ClickCease

רפורמת החשמל – מה חשוב לדעת לפני שעוברים?

מאת: הילה מוסקוביץ | 29.10.2023

רפורמת החשמל נועדה לשבור את המונופול של חברת החשמל ולאפשר גם לחברות נוספות לייצר ולשווק חשמל בישראל. בדיוק כמו הרפורמה בשוק הסלולר, שהצליחה להוריד את מחירי החבילות במאות אחוזים, כך הציפיות מרפורמת החשמל. המטרה היא ליצור מתחרות, שיתחרו על הצרכנים ויעודדו את הורדת מחירי החשמל. רוב האנשים נאלצים להיפרד מאלפי שקלים בחודשי הקיץ, על מנת להבטיח לעצמם את היכולת לקרר את הבית וליהנות משנת לילה טובה יותר. לכן רפורמת החשמל שנועדה להפחית מחירים ולשבור את המונופול של חברת החשמל נחשבת לאחת הפעולות החשובות והחיוניות ביותר בשנים האחרונות. חברות רבות נכנסו לתחום והן מציעות מחירים מופחתים עבור כל מי שיבחר לעזוב את חברת החשמל. עם זאת, נכון להיום הרפורמה עדיין לא הושלמה, מאחר ומדובר על תהליך ממושך.

 

רפורמת החשמל - מה חשוב לדעת לפני שעוברים?

רפורמת החשמל – מה חשוב לדעת לפני שעוברים?

אומנם החברות המתחרות בחברת החשמל מציעות תעריפי חשמל משתלמים יותר, אך חשוב לזכור כי על מנת לבצע את המעבר בפועל, תאלצו להשיג מונה חכם. אומנם חברת החשמל כבר התחילה בהתקנת מונים חכמים בחלק מהערים בארץ, אך עדיין ישנן לא מעט שכונות שייקח זמן עד שתושביהן יוכלו להצטרף למהפכה. אומנם נכון כי כל אחד יכול לרכוש את המונה החכם באופן עצמאי, אך מדובר על השקעה של מאות שקלים, שלא כולם יכולים להרשות לעצמם. יש לזכור כי רפורמת החשמל אושרה עוד בשנת 2017, אך היא עוד רחוקה מקו הסיום. חברות רבות נכנסו לשוק החשמל המתפתח ונכון להיום הן מציעות מחירים אטרקטיביים יותר, מהמחירים של חברת החשמל. חשוב להשוות בין החבילות השונות, על מנת לבחור את האופציה המתאימה ביותר עבורם. חלק מהחברות למשל, מציעות חבילות המתאימות יותר עבור מי שעובד מהבית, לעומת חבילות אחרות, המתאימות יותר למי שנמצא רוב היום מחוץ לבית. בחירה בחבילה המתאימה ביותר עבורכם תוכל להיות מתורגמת לחיסכון של מאות ואף אלפי שקלים בשנה.

 

רפורמת החשמל -נקודות שחשוב להכיר

נכון להיום ניתן לראות חברות גדולות ומוכרות שנכנסו לשוק החשמל, כגון חברת אלקטרה פאוור, פז, סלקום, פרטנר, בזק והוט. חברות אלו נוטות להציע חבילות שונות, שיכולות לשמש אתכם לא רק עבור חיסכון בחשבון החשמל, אלא גם לצורך חיסכון בהוצאות האינטרנט, הסלולר, הטלוויזיה או הגז. באמצעות בחירה בחבילה משולבת, תוכלו לחסוך מאות שקלים, מאחר ולרוב מדובר על חבילות משתלמות המאחדות מספר שירותים שונים בחבילה אחת. החוכמה היא כמובן לבחור בחבילה שיכולה לסייע לכם בצמצום הוצאות משק הבית, מאחר ואין סיבה לשלם יותר מהדרוש. לכן מי שמשלם על שירותי אינטרנט, סלולר וטלוויזיה המגיעים מספקים שונים, יכול לאחד את כל השירותים האלו בתוספת צריכת החשמל שלו וליהנות מהנחה משמעותית.

 

אנו באתר משתלם-לי נשמח לסייע לכם לבחור בחבילה המתאימה ביותר לצריכת החשמל שלכם. אנו כאן לכל שאלה!

איזה שירות ברצונך להשוות?

סלולר
אינטרנט
טלוויזיה
טריפל
מאמרים נוספים:
23 אוגוסט 2021
בדיקת סיבים אופטיים: איך עושים את זה? מדריך קצר
מדינת ישראל צועדת בכיוון חיובי של תשתיות אינטרנט מהירות מבוססות...
קרא עוד >
25 דצמבר 2019
החלטתם להתנתק? כך תעשו זאת בפשטות ובקלות
  המעבר בין חברות תקשורת המספקות שירותי אינטרנט, סלולר וטלוויזיה הוא...
קרא עוד >
22 נובמבר 2020
השוואת מחירים ושתהיו בריאים: ניתן לחסוך בביטוח הבריאות!
  כשאתם צעירים, נמרצים, חיוניים ובריאים, הדבר האחרון שתחשבו עליו (או...
קרא עוד >

    הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

    מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

    ייעוץ חינם