012 הצטרפות

מובייל, הינו מותג סלולרי שהפך להיות מבוקש בשל מחירו הזול. חברת מובייל, למעשה שייכת לאורנג’ {פרטנר תקשורת}. החברה מספקת תקשורת סלולרית, גישה לאינטרנט ושיחות לחו”ל. חברת מובייל למעשה הוקמה בשנת 1997, כך שכיום, היא מספקת את שירותיה למאות אלפי לקוחות עסקיים ופרטיים. כדאי לבצע 012 הצטרפות כבר עכשיו, לבר לגבי החבילות המשתלמות והחסכוניות שהחברה מציעה ללקוחותיה ולהצטרף למאות אלפים של לקוחות מרוצים.

גם כאשר מדובר על תשתית אינטרנט, חברת מובייל 012, מציעה תשתית אינטרנטית רחבה וטכנולוגיית פס רחב מתקדמת, כבלים ו-ADSL במהירויות שונות כגון 15 מגה, 40, ו- 100 מגה.

להצטרפות למסלולים והחבילות של 012 לחץ כאן

הכול על שירותי התקשורת של 012

שירותי הסלולרי של 012 מובייל, הינם ללא הגבלה עם נפח גלישה של 3 G ,G8 , ו- 10.G  ניתן לבצע בעת 012 הצטרפות שירותי חיוג ישירים למאות יעדים בכל העולם והחברה אף מציעה תעריפים מיוחדים גם שירותים נוספים, כגון סינון ובקרה כגון סינון של אתרים שאינם ראויים לצפייה לילדים, וכן בקרה לגלישה באינטרנט עבור ההורים המעוניינים להגן על ילדיהם מפני תכנים שאינם מיועדים לקטינים.

גם המהפכה בתחום האינטרנט של 012 מובייל, כאשר מדובר באינטרנט אלחוטי, מאפשרת גישה לרשת גם ממקומות ציבוריים. לחברה מנגנונים משוכללים לאבטחת מידע וכן, טווח קליטה מוגדל. ניתן לגלוש ברשת האלחוטית של 012, ממוסדות ציבוריים כגון בתי מלון, בתי חולים ומוסדות אקדמיים.

משתלם לי להצטרף אל 012

כאשר ישנם כל כך הרבה אתרי השוואת מחירים, עבור כל מי שמעוניין להוזיל ולמצוא חבילת סלולרי משתלמת במיוחד, יש למצוא את האתרים המובילים היוצאים בכל פעם במבצעים מעודכנים וחמים. אחד מהאתרים הבולטים הינו אתר משתלם לי, אשר מציע שירות יעיל ומיוחד מסוגו, הכולל בחירת החבילה המשתלמת לאורך זמן, השארת הודעה לנציג לאחר שבחרתם בחבילה וכן, שירות תזכורת כאשר אחד מהמבצעים שבחרתם בהם מסתיים.

היום 012 הצטרפות, משתלמת במיוחד לרבים, היות והחבילות הנמצאות במבצע, מחזיקות לזמן ארוך, אין שינוי בתעריף כמו בחברות סלולרי אחרות ואתם נהנים מחיסכון רב הן בכסף והן בזמן אחר חיפוש אחר מבצע או חבילה משתלמת של כל מוצרי ושירותי התקשורת בארץ.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום רביעי, 13 פברואר 2019
+
המלצות על אינטרנט ביתי
כיום כמעט בכל בית בישראל קיים מחשב וחיבור לאינטרנט. למעשה,...
פורסם ב: יום שלישי, 22 אוקטובר 2019
+
השוואת חבילות סלולר זולות
מי מאתנו אינו מעוניין למצוא את חבילת הסלולר הזולה ביותר....
פורסם ב: יום חמישי, 1 יוני 2017
+
הצטרפות לחברת פלאפון
לכל המבצעים של פלאפון לחץ כאן  שוק הסלולר הפך להיות כה...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 17-11-19