fbpx

חבילות התקשורת המתאימות ביותר לאנשי עסקים בחו”ל

מאת: רוני קורן - כתב טכנולוגי ובעל עסק עצמאי בתחום הסלולר כ 20 שנה | 26.04.2020

נסיעה לחוץ לארץ במסגרת עסקית מחייבת התארגנות מיוחדת שהיא שונה באופן משמעותי מהתארגנות לקראת נסיעה לחופשה או פנאי.
מי שנוסע מטעם העסק שלו יהיה מרוכז בפגישות עסקיות, יפגוש קולגות או לקוחות, ייקח חלק בכנסים או תערוכות ולכן כל מה שהוא לוקח איתו צריך להיות גם קשור לעסק שלו וגם לאפשר לו להמשיך לעבוד מרחוק.
אחד הנושאים שחשוב מאד לטפל בהם מספיק זמן לפני הנסיעה, ללא קשר למועד בשנה שבו היא מתקיימת או לתוכן שלה – הוא הנושא של שירותי תקשורת שכל איש עסקים צריך שיהיו לו ברגע שימריא מהארץ.
כיום ישנן לא מעט אפשרויות אך לא כולן מתאימות לאנשי עסקים ולכן כדאי להכיר אותן כדי לבחור את הטובה מכולן, זו שבזכותה הנסיעה תהיה יעילה, טובה ועם תוצאות עסקיות חיוביות ורצויות.

 

למה צריך לשים לב כשבוחרים חבילת תקשורת?

מכיוון שיש כיום הרבה מאד אפשרויות חשוב לשים לב לאותיות הקטנות ולנתונים הטכניים שכל חבילה כוללת.
כך למשל יש את מי שלא יצטרך בכלל לעשות שימוש בטלפון שלו בשביל שיחות אך יהיה חייב להיות מחובר לאינטרנט ממש עשריהחבילה המתאימה ביותר לאיש עסקים בחולם וארבע שעות ביממה ללא הפסקה. החבילה שתתאים לו תהיה שונה לגמרי מהחבילה של מי שיעדיף לא לשלם עבור חיבור אינטרנטי אלא יסתמך על רשתות אלחוטיות חינמיות במקום שאליו הוא נוסע אך יהיה חייב לבצע שיחות טלפון רבות לאורך היום. 

כאשר מתלבטים בנוגע לחבילת תקשורת שכוללת גלישה באינטרנט – חשוב גם לשים לב למהירות הגלישה או לנפח שלה.
יש את מי שנפח גלישה מצומצם יספיק לצרכים שלו ויש את מי שיעדיף לבחור נפח גלישה גדול ככל האפשר על מנת שלא להיתקע בלי אפשרות לגלוש באופן חופשי מתי וכמה שהוא רוצה וצריך. ברגע שהטלפון או המחשב מתחבר לרשת האינטרנט דרך חבילת הגלישה שאיש העסקים רכש – הנפח מתחיל לרדת אט אט ואם לא נבחר נפח גדול מספיק כדי לגלוש באמצעותו כמה שיותר – אותו איש עסקים עלול למצוא את עצמו תלוי חסדיהן של רשתות חינמיות מזדמנות במקרה הטוב, או ללא אפשרות לגלוש באינטרנט בכלל במקרה הפחות טוב וה-לא רצוי.

 

נתונים נוספים בחבילת תקשורת לנסיעה לחוץ לארץ במסגרת עסקים

ישנם כמה נושאים טכניים פעוטים שחשוב לשים לב אליהם לאחר שנבחרה חבילת התקשורת המתאימה ביותר.
ראשית, אם לא יודעים באיזו תוכנית לבחור – כדאי להתייעץ עם מי שמנוסה בנסיעות עסקיות ויש לו ניסיון או הבנה מוקדמת עם ההבדלים שבין החבילות השונות.
לאחר שנבחרה התוכנית חשוב לרכוש אותה ולקבל אישור על כך שהיא אכן תופעל על פי התאריכים הנבחרים של הנסיעה הצפויה.
חשוב לשים לב שהגבלות על גלישה בטלפון הנייד לא מופעלות על מנת שבעת ההגעה אל מדינת היעד לא יהיו עיכובים בהתחברות ואיש העסקים יהיה מחובר ממש החל מהרגע הראשון שהוא נוחת במדינת היעד.

חשוב וכדאי להשקיע את המחשבה ותשומת הלב בבחירה נכונה של חבילת התקשורת על מנת שהיא אכן תיתן את המענה הדרוש וההולם לכל אורך הנסיעה.
עוגמת נפש לא פשוטה עלולה להיווצר אם החיבור לאינטרנט לא יפעל בשל בחירה מוטעית של חבילת תקשורת וגם ההיפך נכון ורלוונטי – נסיעת העסקים יכולה להיות הצלחה אדירה בזכות חיבורים מתאימים, נכונים וכאלה שקרו בדיוק בזמן הדרוש למצגות, פגישות או חתימה על הסכמים חשובים. אלה הסיבות אשר בגינן חשוב מאד לבחור את חבילת התקשורת באופן אישי.

לצפייה בחבילות של הוט עסקים לחצו כאן 

איזה שירות ברצונך להשוות?

סלולר
סלולר
אינטרנט ביתי
אינטרנט
טלוויזיה
טלוויזיה
טריפל
טריפל
מאמרים נוספים:
7 מרץ 2021
בר מים כשר לשבת: מים חמים וקרים גם בסוף השבוע
העובדה כי אתם אנשים שומרי מסורת, לא אומרת בהכרח כי...
קרא עוד >
3 מרץ 2022
חבילות אינטרנט ביתי כשר למגזר הדתי והחרדי
היום ניתן למצוא לא מעט סוגים שונים של חבילות אינטרנט...
קרא עוד >
23 ינואר 2021
הוט שירות לקוחות
  מוקדי שירות הוט:    שירות לקוחות הוט: 6910* או 1-800-10-6910   שעות פעילות המוקד: ימים א'-ה':...
קרא עוד >

    הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

    מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

    ייעוץ חינם
    ייעוץ חינם