פרטנר TV

קבוצת פרטנר, הצטרפה לפני כמה ימים לשירותי הטלוויזיה בכבלים בישראל. לאחר חודשים ארוכים של פיתוח, חשפה החברה את שירות הטלוויזיה שמבוסס על האינטרנט. פרטנר TV, מכינה כבר את החבילות המשלמות שלה שתהיינה זמינות בסוף חודש יולי. הממשק הינו חוויתי על פי דברי המנהל של החברה והמחיר יהיה אטרקטיבי במיוחד. ניתן יהיה להחזיר את הממיר אחורה כשבועיים מראש, כך שאין צורך בהקלטה מראש. החבילה, אשר תכלות גם ערוצי טלוויזיה, אינטרנט השירות של פרטנר יעלה סכום סמלי של 69 ₪ לחודש ללא נטפליקס. אם תהיו מעוניינים בנטפליקס השירות יעלה 89 ₪ לחודש.

אפליקציות, משחקים ומוסיקה בפרטנר TV

חברת פרטנר TV משתפת פעולה עם חברת ABC יוניברסל בארץ שמספקת אפליקציות וכן ערוצים דוברי רוסית לקהל הרוסי הנמצא בישראל. החברה מספקת: טלוויזיה, אינטרנט עד 40 מגה וכן, טלפון ביתי במחיר חסר תקדים. ניתן למצוא בפרטנר, חידוש ושירות כמו גישה לתכנים באמצעות ממיר מסוג CASTING, וניתן אף לגשת לתכנים ממסך הטלפון החכם. בגלל האפשרות של ניידות לחברות השונות כגון חברות סלולארי, טלוויזיה בכבלים, אינטרנט וטלפון קווי, ניתן יהיה להתנסות ולבחור, איזה שירות יהיה עבורכם הטוב ביותר. השוו בין המחירים, כנסו לאתרים ופורומים רבים בנושא, כך שתוכלו להתרשם נכון מבחינת בחירה נכונה של שירותי כבלים, מכשירים ניידים חכמים ואינטרנט.

הצרכן הישראלי מחפש הרבה והפך להיות שקול, לאור החברות הרבות, התחרויות ביניהן וחיפוש לחסוך בהוצאות ככל שניתן.

משתלם לי עם פרטנר TV

הצרכנים הישראליים, פתוחים להצעות שיוזילו להם את ההוצאות השוטפות וההכרחיות כגון טלוויזיה בכבלים, טלפון סלולארי ואינטרנט ויש כאלה שמוסיפות לחבילה, גם טלפון קווי. כמובן שחבילות אלה תעלינה יותר, אך ההבדל יהיה משמעותי כי החיסכון פה הוא משמעותי ומשתלם לכל אחד, אם במגזר הפרטי או העסקי. בכדי להיות מעודכנים מבלי להתאמץ הרבה, ישנם אתרים של השוואות מחירים בנושא זה, כך שתוכלו למצוא מיד את המידע העדכני והיעיל ביותר. האתר משתלם לי, הינו אחד מהאתרים הבולטים והמעודכנים ביותר לגבי חבילות שונות הכוללות ערוצי טלוויזיה בכבלים של חברת פרטנר TV כך שתוכלו ליהנות מהם אתם, הילדים במשפחה והבוגרים.

להשוואת חבילות טריפל לחץ כאן 

מאמרים נוספים:
מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום רביעי, 17 מאי 2017
+
ניידות בין חברות
בגלל הרפורמה החדשה בשוק הסלולר, כבר ניתן לבצע ניידות בין...
פורסם ב: יום שלישי, 6 דצמבר 2016
+
ספקי אינטרנט מומלצים
עולם התקשורת הוא רחב ומשדרג את עצמו עם התקדמות השנים....
פורסם ב: יום רביעי, 7 דצמבר 2016
+
השוואת חבילות סלולר
אם אתם מחפשים את חבילת הסלולר המשתלמת על מנת להצטרף...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 14-11-19