ClickCease

השוואת מחירי השתלת שיער

השתלת שיער

גברים ונשים רבים מתעניינים לגבי השתלת שיער, מאחר והשיער מהווה חלק חשוב וחיוני מהמראה החיצוני שלנו. לכן אין זה מפתיע כי התקרחות עלולה להשפיע באופן ניכר על הערך והביטחון העצמי, מעבר לשינוי במראה החיצוני. בשנים האחרונות ניתן לשמוע יותר ויותר על אנשים שבחרו לעבור השתלת שיער, במטרה להשיב לעצמם את השיער האבוד. מדובר על הליך בטיחותי ויעיל, שיכול לאפשר כמעט לכל אחד ולכל אחת ליהנות משיער מלא ושופע, שיתרום המון לנראות צעירה ורעננה יותר.

מהי השתלת שיער ולמי היא מתאימה?

השתלת שיער הינה הליך כירורגי פשוט, הכולל השתלה של זקיקי השיער הנלקחים לרוב מאזור האחורי של הקרקפת לאזור המקריח. היום ישנן מספר שיטות שונות, המבוססת על טכנולוגיות מתקדמות, שנועדו לספק תוצאה יעילה ואמינה. הטיפול מתאים לנשים ולגברים הסובלים מהתקרחות או מהתדלדלות משמעותית של השיער.

ההתקרחות הגברית נגרמת כתוצאה משילוב של גנטיקה ושינויים הורמונליים. הורמון הטסטוסטרון מומר עם השנים להורמון DHT, האחראי לקרחת הגברית הטיפוסית. מדובר על התקרחות המתחילה מקו השיער הקדמי ומתפשטת לצדדים ולחלק האחורי של הקרקפת. נשים סובלות פחות מהתקרחות, אך התקרחות נשית עלולה התרחש כתוצאה מרכיב גנטי. כמו כן, תרופות והליכים רפואיים שונים עלולים לגרום להתקרחות, בדיוק כמו לחץ נפשי מתמשך ותזונה לקויה.

 

היתרונות של השתלת שיער

 1. השתלת שיער מספקת פתרון קבוע ונראות טבעית. השיער נראה טבעי לחלוטין ואף אחד לעולם לא יידע שעברתם השתלת שיער. כמובן שיש צורך לשמור על ההנחיות שניתנות לאחר ההשתלה, במטרה לשמר את התוצאה לאורך זמן. 
 2. השתלת שיער יכולה לתרום המון לביטחון העצמי, דבר שישפר משמעותית את איכות החיים. השיער המלא והשופע יתרום למראה צעיר ורענן יותר ויסייע בכל תחומי החיים, החל ממציאת זוגיות ועד למעבר יעיל יותר של ראיונות עבודה ואפילו במציאת חברים חדשים.
 3. לעומת שימוש בפאות או הארכות שיער, השתלת שיער אינה מצריכה התעסקות מיוחדת, מאחר ומדובר על השיער הטבעי שלכם.

אלו שיטות שווה לכם להכיר?

 1. השתלת FUT – השתלה זו כוללת העברה של רצועת שיער מהאזור התורם (לרוב החלק האחורי של הראש) באמצעות אזמל. המנתח מפצל את הרצועה ליחידות קטנות ומשתיל אותן באזור המקריח. הליך זה עלול להוביל ליצירת צלקות והוא נחשב לפחות אפקטיבי.
 2. השתלת FUE – הליך זה נחשב ליעיל ומתקדם יותר והוא כולל קצירת מספר גדול של יחידות זקיקים מהאזור התורם. לעומת FUT, הליך זה כולל השתלה של כל יחידת זקיקים באופן נפרד באזור המקריח, דבר שלא רק מעלה את האפקטיביות של הטיפול, אלא גם מונע את הסיכון ליצירת צלקות. לרוב ההליך מתבצע באמצעות מספר אנשי צוות במקביל, במטרה לקצר את זמן השהייה של כל זקיק בחוץ, על מנת להבטיח את התוצאה המיטבית ביותר. 

מה חשוב לדעת לגבי השתלת שיער?

השתלת שיער מתבצעת בהרדמה, לכן חשוב לבחור את הקליניקה המקצועית והאמינה ביותר לביצוע ההשתלה. קליניקה מסוג זה תקפיד על פגישת ייעוץ, במהלכה יתבצע תיאום ציפיות וכמובן בדיקת התאמה להליך. כמו כן, יוסבר לגבי ההליך העצמו ויינתנו הנחיות שיש להקפיד עליהן לאחר ההשתלה.

חשוב לזכור כי השיער יתחיל לצמוח ולמלא את האזור המקריח לאורך זמן, כך שלאחר כחצי שנה תוכלו לחזות ב- 50% מהתוצאה הסופית, אשר תגיע לאחר כשנה. ההמלצה הכללית היא לבחור ברופא עור או מומחה לכירורגיה פלסטית לביצוע ההשתלה, למרות שמבחינה טכנית כל רופא רשאי לבצע את ההליך. כדאי כמובן לבחור ברופא מנוסה ומיומן שמתמחה בתחום.

  הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

  מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

  ייעוץ חינם