אינטרנט 200 מגה הוט

האינטרנט הפך למרכז חיינו ואנו מנסים לגלוש במהירות גבוהה, באמצעות תשתית וספק איכותיים ולשלם כמובן כמה שפחות. לכן חברת הוט, השיקה את שירות אינטרנט 200 מגה הוט, כאשר הגלישה היא פי שתיים ממהירות ש 100 מגה, מה שרוב חברות האינטרנט מספרות, כאשר קיים הבדל של כמה שקלים במחיר. מדובר על תשתית אינטרנט חזקה במיוחד בפריסה ארצית רחבה והראוטר הוא ממתקדמים ביותר ובגלישה אלחוטית ובהשאלה ללא עלות, התקנה היא מהירה עד 3 ימי עסקים מיום ההזמנה. מחיר האינטרנט הינו 90 ₪ לחודש, כאשר הראוטר לגלישה האלחוטית הינו ללא עלות מצדכם.

גם חברות אינטרנט נוספות, פתחו במבצע של אינטרנט 200 מגה במחיר מתחרה של 69 ₪ לחודש ולמשך שנה. המסלול אינו כולל תשתית והוא מכוון ללקוחות חדשים. חברת 012, מציעה לכם 200 נגה, ספק אינטרנט ללא תשתית ומחיר של 64 ₪  לחודש וגם מבצע זה, מיועד למצטרפים חדשים.

לצפייה בחבילות אינטרנט הוט

חברות מוכרות המציעות מבצעים שלאינטרנט במהירות  200 מגה 

גם חברת בזק בינלאומי מציעה אינטרנט במהירות של 200 מגה, בתשלום חודשי של 69.90 ₪ דואר אלקטרוני בנפח של 1 ג’יגה וכן, שירות תמיכה טכנית, אשר פועל 7 ימים בשבוע ובמשך כל שעות היממה.. גם כאן, המבצעים והחבילות, מיועדים למצטרפים החדשים והמחיר יהיה רק עבור ספק. בלבד וכולל תשתית של חברת HOT.

מכל המבצעים הקיימים מה שישתלם לכם יהיה המבצע של אינטרנט 200 מגה הוט אשר חברת הוט מספקת, ספק אינטרנט ללא תשתית וכן ההטבה היא למצטרפים לארבעת החודשים הראשונים במחיר של 10 ₪  בלבד ולאחר מכן, המחיר יהיה קבוע ויעמוד על סכום של 20 שקלים.

מעוניינים להתעדכן בכל המבצעים? זה רק ישתלם לכם!

על מנת שתהיו מעודכנים בכל המבצעים ותוכלו לנייד את המבצע שלכם, כאשר יפוג תוקפו, אנו בחברת משתלם לי פתחנו עבורכם אתר, אשר יעדכן אתכם בכל פעם כאשר חברות האינטרנט משיקות מבצעי תקשורת של אינטרנט, טלוויזיה, טלפון קווי וטלפון סלולארי. תוכלו להיות גם אתם מעורים, כאשר נשלח לכם התראה, במידה ונרשמתם למבצע והוא עומד להסתיים בקרוב. אם נכנסתם לאתר שלנו והבחנתם במבצע שיעניין אתכם, עליכם להשאיר פניה לנציג מטעמנו  והוא יחזור אליכם. השירות הינו חינם וללא התחייבות מצדכם.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום שני, 29 אפריל 2019
+
פרטנר טיוי
חברת פרטנר, הינה ספקית תקשורת בתחום הסלולארי והאינטרנט בשנת 2017,...
פורסם ב: יום רביעי, 31 ינואר 2018
+
הצטרפות לפלאפון
חברת פלאפון הייתה הראשונה אשר הפציעה והביאה לנו את בשורת...
פורסם ב: יום שלישי, 11 יוני 2019
+
חבילות סלולר זולות
בגלל הרפורמה שאנו נהנים ממנה כמה שנים בכל הקשור אל...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 25-08-19