פתרונות לבעיית שירותי ענן לעסקים

שירותי ענן הפכו בשנים האחרונות לשירותים מבוקשים מאד. מדובר בעצם בפטנט שעוזר מאד להתגבר על בעיה של מיקום ונפח אחסון וירטואליים ואם מדובר על עסקים או משרדים – אין ספק שהענן מספק להם מענה מדהים עבור לא מעט צרכים או דרישות. אין כיום ארגון, חברה או משרד שלא עושים שימוש תכוף ושגרתי ברשת האינטרנט עבור מגוון עצום של צרכים וסגנונות שימוש ולכן, על מנת להגיע למצב של נפח אחסון ושמירה אינסופי של מידע ונתונים – חשוב למצוא את שירותי הענן המתאימים ביותר לכל צורך, שימוש או ייעוד. איך עושים את זה? רק על ידי מציאת חברה מקצועית שמספקת פתרונות ענן לעסקים.

התאמה אישית של שירותי ענן לעסקיםפתרונות לשירותי ענן לעסק

אפשר לומר ששירותי אחסון בענן ונפח גבוה במיוחד של מקום אחסון הם מושגים מקבילים שהמשמעות שלהם די דומה. יחד עם זאת, יש מאפיינים שונים של שירותי הענן שחייבים להיות מותאמים אישית לכל עסק או לקוח, זאת על מנת לתת לו את המענה הדרוש שהכי מתאים לו. מאפיינים אלה יכולים להיות קשורים בהגבלת הנפח, בגיבויים כאלה ואחרים או פרקי הזמן שבהם הם מבוצעים, ברמות שונות של אבטחת המידע או במתן הרשאות וגישה למי מהעובדים שיצטרך לדלות מידע מפעם לפעם מהענן. מה שיתאים לעסק אחד לבטח לא בהכרח יתאים גם לעסקים או משרדים אחרים ולכן ההתאמה האישית תהיה כאן מהותית.

מציאת ספק לשירותי ענן

כאשר מדובר, לדוגמא, בעסקים שונים שכבר קיימים כמה וכמה שנים – ייתכן מאד ואין בין עובדי החברה את מי שיכול ומתאים להתעסק בעולם האינטרנט או שיהיה לו הידע הדרוש לצורך תחזוקה של שירותי ענן כפי שהעסק דורש. מכאן ששירותים במיקור חוץ הם הפתרון הטוב ביותר והמתאים ביותר וכעת מה שבאמת יהיה חשוב זה לבחור את הספק שייתן את המענה ההולם ביותר. יש חשיבות גבוהה לביצוע תיאום ציפיות והבנה מעמיקה של מטרות העסק וסוגי המידע שעושים בו שימוש, זאת על מנת שאפשר יהיה למצוא ולהתאים את שירותי הענן שהכי מתאימים. המחיר יהיה נגזרת ישירה של השירותים שיינתנו לעסק בדיוק כפי שדרוש לו ומתאים לו ולמנהלים שלו.

שירותי ענן במיקור חוץ – הפתרון המושלם לבעיות של עסקים!

אין ספק שמדובר בבשורה גדולה שיש בה אפילו הצלה אמיתית עבור לא מעט עסקים. כך יכולים גם עסקים שלא מתעסקים באינטרנט לקבל שירותים מעולים שנחשבים לחזית הטכנולוגיה, זאת בלי לחרוג מתחום העיסוק הראשי שלהם אך במקביל לצעידה קדימה עם ההתחדשות והקידמה. זו גם הדרך הנכונה והעדכנית ביותר כיום לשמור על מידע בלי לתפוס מקום או משאבים פיזיים במשרד ולכן חשוב מאד לבחון את האפשרויות השונות וכמובן להימנע מתשלום מיותר על ידי בחירה של השירותים המתאימים והדרושים לעסק, כפי שהם הוגדרו בתיאום בציפיות ובשיחות המקדימות עם בעל העסק.

שירותי ענן – השירותים המתקדמים ביותר כיום

אין ספק שכל עסק צריך שירותי ענן מתקדמים וכאלה שתואמים את תחום העיסוק שלו, ניהול הלקוחות שלו והמוצרים או השירותים שהוא מציע ללקוחות שלו. בזכות שירותי ענן מתקדמים, מתוחזקים ונכונים אפשר גם לחסוך את כל המקום הפיזי ששמירת הנתונים והמידע הייתה דורשת ברחבי המשרד וללא ספק מדובר בצו השעה. גם משרד שלא עוסק בתכנים אינטרנטיים או מקוונים צריך להמשיך הלאה עם הקידמה ולייעל את שיטות העבודה ואופן שמירת הנתונים של הלקוחות או המוצרים .

 

להשוואת חבילות אינטרנט ביתי לחץ כאן 

 

מאמר זה נכתב מאת : רוני קורן – כתב טכנולוגיה ותקשורת 

מאמרים נוספים:
22 דצמבר 2019
אמזון TV – כל המידע
רק לא מזמן החלה אמזון לעבוד בישראל, להוציא משלוחים מקומיים....
קרא עוד >
15 מרץ 2019
אז איך באמת מבצעים השוואת מחירים סלולר
אין דבר מעצבן יותר מלגלות שלאחר שקניתם נעליים יקרות ב-400...
קרא עוד >
19 נובמבר 2018
 012 סמייל
סמייל טלקום, הינה חברה ישראלית מקבוצת פרטנר אשר מספקת שיחות...
קרא עוד >

הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

כל הזכויות שמורות © משתלם לי 2020