> string(101) "פרטנר מציעה אינטרנט בתשתית מתקדמת על גבי סיבים אופטיים." } [1]=> array(2) { ["q"]=> string(52) "האם החבילה כוללת ספק ותשתית ?" ["a"]=> string(88) "כן. החבילה כוללת גם את התשתית והספק באותו המחיר . " } [2]=> array(2) { ["q"]=> string(41) "מה המחירים של החבילות ?" ["a"]=> string(139) "יש מגוון חבילות למצטרפים חדשים . לפרטים נוספים צפו בכל החבילות באתר משתלם לי " } [3]=> array(2) { ["q"]=> string(55) "איך מצטרפים לאינטרנט של פרטנר?" ["a"]=> string(122) "פשוט! נכנסים למשתלם לי משאירים פנייה לנציג והוא יתקשר אליכם בהקדם . " } }

פרטנר אינטרנט

כל החבילות והמבצעים של פרטנר TV

 

5
פרטנר פייבר – 600Mb + הטבה 600 מגה נתב – 25 ₪ התקנה - כלול
109 לחודש
לפרטים והצטרפות
פירוט החבילה:

ספק ותשתית – 600 מגה על גבי תשתית סיבים של פרטנר.
מהירות העלאה עד 60 Mb.
ראוטר – 25 ₪ לחודש.
מגדיל טווח – כולל מגדיל טווח.

התקנה – כלול.
*רלוונטי רק למתגוררים באזורים בהם פרוסה תשתית סיבים.
הטבה – 3 חודשים ראשונים ב 69 ₪ לחודש. 

מלאו פרטים ונציג פרטנר אינטרנט יתקשר בהקדם

  ניתן לשלוח פנייה בכל עת|שעות פעילות-א-ה: 9:00-18:00,שישי 09:00-12:00
  פרטנר פייבר – 1000Mb + הטבה 1000 מגה נתב – 25 ₪ התקנה - כלול
  129 לחודש
  לפרטים והצטרפות
  פירוט החבילה:

  ספק ותשתית – 1,000 מגה על גבי תשתית סיבים של פרטנר.
  מהירות העלאה עד 100 Mb.
  ראוטר – 25 ₪ לחודש בהשכרה.
  מגדיל טווח – כולל מגדיל טווח.

  התקנה – כלול.
  **רלוונטי רק למתגוררים באזורים בהם פרוסה תשתית סיבים.
  הטבה – 3 חודשים ראשונים ב 69 ₪ לחודש.

  מלאו פרטים ונציג פרטנר אינטרנט יתקשר בהקדם

   ניתן לשלוח פנייה בכל עת|שעות פעילות-א-ה: 9:00-18:00,שישי 09:00-12:00
   פרטנר פייבר – 300Mb + הטבה 300 מגה נתב – 25 ₪ התקנה - כלול
   99 לחודש
   לפרטים והצטרפות
   פירוט החבילה:

   ספק ותשתית – 300 מגה על גבי תשתית סיבים של פרטנר.
   מהירות העלאה עד 30 Mb.
   ראוטר – 25 ₪ לחודש.
   מגדיל טווח – כולל מגדיל טווח.
   התקנה – חינם.
   **רלוונטי רק למתגוררים באזורים בהם פרוסה תשתית סיבים.
   הטבה – 3 חודשים ראשונים ב 69 ₪ לחודש.

   מלאו פרטים ונציג פרטנר אינטרנט יתקשר בהקדם

    ניתן לשלוח פנייה בכל עת|שעות פעילות-א-ה: 9:00-18:00,שישי 09:00-12:00

    חברות אינטרנט נוספות:

    איזה שירות ברצונך להשוות?

    סלולר
    אינטרנט
    טלוויזיה
    טריפל

    פרטנר פייבר אינטרנט

    חברת פרטנר אינטרנט, שהייתה מוכרת בעבר בשם המותג "אורנג'", היא אחת מחברות התקשורת הגדולות בישראל ושחקן מרכזי בענף התקשורת הישראלי.

    החברה, שבימיה הראשונים התמקדה באופן כמעט בלעדי בשיווק חבילות סלולר לקהל הרחב על בסיס תשתית איכותית ומחירים משתלמים, התרחבה במרוצת השנים למגוון תחומי פעילות נוספים, ביניהם שירותי אינטרנט סלולרי וביתי, שירותי טלוויזיה בסטרימינג, פתרונות אכסון בענן ועוד.

    פרטנר החלה את פעילותה במהלך שנת 1997, כאשר נבחרה במסגרת מכרז פתוח להיות חברת הסלולר השלישית בישראל, שנועדה להצטרף לשתי החברות הוותיקות בענף: פלאפון וסלקום.

    שנתיים לאחר מכן, ב-1999, פרטנר השיקה את הרשת הסלולרית שלה, שהייתה הרשת הראשונה בישראל הפועלת בטכנולוגיית "הדור השלישי" (GSM), המאפשרת שיחות טלפון וגלישה סלולרית מהירה ואיכותית יותר בהשוואה לרשת הדור השני הוותיקה (TDMA).

    אף שכניסתה של פרטנר לפעילות בישראל לוותה מלכתחילה בחששות בשל גודלו המצומצם של השוק הישראלי, הרי שבמרוצת השנים פרטנר הצליחה למצב את עצמה כאלטרנטיבה איכותית לשתי מתחרותיה, פלאפון וסלקום, וצברה במהרה קהל לקוחות רחב ונאמן שהפך את פרטנר לגורם מרכזי ויציב בשוק התקשורת של שנות ה-2000.

     

    בין משבר להתחדשות - פרטנר במאה ה-21

    במהלך העשור הראשון של המאה ה-21 פרטנר השתלבה היטב בשוק התקשורת הסלולרית הישראלי, שהתאפיין דאז במבנה מונופוליסטי עם מחירים גבוהים ותחרות מצומצמת.

    תנאי שוק מפנקים אלו, בגיבוי משרד התקשורת שמנע בפועל את כניסתן של חברות חדשות לענף, העניקו לפרטנר, בדומה לשתי מתחרותיה, שולי רווח גבוהים במיוחד ואף איפשרו לה להשקיע משמעותית בטכנולוגיות מתקדמות ואפילו להיכנס לתחום הטלפוניה הפנים ארצית, כאשר במהלך שנת 2007 החלה החברה להפעיל שירותי טלפונייה קווית בישראל.

    עם זאת, שירות זה נסגר במהלך שנת 2011 בעקבות הפסדים מתמשכים וחוסר כדאיות כלכלית מצד החברה.   

     

    יחד עם זאת, בעקבות תרעומת ציבורית מתמשכת ודרישה ממשרד התקשורת לפתוח את השוק לתחרות חופשית שתוביל לירידת מחירים ולשיפור השירות לצרכן, שוק הסלולר הישראלי עבר במהלך סוף שנת 2011 ותחילת 2012 טלטלה רבתי עם כניסתן של מתחרות חדשות ונמרצות לענף.

    בעקבות זאת שוק התקשורת כולו עבר באחת למצב של תחרות פעילה (ויש שיגידו אף "פרועה"), ששחקה במהירות את שולי הרווח של חברות התקשורת הוותיקות, ביניהן פרטנר שבמהלך השנים הבאות נאלצה לעבור תהליכי צמצומים ופיטורים נרחבים, במקביל לשינויי בעלות ולפרישת מספר בעלי תפקידים בכירים בחברה.

     

    שיתוף פעולה מנצח בין פרטנר לנטפליקס

    האסטרטגיה של פרטנר להתמודדות עם התנאים החדשים בשוק התקשורת הישראלית הייתה בראש ובראשונה להתרחב לתחומי פעילות אחרים. לאחר שנים של עבודה מאחורי הקלעים, במהלך חודש יוני 2017 השיקה פרטנר את שירות "פרטנר tv", המציע שידורי טלוויזיה בטכנולוגיית סטרימינג ובמחיר נמוך בהשוואה לחברות שירותי הטלוויזיה הוותיקות בשוק (הוט ו-YES).

    במקביל, החברה הכריזה על שיתוף פעולה ראשון מסוגו עם חברת "נטפליקס" העולמית, במסגרתו תכני נטפליקס שולבו במסגרת שירות פרטנר tv על מנת להעניק לצרכן מגוון רחב במיוחד של תכנים בידוריים לצפייה ישירה.

     

    פרטנר אינטרנט - שדרוג לתשתית סיבים אופטיים 

    תחום נוסף בו בחרה להתמקד פרטנר אינטרנט, בדומה למתחרתה סלקום, הוא בפריסה עצמאית של רשת סיבים אופטיים ברחבי ישראל, המאפשרת חיבור אינטרנטי איכותי ומהיר במיוחד, עד ל-1,000 מגה-בייט של גלישה.

    מדובר בטכנולוגיה פורצת דרך שכבר הוכתרה כ"עתיד של שוק האינטרנט העולמי", וכניסתן של פרטנר ושל סלקום לתחום מבטיחה שגם הפעם "הראש היהודי" לא יפגר אחר יתר העולם, ושהצרכן הישראלי יהנה בעתיד מחיבור איכותי ומהיר במיוחד לרשת האינטרנט העולמית, לצרכי מסחר, עסקים, תרבות, פנאי ועוד, והכל מבלי להתפשר על התחרות הבריאה בשוק התקשורת ועל רמת מחירים הגיונית המלווה בשירות איכותי לצרכן הקצה.

     

    פרטנר אינטרנט סיבים - פרסומת:

     

     

    שאלות ותשובות:

    array(4) { [0]=> array(2) { ["q"]=> string(54) "מה מציעה חברת פרטנר באינטרנט ?" ["a"]=> string(101) "פרטנר מציעה אינטרנט בתשתית מתקדמת על גבי סיבים אופטיים." } [1]=> array(2) { ["q"]=> string(52) "האם החבילה כוללת ספק ותשתית ?" ["a"]=> string(88) "כן. החבילה כוללת גם את התשתית והספק באותו המחיר . " } [2]=> array(2) { ["q"]=> string(41) "מה המחירים של החבילות ?" ["a"]=> string(139) "יש מגוון חבילות למצטרפים חדשים . לפרטים נוספים צפו בכל החבילות באתר משתלם לי " } [3]=> array(2) { ["q"]=> string(55) "איך מצטרפים לאינטרנט של פרטנר?" ["a"]=> string(122) "פשוט! נכנסים למשתלם לי משאירים פנייה לנציג והוא יתקשר אליכם בהקדם . " } } ***

    מה מציעה חברת פרטנר באינטרנט ?

    פרטנר מציעה אינטרנט בתשתית מתקדמת על גבי סיבים אופטיים.

    האם החבילה כוללת ספק ותשתית ?

    כן. החבילה כוללת גם את התשתית והספק באותו המחיר .

    מה המחירים של החבילות ?

    יש מגוון חבילות למצטרפים חדשים . לפרטים נוספים צפו בכל החבילות באתר משתלם לי

    איך מצטרפים לאינטרנט של פרטנר?

    פשוט! נכנסים למשתלם לי משאירים פנייה לנציג והוא יתקשר אליכם בהקדם .

     הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

     מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

     ייעוץ חינם