השוואת חבילות אינטרנט

מאת: מערכת משתלם לי | 07.12.2016

קשה לדמיין משק בית שאינו מחובר לאינטרנט. גיל הצריכה ההתחלתי יורד עם השנים, אם בעבר מצאנו את עצמנו עם אינטרנט בגיל עשר או שתיים עשרה, כיום הגיל ירד עד כיתה א’ ולעתים פחות. חברות רבות מציעות כיום חבילות אינטרנט במהירויות ומחירים שונים, האינטרנט שולט בכל תחום ושובה אותנו אל עולמו. אך שלא כמו מוצרים אחרים, כמו רכב, בגד או קפסולה של קפה, את חבילת האינטרנט שלנו אנחנו לא נוהגים לבחון ולהחליף. המצב הקיים נוח לנו, האינטרנט מחובר והדפדפן עולה, אך השוואת חבילות אינטרנט תקופתית יכולה לחסוך כסף רב.

 

השוואת חבילות אינטרנט – התשתית והספק

כדי להבין כיצד בנוי האינטרנט עליו אנו משלמים, צריך להבין כמה מושגים בסיסיים. את צמדי המלים ספק אינטרנט ותשתית אינטרנט אנו שומעים המון בפרסומות אך האם אנחנו באמת מבינים מה ההבדל? 

תשתית אינטרנט היא בעצם האפשרות בכלל לחבר את המקום בו אנו נמצאים, משרד בית וכולה, אל עולם האינטרנט שבחוץ. ללא תשתית מתאימה, הדבר כלל לא יתאפשר ולא משנה באיזה ספק נבחר. ספק האינטרנט לעומת זאת, הוא מי שמקנה לנו את המהירות, את הגישה לעולם התוכן, את השיתוף וכל שאר הדברים שאנו רגילים לבצע באינטרנט. להבנה פשוטה יותר ניתן להקביל את המצב למערכות המים והביוב. תשתית הביוב הכרחית וקיימת בכל מקומות שבהם חיים אנשים. תוכל לקנות בביתך אסלה, צינורות וברזים, מאיזו חברה שתרצה, אך על כולם להיות מחוברים בסופו של דבר לתשתית הביוב והמים. כך, בלי תשתית האינטרנט לא יוכל הספק לחבר את המשק לאינטרנט.

 

להשוואת חבילות אינטרנט לחץ כאן 

השוואת חבילות אינטרנט

כיצד לבחור ספק?

בכל מה שקשור לאינטרנט, עדיין ישנם מקומות שאינם מחוברים בתשתית מתאימה. דבר זה נדיר אך יש לבדוק אותו טרם ההתקנה. ספקי האינטרנט מציפים את השוק וניתן לעיין בפרטי החבילות שהם מציעות בקפידה על מנת להבין על מה מדובר מבחינת מהירות והתחייבויות. על השוואת חבילות אינטרנט ניתן לקרוא באתרי השוואות ברחבי הרשת או בשיחה טלפונית עם החברות שכיום מספקות את הספק והתשתית באותה חבילה.

אתר משתלם לי הוא אתר השוואת מחירים מהיר ויעיל. לפרטים נוספים ניתן להיכנס לאתר האינטרנט.

מאמרים נוספים:
7 יולי 2020
7 דצמבר 2017
אקספון הכי זולה באינטרנט
חברת אקספון חברת אקספון, הינה בבעלותו של חזי בצלאל והוקמה בשנת...
קרא עוד >
6 דצמבר 2016
סלולר השוואת מחירים
מחזיקים בטלפון נייד? מעוניינים להוזיל בצורה ניכרת את הוצאות התקשורת...
קרא עוד >

הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

כל הזכויות שמורות © משתלם לי 2020

Facebook