הוט נטפליקס

חברת הוט יצאה בהצהרה מפתיעה, כאשר היא תכננה שיתוף פעולה עם נטפליקס. זהו למעשה, אינו השיתוף הפעולה הראשון של נטפליקס. לקוחות הוט, יוכלו מהיום ליהנות מחבילות של נטפליקס בנוסף לחבילות הקבועות שהם מקבלים. לקוחות שאינם מנויים  מנויים לנטפליקס, יוכלו ליהנות מחבילת נטפליקס לרבות חבילות פרימיום בארבעה מכשירים.

 תוכלו ליהנות מחבילות גדולות של תכנים כשאר הוט נטפליקס חברו יחד ומציעות תכנים ברמה ואיכות גבוהה וספריות VOD עם כל הסרטים החדשים והידועים ביותר, תוכניות טלוויזיה, תכנים  דוקומנטריים, ערוצי לייף סטייל ועוד.

הוט מבצעים הכי חמים כאן

הנוחות שבשילוב חבילות בהוט נטפליקס

חברת הוט, מאפשרת את הנוחות בשילוב של חבילת נטפליקס בממיר של  לקוחות וליהנות משני העולמות מבלי הצורך לבחור בין שניהם, או להחליף סטרימר לצפייה של תכניות וערוצי הוט נטפליקס. גם חבילות הפרימיום ניתן לצפות ב-4 מכשירים באיכות צפייה של 4K.מבחינת המחיר, השירות החדש, יעלה 10 ₪ לחודש למי שיש ברשותו ממיר של FIBER 4K    ולמי שאין לו MINI FIBER או FIBER BOX, ישלם על שירות זה סכום של 20 ₪ לחודש. זהו קלף מיקוח מעניין אבל הסבירות היא שבהוט חושבים שהתכנים המקומיים אינם מספקים את הקהל הישראלי ולכן כולם נפלו בשבי בקסמיה של נטפליקס.

ההרשמה לשירות תמיכה בנטפליקס תתאפשר למנויים אשר יצטרפו  בהמשך השנה וכן, למנויים שיש להם FIREBOX ו-MINI FIBER.

האתר שיעדכן אתכם כל עת במבצעים חמים ומשתלמים

על מנת לא להתבלבל מההיצע הרב של חברות הטלוויזיה בכבלים, באינטרנט ובחבילות התקשורת המוצעות לכם, אנו הקמנו את אתר משתלם לי, אשר מציע לכם באתר אחד, את כל חבילות התקשורת המשתלמות במיוחד, אם בתחום חבילות סלולארי , אינטרנט, טלוויזיה בכבלים ובאינטרנט   גם חבילות טריפל תוכלו לרכוש במחירים אטרקטיביים ואנו נמשיך לעדכן וליידע אתכם בכל מה שקורה מבחינת המבצעים והחבילות. שירות  זה, ניתן לכם בחינם ותוכלו לחסוך המון כסף בכל שנה וליהנות משלל תכנים מעניינים, חבילות סלולארי משתלמות ואינטרנט מהיר במחירים מצחיקים.

 

נדאג להודיע לכם באמצעות שירות התראות, כאשר חבילה שבחרתם  עומדת להסתיים ולהציע לכם חבילה חדשה במחיר שלא תוכלו לסרב לו.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום שני, 19 נובמבר 2018
+
חבילות אינטרנט ספק + תשתית
אם אתם עדיין מתלבטים באילו חבילות אינטרנט לבחור, תוכלו למצוא...
פורסם ב: יום שני, 24 אפריל 2017
+
סלקום – חבילת קומבו
סלקום - חבילת קומבו  סלקום משיקה חבילת קומבינציה בעלות 19.90 לחודש...
פורסם ב: יום חמישי, 3 מאי 2018
+
אקספון סלולר
אנשים הופתעו לאחרונה, כאשר גילו כי רשת סלולרי חדשה, הפכה...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 14-11-19