היי מובייל

כל החבילות של היי מובייל
סלולר
אינטרנט
טלוויזיה
טריפל

היי מובייל - כך חוסכים בעלות חבילות הסלולר

בתאריך 11 באפריל 2016, השיקה חברת פלאפון בשיתוף עם חברת לונאמי מותג שירות חדש בשם היי מובייל. החברה מציעה שירות בדור הרביעי וכך הצטרפה לשוק הסלולר מתחרה חדשה, אשר מכוונת לשוק הצעיר הכולל: חיילים וסטודנטים כאשר החבילות וההצעות לחבילות הסלולר הינן אטרקטיביות במיוחד.

בחבילות ניתן למצוא שירות במסרונים ללא הגבלה, ו- 30-GB גלישה. ניתן למצוא מחירים שונים על פי נפח גלישה.

חברת "לונאמי מובייל בע"מ" היא היזמית ומקימת המותג היי מובייל, בעל החברה הינו יעקב קדמי הידוע כמומחה בינלאומי לשיווק ובעל ניסיון רב בארץ ובחו"ל בתחום בסלולר. החברה היא המשווקת הרשמית של פלאפון ומותג זה, יפעל לצד שני מותגים נוספים של פלאפון וואלה מובייל ויופון.

מה מכילות חבילות סלולר של היי מובייל?

כל החבילות של היי מובייל, ניתנות עם שירות הנקרא ALL I NEED אשר כולל גישה לשירותי פלאפון שירות וידאו SUPER TV אשר מספקת ספריית VOD, ערוצי חדשות, ערוצי ספורט ושידור ישיר בצפייה חופשית ומבלי לחייב את הלקוחות על גלישה. בחבילות תוכלו למצוא גם 100GB לגיבוי בענן ,לשמירה ושיתוף של התמונות והתוכן האישי.

חבילות היי מובייל מיוחדות גם לנוסעים מתמידים לחו"ל

חבילה חדשה מוצעת בחברת היי מובייל לנוסעים מתמידים לחו"ל. החבילה כוללת שיחות נכנסות ויוצאות לכל יעד בעולם וללא הגבלה וחבילת אינטרנט גדולה הכוללת 180 GB. המחירים הינם זולים בהשוואה לשאר חברות הסלולר ורבים רוכשים חבילת סלולר משתלמת זו.

מעוניינים בחבילת סלולר מתאימה וזולה? הצטרפו להיי מובייל

אם אתם מתעניינים בחבילות תקשורת משתלמות במיוחד, מומלץ כי תיכנסו לאתר משתלם לי אשר מתאים לכם את חבילת הסלולר, טלוויזיה בכבלים וחבילות טריפל משתלמות במיוחד. יש להשאיר פניה באתר ונציג שלנו יחזור אליכם תוך זמן קצר. שירות זה, ניתן לכם בחינם ואתם נהנים מחיסכון משמעותי בהוצאות התקשורת. אנו באתר, מסייעים לכם להקטין בהוצאות ומעדכנים אתכם מדי פעם לגבי חבילות משתלמות במבצע וכן, מתריעים אתכם כאשר החבילה עומדת להסתיים, כך שתוכלו למצוא באמצעותנו חבילה חלופית או להאריך את החבילה שהשתמשתם איתה עד כה.

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 18-10-19