חבילת טלוויזיה הכי זולה

בגלל התחרות בין חברות הטלוויזיה השונות, ישנם מבצעים שמשתלמים לכולנו ולכן יש תמיד אפשרות לחסוך באמצעות חבילת טלוויזיה הכי זולה, כאשר תוכלו להיכנס לאתרי השוואות מחירים ולבחור את החבילה הזולה ביותר, אשר תתאים לצרכיכם. ישנן חברות טלוויזיה בכבלים, אשר מאפשרות לצפות בשידורי טלוויזיה מהאינטרנט ובאפליקציות כגון: נטפליקס ויוד. להלן השוואת מחירים שתוכלו באמצעותם לבחור את חבילת ערוצי הכבלים בטלוויזיה ולבחור את הזולה והמשתלמת.

לצפייה בכל חבילות הטלוויזה

מה מציעות לנו חברות הטלוויזיה בכבלים?

חברת YES, מציעה את מסלול CLASIC RU שמורכבת מחבילת יסוד לילדים, כל הערוצים בשפה הרוסית וכן, עוד ערוצים נבחרים נוספים כגון: טבע, מדע, סרטים, סדרות, ספורט וערוצי הבידור: 11,12,13,14 ושירות של VOD CLASSIC ללא כל תוספת תשלום וכן ממיר מסוג YES MAX TOTAL   בעלות חודשית של 159 ₪  התשלום הינו עבור שנה מחיר ההמשך לאחר חידוש המנוי, יעמוד על 164 ₪. יש  לשלם תשלום על דמי התקנה על סך של  99 ₪ וללא התחייבות.  חבילה זו נחשבת חבילת טלוויזיה הכי זולה ויש להשוות עדיין בין שאר החבילות שנחשבות אף הן לזולות אך הכול תלוי בתוכן הרצוי לכם.

גם חברת הוט טי וי פאואר, מציעה חבילת בסיס +חבילת ערוצי לייף סטייל+חבילת ערוצי סרטים+ 4 ערוצים מובילים כגון: ערוץ NG WILD, ערוץ ויוה, ערוץ ג’וניור וערוץ בייבי לתינוקות וממיר HD MAGIC. בעלות של 169 ₪ לחודש. המחיר לשנה הראשונה יחד עם דמי ההתקנה, יהיה על סך של 79 ש”חל והמבצע יהיה עבור מצטרפים חדשים בלבד. גם TV רטנר, מציעה חבילת תוכן TV נטפליקס למשך חצי שנה ראשונה חינם+ פרטנר ספורט, ילדים, בידור, חדשות ולייף סטייל ו-40 ערוצי סרטים וסדרות לצפייה בטלוויזיה, סמארטפון וטאבלט VOD כולל ספריית סרטים במחיר מנצח של 69 ₪ לחודש.

סלקום TV, מציעה VOD ללא הגבלה, ממיר מקליט HD, ערוצי עידן+ ערוצי HD, ערוצי ספורט, סטרימר לצפייה בתוכן מתוך המחשב, אפליקציה לטאבלט או לטלפון החכם. במחיר של 99 ₪ לחודש, המחיר הינו לשנה הראשונה וללא התקנה באיסוף עצמי.

האתר שיעדכן אתכם תמיד לגבי חבילת טלוויזיה הכי זולה

על מנת שתוכלו להיות הראשונים לדעת לגבי מבצעים של תקשורת כגון : חבילת טלוויזיה הכי זולה, אינטרנט, טלפון קווי וטלפון נייד, אנו באתר משתלם לי, הקמנו עבורכם אתר שיעדכן אתכם לגבי המבצעים החדשים בתחום התקשורת, מה שיאפשר לכם לחסוך אלפי שקלים בשנה. תוכלו לראות את המבצעים החדשים, לבחור מהם את המבצע שייראה לכם כמשתלם וכמתאים ביותר ונציג מאתנו יחזור אליכם בהקדם. השירות הינו חינם ואתם רק מרוויחים באמצעות צרכנות נבונה.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום שלישי, 6 דצמבר 2016
+
ספקי אינטרנט מומלצים
עולם התקשורת הוא רחב ומשדרג את עצמו עם התקדמות השנים....
פורסם ב: יום שני, 11 יוני 2018
+
חבילות אינטרנט ביתי
תקופת הקיץ, מלווה במעברי דירות ולכן, כדאי כי לפני הגיעכם...
פורסם ב: יום רביעי, 7 דצמבר 2016
+
השוואת חבילות אינטרנט
קשה לדמיין משק בית שאינו מחובר לאינטרנט. גיל הצריכה ההתחלתי...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 18-10-19