סלקום אינטרנט

סלקום החלה בפריסת תשתית האינטרנט אשר פועלת באמצעות סיבים אופטיים. תשתית זו למעשה, מאפשרת גלישה באינטרנט במהירויות גבוהות. בשלב זה, זוהי פריסה מוגבלת במקומות ספציפיים בלבד. חברת סלקום אינטרנט, החלה בניסוי חיבור תשתית האינטרנט באמצעות הסיבים האופטיים ובתחילת השנה הנוכחית {2018}, השיקה שירות זה בעיר פתח תקווה. סיבים אלה מאפשרים גלישה מהירה מאוד והעברת נתונים בקצב גבוה עד ל-1000MBPS.  מיותר לציין, כי  הסיבים האופטיים מסוגלים לתמוך בעשרות מכשירים המחוברים במקביל כגון סלולר ,מחשב, מצלמות רשת ועוד. זהו יתרון גדול למי שמעוניין להתחבר לספק טלוויזיה על גבי האינטרנט.

לצפייה בכל מבצעי סלקום לחצו כאן

חבילות מוזלות של אינטרנט באמצעות חברת סלקום

ישנן חבילות סלקום אינטרנט  שמשתלמות במיוחד, כגון מהירות אינטרנט של 5000 MB, שכוללת תשתית אינטרנט במחיר של 99 ₪ לחודש למשך שנה. גם אינטרנט ביתי מהיר של 100 MB, תוכלו לקבל במחיר של 99 ₪ לחודש למשך שנה אך לאחר תום המבצע, המחיר יעלה ל- 119 ₪ לחודש. חבילה זו כוללת תשתית וספק. חבילה נוספת מבית סלקום, הינה עבור הורדה מרבית של 40- 100 MBPS ובמהירות הורדה או העלאה מינימאלית של 0.01 MBPS, אשר תעלה לצרכן 89 ₪ לחודש ולמשך שנה והמחיר כאשר השנה תחלוף, יהיה 109 ₪ לחודש. החבילה הזולה ביותר הינה הורדה מרבית של 20 MBPS והעלאה עד 3 MBPS ובמהירות הורדה או העלאה מינימאלית של 0.01 MBPS מחירה יהיה 79 ₪ לחודש ולמשך שנה ויקפוץ בתום השנה לסכום של 99 ₪ לחודש.

גלישה רציפה ללא ניתוקים באמצעות סופר WIFI של סלקום

סלקום אינטרנט, אף השיקה שירות אינטרנט מהיר, אשר משפר את  הגלישה ברשת הביתית, מה שיאפשר לגולשים הרבים, גלישה רציפה ללא ניתוקים. בנוף, קיים כיסוי אופטימאלי על כל הבית, מה שיאפשר לגלוש מכל חדר וגם מאזורים שאין בהם קליטה כגון: מרתף, ממ”ד, מרפסת ועוד. שירות זה הוא תוצאה של טכנולוגיה חדשה שמוטמעת בנתבים של החברה ואין היא מאפשרת לבעלי נתבים אחרים להצטרך לשירות.

תוכלו להיות מעורים בכל המבצעים של חברות האינטרנט ואלה שהם אטרקטיביים במיוחד, באמצעות אתר משתלם לי אשר מסייע לצרכנים למצוא מבצעים זולים שחוסכים עבורו עד אלפי שקלים בשנה. השירות הינו חינם והאתר אף מספק שירות התראה, לפני שמסתיים המבצע ואף מציע מבצעים נוספים מוזלים שיכולים להשתלם לכם יותר.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום חמישי, 29 מרץ 2018
+
תעריפי תקשורת – כל המידע היעיל
תשלום חודשי על חבילת סלולר הוא חלק בלתי נפרד מההוצאות...
פורסם ב: יום חמישי, 13 יולי 2017
+
פרטנר TV
קבוצת פרטנר, הצטרפה לפני כמה ימים לשירותי הטלוויזיה בכבלים בישראל....
פורסם ב: יום שני, 19 נובמבר 2018
+
אינטרנט סיבים אופטיים
בחודשים האחרונים אנו שומעים הרבה את המושג אינטרנט סיבים אופטיים...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 14-11-19