מחירי תקשורת

מי מאתנו אינו משתמש בשירותי תקשרת. רמת הטכנולוגיה הקיימת היום, מאפשרת לנו התחברות עם אמצעי תקשורת שונים כגון: סלולארי, טלוויזיה בכבלים ואינטרנט. יש לציין כי שוק התקשורת נמצא רבות בשיח הציבורי היות וישנן כמה חברות ענק בתחום זה שמנהלות את השוק באופן ריכוזי מדי. היום, קיימים 4 שחקנים כאשר 3 מהם הם הראשיים והתחרות ביניהם והתחרות של מחירי תקשורת אינה גבוהה מבחינת המחיר. משרד התקשות לעומת זאת, מבצע מהלכים רבים להגברתה של התחרות, כך שהכוונה היא להחדרת השחקנים החדשים לשוק שיוזיל את המחיר לצרכנים.

בגלל שקיימות כמה ספקיות תקשורת, כך שביצוע של השוואת מחירי תקשורת הינה חשובה ועשויה לחסוך סכומים לא קטנים. התחום המרכזי אשר יש בו הרבה ספקי שירות הוא האינטרנט במיוחד בתחום של הספק ולא בספק התשתית שבו פועלים רק שתי חברות גדולות- בזק והוט.

להשוואת חבילות אינטרנט

בגלל מסגרת הפס הרחב

במסגרת רפורמת הפס הרחב שיצאה לדרך כבר בשמת 2015, קבע משרד התקשורת תעריפים חדשים, אשר  לפיהם מחויבות חברות בזק והוט למכור את שירותיהן לחברות המתחרות, לרבות שימוש בטלפון ותשתיות האינטרנט. הרפורמה הנוכחית, נועדה למעשה לאפשר לחברות התקשורת השונו שעד היום לא הייתה להן תשתית אינטרנט\ לרכוש את התשתיות במחיר סיטונאי ובכך ליצור תחרות כך שלמעשה מחירי תקשורת הזולים יגרמו לתחרות שתאפשר את הכניסה של המתחרים הנוספים לשוק. כמו בשאר הארצות בעולם, גם ישראל נכנסה לשוק התחרותי, כאשר משרד התקשורת, מאפשר את שאר השחקנים בשוק להוזיל למעשה בעשרות אחוזים את תעריפי התקשורת בישראל.

חבילות שירותים מלאות בעלות קמעונאית כפולה

ההשלכות של רפורמת הפס הרחב הן מרחיקות לכת, בגלל שהן מאפשרת לשחקנים הרבים בשוק התקשורת לצבור חבילות שירותים מלאות תוך כדי חסכון בעלות קמעונאית כפולה וזאת בנוסף להוזלה הקיימת של מעל ל-30% בעלויות שהציבור נהג לשלם עד הרפורמה החדשה. בגלל תחרות זו, פשוט משתלם לערוך השוואת מחירים. אתר משתלם לי מאפשר לגולשים שמעוניינים לערוך השוואת מחירים להיות מעודכנים במחירי חבילות התקשורת וכן במחירי הסלולר, כך שיוכלו לבצע צרכנות נבונה.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום שלישי, 6 דצמבר 2016
+
תשתית אינטרנט השוואת מחירים
כיום כבר מובן מאליו שכל אחד זקוק לחיבור אינטרנט ביתי,...
פורסם ב: יום חמישי, 7 דצמבר 2017
+
שירות תזכורת
הרפורמות  האחרונות בתחום התקשורת, גרמו לכך שכל חברות הסלולארי, יצאו...
פורסם ב: יום רביעי, 31 ינואר 2018
+
השוואת בין מחירי הסלולר
אנו מוקפים במבצעים לחבילות בכל עת, אבל האם אנו יודעים...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 20-06-19