סלקום מבצעים

בתקופה שמחירי הסלולר, הטלוויזיה בכבלים והאינטרנט יורדים, חברת סלקום הוציאה לשוק מבצעים חדשים ואטרקטיביים במיוחד. תוכלו להתעניין לגבי סלקום מבצעים כגון חבילות ותוכניות סלולר ללא הגבלה וכן, שימוש בדור הרביעי 4.5 וללא תוספת תשלום. ניתן למצוא חבילות סלולר ללא הגבלה וחבילה משפחתית עד 25 ג’יגה שכוללת גם  אינטרנט ותשתית אינטרנט. במבצעים רבים של סלקום, תוכלו למצוא חבילות כגון שיחות והודעות ללא הגבלה בשימוש סביר והוגן. תוכלו לגלוש במהירות של 15 ג’יגה גלישה ספק ותשתית אינטרנט 100 מגה. המסלול מכיל שיחות ללא הגבלה, הודעות SMS ללא הגבלה, 50 דקות לחו”ל לנייח למדינות: ארה”ב, צרפת, קנדה,גרמניה, אנגליה, ספרד, הולנד, דנמרק ופורטוגל.

לצפייה בכל החבילות המשתלמות של סלקום לחצו כאן

מבצעי חבילות משתלמות בסלקום

 חבילות של סלקום מבצעים כגון 9000 דקות שיחה ו-7000 הודעות SMS בארץ תוכלו למצוא במסגרת המבצעים האטרקטיביים של סלקום. מבצע זה, אינו כולל MMS ומי שמעוניין יצטרך לשלם בנוסף. במידה ותהיה חריגת גלישה, ניתן יהיה להצטרף ל-10 חבילות  גלישה נוספות בנפח של 1GB כל אחת וזאת, בתשלום נוסף של 7 ₪ כל אחת. סכום זה, יתווסף למחיר בשל חבילות הגלישה הקבועות בתוכנית זו או החבילות הנוספות שרכשתם. כל מי שרכש חבילה במבצע ומסיבה כלשהי אינם מעוניינים להמשיך, ניתן יהיה לפנות אל סלקום בכל עת ולבקש  לבטל את חבילת ההמשך שנמצאת עדיים במבצע.

גם טלפון וגם אינטרנט במבצע

ההוזלות של מחירי התקשורת על כל סוגיהן בהחלט עשו מהפכה לא מבוטלת וסלקום יצאה עם חבילות סלולר. סלקום מבצעים תוכלו למצוא באתרי השוואת מחירים שכבר נותנים לכם תמונה עדכנית וברורה של מבצעי חברת סלקום שכוללים: חבילה משפחתית עד 25 ג’יגה שכוללת ספק אינטרנט ותשתית אינטרנט. הספק והתשתית של האינטרנט היא של 100 מגה. מחיר של 179 לשלושה קווים נשמע בהחלט מפתה ורבים כבר הצטרפו למבצע זה שחסך להם המון בהוצאות השוטפות בתקשורת.

ישנם אתרי השוואת מחירים שונים ברשת ואחד מהאתרים המובילים הינו אתר משתלם לי אשר מתעדכן ומעדכן אתכם המתעניינים בחבילות  השונות שיכולות לחסוך לכם המון כסף. השירות של האתר, מודיע לכם על מבצעים חדשים, חבילות משתלמות ועוד. כאשר נגמר מבצע שנרשמתם אליו באמצעות האתר, אנו נדאג ליידע אתכם באמצעות תזכורת וכל זאת- ללא תשלום מצדכם!

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום ראשון, 5 מאי 2019
+
סלקום TV מחיר
חברת סלקום, הינה חברת תקשורת ישראלית אשר הוקמה כבר בשנת...
פורסם ב: יום שבת, 10 מרץ 2018
+
חבילת טריפל הוט – המשתלמת ביותר
זוכרים כיצד בעבר נאלצנו לשלם בנפרד על כל ערוץ במחירים...
פורסם ב: יום שני, 4 פברואר 2019
+
סטינג טיוי – STING TV
סטינג טיוי (סטינג TV) - מבצעים משתלמים שלא תוכלו לסרב להם היום,...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 22-09-19