אינטרנט של הוט

חברת התקשורת המובילה בישראל הינה HOT, אשר מציעה לציבור הרחב מגוון שירותי תקשורת רחב ועשיר. שירותי חברת הוט, כוללים: טלוויזיה רב ערוצית, תשתית אינטרנט של הוט במהירות גבוהה, שירותי טלפון רב קווי. תוכלו למצוא חבילת טריפל שהיא היחידה בישראל כשאר החבילה כוללת טלוויזיה רב ערוצית, אינטרנט מהיר וטלפון קווי. הוט מציעה את כל שירותיה תחת קורת גג אחת ומבטיחה שירות יעיל ומחיר נמוך בעשרות אחוזים מהצעת המתחרים בשוק.

לחברת HOT אשר נמצאת בחזית הטכנולוגיה העולמית, קיימת רשת UFI אשר מציעה גלישה במהירות של 100 מגה ביט שהיא המהירות הגבוהה בארץ. ניתן לבחור מתוך חבילות הגלישה במהירות המתאימה  לכל אחד.

חבילות האינטרנט המשתלמות של הוט

חבילות אינטרנט אטרקטיביות של HOT

ממגוון החבילות האינטרנטיות של חברת הוט, תוכלו למצוא את חבילת הוט אינטרנט אשר תתאים לכם כמו למשל:

אינטרנט 200 מגה, ספק ותשתית אינטרנט במחיר של 100.90 ₪ , כאשר המחיר הוא לשנה והוא כולל ראוטר, התקנה בסך של 29.60 ₪ ו-500 מגה ספק ותשתית אינטרנט.

חבילה נוספת הינה 3 חודשים ראשונים, במחיר של 109  ₪ ולאחר שלושת החודשים הראשונים, המחיר יעמוד על סך של 139 ₪ הכולל הוט בוקס 4 בתקן AC בתדר של 2.4 ו-5 גיגה במחיר של 11.90 ₪ לחודש והתקנה על סך של 29 ₪.

עוד חבילה כדאית של HOT היא בנדל של 100 מגה, ספק של בזק בינלאומי ותשתית של הוט. חבילה זו, מיועדת גם ללקוחות חדשים ולקוחות קיימים בתשתית של HOT.  

גם חבילה בסך חודשי של 89.90 ₪ תוכלו למצוא בהוט, כאשר המחיר הינו לשנה וחצי, הראוטר בעלות של 11.90 ₪ לחודש וללא דמי התקנה  

האתר שישווה לכם מחירים ויציע לכם מבצעים אטרקטיביים

ברשת קיימים אתרים רבים, אשר משווים מחירי תקשורת ואחד הבולטים בהם הוא אתר משתלם לי, אשר מאגד את כל המבצעים המשתלמים בתקשורת תחת קורת גג אחת. אם אתם מתעניינים בחבילות אינטרנט של הוט,תוכלו למצוא באתר את המבצעים האטרקטיביים, לבחור אחד מהם ולהשאיר לנו הודעה. אחד מהנציגים שלנו יחזור אליכם בהקדם ויסייע לכם. אנו מעמידים שירות התראות, כאשר החבילה שרכשתם  תסתיים, כך שנוכל להציע לכם חבילות אטרקטיביות נוספות או לחדש את המבצע במחיר שישתלם לכם במיוחד.

 

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום שני, 11 יוני 2018
+
בדיקת מהירות גלישה
אם הרגשתם שהאינטרנט שלכם איטי, או שאולי אתם מעוניינים לדעת...
פורסם ב: יום רביעי, 7 דצמבר 2016
+
השוואת מסלולי סלולר
מחירי הסלולר צנחו משמעותית למחירים נוחים לכל כיס. בעבר, מסלול...
פורסם ב: יום שני, 11 ספטמבר 2017
+
השוואת חבילות אינטרנט בקלות
היום אנו כבר נמצאים בעידן שאין אנו יכולים לעבור על...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 23-11-19