ClickCease

ספק חשמל הכי זול

השוואת ספקי חשמל
מאת: הילה מוסקוביץ 15.06.2023

אם בעבר לא הייתה ברירה אלא להסתפק בשירותיה של חברת החשמל, הרי שהיום ניתן לבחור ספק חשמל זול ומשתלם יותר. רפורמת החשמל שברה את המונופול של חברת החשמל ויצרה מגוון רחב יחסית של ספקי חשמל חדשים, שמוכנים להתחרות זה בזה ולהוריד את המחירים. אתם כצרכנים יכולים להרוויח המון מהתחרות החדשה, מאחר ולכל ספק יש את החבילות שהוא מוכן להציע ואת המחירים שהוא מוכן לספק עבורכם. בעבר היה מדובר על ספקים ששימשו אך ורק את המגזר העסקי, אך היום כל אדם פרטי יכול לבחור לצרוך את החשמל שלו מכל ספק שמחזיק ברישיון המתאים. אומנם חברת החשמל עדיין אחראית על התחזוקה השוטפת ועל פתרון הבעיות והתקלות השונות, אך הספק שתבחרו לעבוד עמו יהיה אחראי על המחיר.

 

ספק חשמל הכי זול

ספק חשמל הכי זול – כי אין שום סיבה לשלם ביוקר

כיום ניתן למצוא בשוק החשמל מספר ספקים בולטים, ביניהם חברת סופרגז חשמל, הוט חשמל, בזק חשמל, אמישראגז חשמל, פזגז חשמל, סלקום אנרג'י חשמל ופרטנר אספקת חשמל. מדובר על חברות מוכרות וידועות, שהבינו את הפוטנציאל העצום שנפתח בשוק החשמל המקומי. בדיוק כפי שבעבר מחירי הסלולר הרקיעו שחקים, עד לשבירת המונופול של החברות הגדולות באמצעות ספקים קטנים יותר, כך בדיוק מתרחש היום בשוק החשמל. חברות רבות מוכנות להיכנס לתחום ולקחת חלק בשבירת המונופול, מתוך הרצון לצרף לקוחות חדשים ולהציע להם שילוב של חשמל עם יתר השירותים של החברה. לכן אין זה מפתיע כי כל אחת מהחברות מוכנה להציע חבילות משתלמות ומחירים אטרקטיביים, שמומלץ לבחון לעומק ולהשוות ביניהם בצורה נבונה ומושכלת.

 

כיצד לבחור נכון את ספק החשמל הזול ביותר?

כולנו משתמשים בחשמל על בסיס קבוע, מבלי בכלל לתת על כך את הדעת. הדבר נכון לגבי כל מי שמחמם מים לתה, מדליק את המזגן או מכניס אוכל לחימום במיקרו. החוכמה היא כמובן להוריד את עלויות החשמל החודשיות, במטרה לצמצם בהוצאות מיותרות. כדאי להבין באילו שעות מתבצעת צריכת החשמל המקסימלית שלכם, על מנת להתאים את סוג החבילה האידיאלי ביותר עבורכם. למשל, חברת פזגז חשמל מספקת מסלול בוקר או מסלול לילה, המתבסס על מחירי חשמל מוזלים יותר, לעומת מסלול המספק 5% הנחה בצריכת החשמל שלכם 24/7. חברת סופרגז חשמל מספקת גם כן מסלולים מוזלים בשעות מסוימות, לצד מסלול המספק הנחה קבועה ומסלול ייחודי ללקוחות הגז והחשמל שלהם. 

 

אנו באתר משלתם לי נשמח לסייע לכם לאתר את ספק החשמל הזול והמשתלם ביותר עבורכם. אנו מציעים השוואה מדויקת ועדכנית של כל המסלולים הקיימים של הספקים המובילים ביותר בתחום, במטרה להבטיח לכם את הוזלת תעריפי החשמל שלכם. אין שום סיבה לשלם אלפי שקלים עבור מיזוג הבית בקיץ הקרוב, מאחר וניתן לעבור לאחד המסלולים המשתלמים ולהתחיל לחסוך בהוצאות כבר מהקוט"ש הראשון. 

איזה שירות ברצונך להשוות?

מאמרים נוספים
מה סיבת הנהירה לנטפליקס וכיצד זה משנה את שוק ה TV ?
עד לא מזמן, כמעט כל שידורי הטלוויזיה המסחרית, היו משודרות...
POST MOBILE – (פוסט מובייל) גולן טלקום ודואר ישראל- מציעות חבילת סלולר ב-16 שח לחודש
דואר ישראל מצטרפת גם לשוק הסלולר תחת המותג Post Mobile,...
משתגעים בבית מהקורונה? זה הזמן לחסוך- כל הטיפים
בימים אלו מדינת ישראל מתמודדת עם איום מסוג חדש. לא...
יס שירות לקוחות
  מוקדי שירות - יס:   שירות לקוחות: חיג מקוצר 2080* או  1-800-20-8000 למתקשרים מחו''ל: 97297615858+...

    הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

    מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

    ייעוץ חינם