על מבצעים, מבצעי סלולר ומה שביניהם

לאורך השנים האחרונות קמו חברות תקשורת חדשות אשר ייצרו תחרות גדולה בענף הסלולר, זאת על ידי יצירת מבצעי סלולר וטכניקות שונות אחרות. התחרות הזו גרמה למהפכה של ממש בתחום, כאשר החברות כבר אינן גובות מחירים לפי דקות או כמות הודעות, אלא לפי חבילות הנקראות unlimited, כאשר ההבדלים בין החבילות (מלבד ההבדל במחיר) יהיו ככל הנראה נפח הגלישה שלכם, מתנות כאלה ואחרות שאתם עשויים לקבל, התחייבויות שונות ועוד. כדאי לבצע השוואת מחירים באתר משתלם לי. תוכלו להיכנס לאתר וליהנות ממגוון מבצעי סלולר ומחירים מדהימים של טובי החברות בשוק.

למאגר מבצעי סלולר אטרקטיביים

מבצעי סלולר – מה ההבדל בין חבילות הסלולר המוצעות כיום?

מכיוון שמרבית חבילות הסלולר שתמצאו היום יכללו גם שיחות וגם סמסים ללא הגבלה, הרי שההבדל הכי גדול בין החבילות יהיו נפח הגלישה באינטרנט דרך הסמארטפון. אם אינכם מעוניינים בגלישה באינטרנט דרך הסמארטפון או כמעט ואינכם גולשים דרך הטלפון שלכם תוכלו לקחת את החבילה המשתלמת ביותר עבורכם מבחינה כלכלית. כאשר מדובר במישהו שגולש הרבה דרך הטלפון שלו הוא יצטרך לסגור חבילה משתלמת עם נפח גלישה גדול יותר. כמו כן העלות החודשית שלכם עשויה להיות מורכבת גם מתוספות של חריגה מנפח הגלישה שלכם, פאנטונים בהם משתמשים בתא הקולי ועוד.

איך למצוא מבצעי סלולר משתלמים עבורי?

מבצעי סלולר יש בכל מקום ובכל זמן. בכל יום חברות הסלולר טורחות כדי לזכות באהדת הלקוחות ולכן קרוב לוודאי שתוכלו למצוא חבילת סלולר כמו טריפל סלקום משתלמת ביותר עבורכם . בהתאם לצורכי הגלישה שלכם תוכלו למצוא מבצעי סלולר במחירים הנעים בין 30 ל-50 שקלים בחודש בדרך כלל. המחירים יכולים להגיע אפילו עד 80 שקלים בחודש אצל חברות מסוימות.

האם יש דרך נוספת שבאמצעותה ניתן להוזיל עלויות?

ישנן מספר דרכים להוזיל את העלויות החודשיות שלכם. האחת היא כמובן להחליף את ספקית הסלולר שלכם. כאשר תצטרפו כלקוח חדש לחברה אחרת תוכלו ליהנות מהטבות ומחירים נמוכים מאוד של לקוחות חדשים. כמו כן, ייתכן והחברה שלכם תציע לכם דיל טוב יותר על מנת לא לאבד אתכם אם תשמע שאתם רוצים לעזוב. תוכלו גם להפעיל מספר קווים של המשפחה מחשבון אחד בתמורה להוזלה במחיר.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום רביעי, 27 פברואר 2019
+
איך מבדילים בתקלות בין תשתית אינטרנט לספק?
תשתית אינטרנט היא השרתים והחומרה המתוחזקת בנקודות מסוימות ברחבי הארץ,...
פורסם ב: יום שני, 20 מרץ 2017
+
גולן טלקום – שירות לקוחות
  מוקדי שירות - גולן טלקום מוקד שירות הלקוחות:  חייגו 0058* ׁׁ(שיחת חינם...
פורסם ב: יום ראשון, 19 מאי 2019
+
HOTNET – אינטרנט במחירים שאסור לפספס
אנו חשופים במשך השנים לעוד חברות אינטרנט שמספקות לנו ספק...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 22-09-19