מאת: מערכת משתלם לי | 19.11.2018

תיבת הדואר של מייל 012, ניתנת לשימוש מכל מקום בעולם. מהיום, ניתן לקבל ולשלוח דואר אלקטרוני מכל מחשב ומכל מקום בארץ ובעולם ללא צורך באיזו שהיא תוכנת דואר. תוכלו להקליד את שם המשתמש והסיסמא ב-012 והשירות יינתן לכם ללא תשלום נוסף. ספק האינטרנט 012, קווי זהב, השיק שירות סינון נגד ווירוסים ודואר זבל מקוון {ספאם} עבור תיבת הדוא”ל של מנוייה. השירות נעשה בטרם הדואר שנחשב כדואר ספאם, נשלח אליכם לתיבת הדואר האלקטרוני.

לצפייה בשירותים וחבילות נוספות של 012

אין צורך בהתקנת תוכנת אנטי ווירוס במחשב שלכם, היות ושירות זה, של חברת 012, מפעיל תוכנות עם מסרים מידיים ויישומים שפועלים במחשב של לקוחות 012 . יש לדעת כי תוכנת האנטי ווירוס  שהגולשים מתקינים, מספקות הגנה חלקית בלבד, אך השירות של 012 מייל, מבוסס בטכנולוגיה של חברת האנטי ווירוס “טרנד מיקרו” ומחיר שירות זה , הינו 9.90 ₪   שירות זה, מוצע למשתמשים הפרטיים. התמיכה הטכנית מתבצעת בצ’אט עם נציג, כך שתחסכו לעצמכם המתנה מיותרת.

012 מייל גם בטלפון החכם שלכם

אם אתם מנויים על שירות 012 מייל, גם כאשר תצאו מהבית, תוכלו להיות זמינים במייל. האייפון, הוא פתרון נפלא שמעניק ניידות מרבית, כך שתוכלו ללמוד כיצד להגדיר בעצמכם את כתובת המייל באייפון שלכם בפשטות. זהו שירות בטוח, המגן על המחשב שלכם מפני תוכנות זדוניות, המגיעות באמצעות מיילים, מסוגלות לחדור למחשב ופשוט לפגוע בו. היום, ניתן לקבל את השירות במבצע ובמחיר מצחיק של 7.9 ₪ לחודש. משתמשים רבים כבר עברו לדוא”ל 012 והשירות הפך לאטרקטיבי ופופולרי. השירות כולל נפח תיבת דוא”ל של 3MB ללא תשלום נוסף.

כך תדעו על מבצעי 012 – משתלם לי

על מנת שתוכלו לדעת אילו מבצעים מציעות חברות התקשורת השונות, פתחנו את אתר משתלם לי במיוחד בשבילכם. האתר מתעדכן כל העת ותוכלו לבחור את המבצע שנראה לכם כטוב ביותר, להשאיר הודעה  ואנו נחזור אליכם בזמן קצר. האתר חוסך המון בהוצאות החודשיות על תקשורת. אנו הפעלנו לאחרונה שירות התראה, כך שתוכלו לדעת, מתי מסתיים המבצע ולחדש אותו.

מאמרים נוספים:
14 ספטמבר 2020
משלמים פעמיים על האינטרנט או בעלי מנוי רדום בחברות אינטרנט?
משרד התקשורת וחברות האינטרנט מחסלות את תופעת החיובים הכפולים עברתם על...
קרא עוד >
7 דצמבר 2017
הצטרפות ל- 012
012 מובייל הוא המותג הסלולרי הזול ביותר מבית אורנג' שמספק...
קרא עוד >
1 מרץ 2019
טריפל
שירותי טריפל מאוד נפוצים כיום. שירותים אלו מוצעים על ידי...
קרא עוד >

הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

כל הזכויות שמורות © משתלם לי 2020

Facebook