סלקום טי וי

היום כבר קיים שירות טלוויזיה חדש בישראל סלקום טי וי שמופעל ע”י קבוצת התקשורת סלקום. שירות זה כבר הושק בתחילת חודש דצמבר של שנת 2014 והיום ישנם כבר 150,000 לקוחות והמספר של מצטרפים חדשים רק עולה. תכני השירות של שירות הטלוויזיה, מורכב מערוץ עידן+ ספריית VOD עשירה בתכנים, אפליקציית ערוץ הספורט, ספריית מוסיקה של סלקום ווליום ועוד הרבה תכנים מאתרי האינטרנט כמו YOUTUBE ועוד אחרים. כל התכנים של כל שבוע, מוקלטים בממיר נוסף והמנוי עצמו, מאפשר עד ל-50 שעות הקלטה בענן. שירות זה, זמין בכל תכנית ובכל ערוץ המשודר בטלוויזיה של סלקום.

להשוואת חבילות טלוויזיה לחצו כאן

 

חלוצת שידורי הטלוויזיה באינטרנט היא סלקום

חברת סלקום הינה חלוצת שירותי הטלוויזיה בישראל על גבי האינטרנט . עד כה, חברת הוט וחברת יס, הייתה שולטת באמצעות מבנה דואופול. אבל הבשורה הטובה בעותר שהביאה סלקום לשוק ערוצי הטלוויזיה בכבלים, היא המחיר שעוד על סך של 99 ₪ לחודש. מי שמעוניין לצפות בתכניות הטלוויזיה של סלקום טי וי, באמצעות הטלפון החכם או הטאבלט, יוכל להתחבר אל ספריית VOD של סלקום  עבור 39 ₪ נוספים. לסלקום, חבילה אטרקטיבית  שניתן למצוא בה, ממיר ומקליט של עידן+ שלט, דו צדדי, אנטנה, כבל רשת, כבל HDMI ומדריך התקנה, למי שמעוניין לחסוך בהתקנה.

חבילת סלקום טי וי משתלמת

תוכלו למצוא חבילות נוספות כגון  סלקום TV טריפל ב149 ₪ הכוללות VOD ללא הגבלה, ממיר מקליט HD, ערוצי HD, ערוצי עידן+ ערוצי ספורט ואינטרנט -40 מגה {ספק עם תשתית} וטלפון ביתי. החבילה הנוספת, כוללת VOD ללא הגבלה, ממיר מקליט HD, ערוצי HD, ערוצי עידן+ ערוצי ספורט+ אינטרנט  100 מגה הכולל ספק ותשתית וטלפון ביתי במחיר של 169 ₪ . מבצעים אלה, של חברת סלקום טי וי תוכלו לבחור באתרי האינטרנט  , כאשר תוכלו לראות בבירור לגבי המבצעים השונים שעשויים להשתלם עבורכם במיוחד.

סלקום טי וי הצטרפות

אתר משתלם לי, יוכל למצוא עבורכם את המבצעים האטרקטיביים ביותר   וכן מבצעים ארוכים מאוד לטווח שבו תוכלו להיות שקטים כי המחיר הקבוע שאתם משלמים הוא זול. ברגע שייכנס מבצע חדש לשוק של איזו שהיא חברת תקשורת, אנו נודיע לכם באמצעות תזכורת למייל שלכם וכן, אם המבצע הנוכחי שלכם עומד להסתיים נתריע בנוסף. שירות זה ניתן חינם ואנו מוצאים לנכון להקל על הצרכן הישראלי שיוכל ליהנות מכל הקשור אל תקשורת כגון: חבילות לטלפון הנייד, חבילות ערוצים בכבלים, אינטרנט וטלפון נייד.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום ראשון, 12 מאי 2019
+
אינטרנט מהיר
בכדי להתחבר אל אינטרנט מהיר, עליכם להתחבר לתשתית וספק. קיימות...
פורסם ב: יום חמישי, 7 מרץ 2019
+
השוואת חבילות סלולר משתלמות
כמעט כל אדם בישראל מחזיק היום בטלפון מגיל מסוים. אפילו...
פורסם ב: יום שני, 19 נובמבר 2018
+
אינטרנט הכי זול
הקיץ כבר מסתיים ואלה שעוברים דירה עכשיו מומלץ כי ידאגו...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 13-11-19