פלאפון חבילות ומסלולים

בחודש מאי השנה, פלאפון חבילות ומסלולים, חשפה חבילות גלישה סלולארית ללא הגבלה בשבע אפליקציות פופולאריות, בנוסף לנפח גלישה רחב. חבילות העסקאות הללו נחלקות לשלוש עסקאות” חבילת לארג’, שכוללת גלישה בשבעה יישומים ללא הגבלה בתוספת 14 ג’יגה בייט של דאטה במחיר של 59.90 ₪    לחודש למשך שנה שלמה. האפשרות ניתנת גם למנוי זהה נוסף במחיר של 49.90 ₪ לחודש. וחבילת XL- שהיא זהה וכוללת 17 ג’יגה בייט ועולה 69.90 ₪ לחודש. עדיין לא ידוע, מה המחיר של חבילות אלה לאחר שנה.

מהפכה חדשה בפלאפון!

הקצב בגלישה הסלולארית, מכפיל את עצמו כל העת והיקפי הצריכה רק גוברים, מה שמחייב את הרשת לצרכיהם של הלקוחות.  היום פלאפון חבילות ומסלולים באמצעות חברת הבת של פלאפון, יצאה במבצע חסר תקדים בתכנית של PMOBILE, כאשר הלקוחות שמצטרפים לחברה, יקבלו כרטיס סים מתנה ויוכלו אף לבחור במספר מסלולים מוזלים ואטרקטיביים במיוחד. הדרך היעילה ביותר  מבחינתנו הצרכנים, היא להמשיך ליהנות מהמחירים הזולים שנהוגים היום ולהמשיך מצד שני, להיות עדיין עם האצבע על הדופק.

אמנם רמות המחירים של חבילות הסלולארי עדיין נמוכות ותחרותיות אך עדיין ההצטרפות לחברת סלולארי חדשה עם יותר ממנוי אחד עשוי להיות יותר אטרקטיבית, אך יחד עם זאת רמת הקליטה בחברת פלאפון היא מן הטובות ביותר. כדאי להשוות מחירים היות והיום זה קל יותר באמצעות חברות השוואות מחירים שמראות לנו בכל פעם, טבלה מעודכנת וברורה , כך שקל להשוות בין חברות הסלולארי ולהחליט על החבילה או המסלול שיהיו המשתלמים ביותר לשנה שלמה.

זה משתלם לי – עם פלאפון חבילות ומסלולים

היות ופלאפון, הייתה החברה הראשונה בתחום הסלולארי, היום ניתן כבר למצוא כי בשל התחרות הרבה שרק הולכת וגוברת בי החברות ולאור העובדה, כי חברות סלולאר הצטרפו לשוק, פלאפון חבילות ומסלולים הפכו להיות זולים ומשתלמים יותר. אתרי השוואת מחירים סלולר נפתחו, כך שיהיה קל יותר ללקוחות למצוא את המסלול והבילה שתשתלם להם לשנה לפחות. אחד מהאתרים המובילים  הוא אתר משתלם לי שנפתח במטרה לסייע לצרכנים הישראלים, לזהות את החבילה והמסלול שיתאים לתקציב שלהם, כך שיוכלו לחסוך. האתר מעודכן כל העת, תוכלו לגלוש, להשאיר פרטים ונציג האתר יחזור אליכם בהצעה משתלמת במיוחד.

 

לכל המבצעים של פלאפון לחץ כאן 

הצטרפות לפלאפון

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום שני, 4 פברואר 2019
+
פרטנר ערוצים
פרטנר ערוצים - ליהנות ממחירים מיוחדים חברות שונות פתחו ערוצי טלוויזיה...
פורסם ב: יום שלישי, 5 פברואר 2019
+
נקסט טיוי – NEXT TV
נקסט טיוי  NEXT TV - ערוצי טלוויזיה ללא גבולות ומבצעים...
פורסם ב: יום רביעי, 31 ינואר 2018
+
אינטרנט ספק ותשתית מבצע
שירות האינטרנט שאתם מנויים אליו כולל שני מרכיבים אשר בלעדיהם...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 13-11-19