טריפל מומלץ לשנת 2020 . מה חשוב לדעת ?

מאת: חן זהר - כתבת צרכנות ותקשורת | 19.02.2020

חברות התקשורת, מציעות שירותים רבים ומגוונים, כאשר הן מרכיבות חבילות שכוללות שלושה שירותים. חבילה זו, נקראת טריפל. חבילה זו, כוללת טלוויזיה, אינטרנט ביתי וקו טלפון ביתי. ניתן למצוא מבצעים של טריפל מומלץ, בחברות התקשורת השונות. למשל, חברת פרטנר מציעה הטבה בסך של 69 ₪ לחודש הראשון, כאשר המחיר לחודש  ולמשך שנה. הראווטר יהיה בעלות של 24.9 ₪  ומי שמעוניין בממיר נוסף, ישלם 29 ₪ על כל ממיר וללא דמי התקנה. המחיר החודשי של חבילת טריפל בחברת פרטנר, יהיה בסך של 149 ₪ לחודש והמחיר הינו קבוע למשך שנה שלמה.

גם חברת STINGTV   יחד עם חברת בזק בינלאומי, מציעים חבילת טריפל כאשר התכנים של הטלוויזיה בכבלים, מכילים סרטים ,סדרות, תכנים של YES, דוקו מדע וערוצי טבע, ספורט  והאינטרנט, ספק ותשתית 100M+ טלפון ביתי של חברת בזק בינלאומי. כל החבילה הזאת, הינה במחיר של 209 ₪ לחודש, כאשר המחיר עבור החודש הראשון ולמשך שלושה חודשים יהיה ע”ס של 115 ₪ , ההתקנה הינה בעלות של 199 ₪ ומשלוח סטרימר ללא תשלום. הסטרימר הראשון יינתן חינם ללקוחות שהוא תומך NETFLIX ו 4K. מחיר זה,  כולל VOD וקו טלפון של 300 דקות לטלפונים נייחים ולטלפונים ניידים.

 

איזה טריפל זול מציעה לנו חברת YES

חברת YES  טלוויזיה בלווין מציעה חבילה חדשה המאפשרת לראשונה יחד עם בזק בינלאומי אינטרנט ביתי כולל ספק ותשתית אינטרנט ביתי במהירות 100 מגה יחד עם חבילת ערוצי אולטימט הכוללת את מירב הערוצים פתוחים ושירות  VOD חינם . מחיר המבצע נכון לכתיבת כתבה זו עומד על 3 חודשים ראשונים 109 ₪ ולאחר מכן יתעדכן ל 299 ₪  לחודש

 

איזה טריפל זול מציעה לנו חברת הוט?

 חברת הוט מציעה טריפל מומלץ כאשר מדובר על חבילת סטנדרט+ערוצים לבחירה, ממירים HD+ HD MAGIC אינטרנט 100 מגה וכן, טלפון קווי ללא הגבלה. כל החבילה הזאת, הינה במחיר של 265 ₪, כאשר המחיר לחודש למשך 3 חודשים ראשונים יהיה ע”ס של 169 ₪. בהמשך, המחיר יהיה 265 ₪ וכן, זיכוי על סך של 600 ₪ בתווי דרים קארד. עלות ההתקנה הינה 69 ₪, ראוטר במחיר של 11.90 ₪ לחודש וממיר מסוג 4K  בתוספת של 20 ₪.

 

איזה טריפל זול מציעה לנו חברת סלקום TV ?

 חברת סלקום TV מציעה חבילה שכוללת ספק ותשתית אינטרנט + טלפון ביתי + חבילת ערוצים במחיר החל מ 159 ₪ לחודש . יש לקחת בחשבון תוספת עבור עלות ראוטר בסך 19.90 ₪ ותוספת תשלום עבור ממירים נוספים במידת הצורך .

 

איזה טריפל זול מציעה לנו חברת פרטנר TV ?

 חברת פרטנר TV מציעה חבילה שכוללת ספק ותשתית אינטרנט + טלפון ביתי + חבילת ערוצים וחיבור ישיר לנטפליקס באמצעות השלט במחיר החל מ 139 ₪ לחודש . יש לקחת בחשבון תוספת מחיר עבור עלות ראוטר בסך 24.90 ₪ ותוספת תשלום עבור ממירים נוספים במחיר של 29.90 לכל ממיר נוסף מעבר לממיר הראשון .

 

 

מתבלבלים בבחירה? – אנו נמצא לכם טריפל זול שישתלם עבורכם

 בגלל שקיימות בישראל חברות תקשורת רבות, כשאר רובן יוצאות במבצעים ומציעות טריפל מומלץ, אנו באתר משתלם לי, מציעים לכם שירות חינם, אשר יחסוך לכם המון זמן והמון כסף בכל שנה. לאתר יש להירשם תחילה ואני נצא בעדכונים חדשים וכן, נתריע אתכם בכל פעם שהמבצע עומד להסתיים. תוכלו לקבל הצעות שיתאימו לכם מבחינת המחיר ולבחור אחת מהן. אנו מעוניינים לחסוך לכם מצד אחד, אך לגרום לכם לקבל את חבילות הטריפל שתשתלמנה עבורכם במיוחד.

 

 

להשוואת חבילות טריפל לחץ כאן 

טריפל הכי זול

מאמרים נוספים:
1 נובמבר 2017
ניוד לפלאפון
תהליך ניוד לפלאפון על פי חוק ההתניידות החדש, ניוד לפלאפון או...
קרא עוד >
14 ספטמבר 2020
משלמים פעמיים על האינטרנט או בעלי מנוי רדום בחברות אינטרנט?
משרד התקשורת וחברות האינטרנט מחסלות את תופעת החיובים הכפולים עברתם על...
קרא עוד >
21 פברואר 2019
מהו ספק אינטרנט?
השימוש באינטרנט והאפשרויות הבלתי נגמרות שלו הוא אחד הדברים המופלאים...
קרא עוד >

הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

כל הזכויות שמורות © משתלם לי 2020

Facebook