סלקום הום

חברת סלקום השיקה לאחרונה חבילות סלקום הום. חבילות אלה כוללות אינטרנט ביתי ומנוי סלולארי.החברה מציעה מסלול שיחות הכולל דקות שיחה ללא הגבלה, גלישה עד 6 גיגה במחיר של 39.9 ₪  לחודש, המחיר הינו לשנה ומתעדכן ל-69 ש”ח לאחר תום המבצע. תכנית זו, אינה כוללת שיחות למספרים מיוחדים ומספרי פרימיום וכן, שחות לחו”ל. יש למצוא חבילת סלולר אשר תתמשך לזמן ארוך יותר וכך לא תצטרכו לחפש בכל פעם מבצע חדש ותוכלו להתעדכן באמצעות אתרי השוואות המחירים ברשת. היום, חברת סלקום הום, הורידה את עלות הנתב באינטרנט הביתי והגדילה את חבילת הגלישה בסלולארי ל-30 GB.

לצפייה בכל החבילות של חברת סלקום

חשבונית קטנה יותר בסוף החודש – סלקום הום

חברת סלקום הום, הצטרפה לתחרות הסלולר על ליבו של הצרכן הישראלי. הלקוחות נהנים מתכניות כוללות של כל שירותי התקשורת שהם זקוקים להם במקום אחד ובחשבונית אחת והמחיר גם הוא אחיד ומשתלם במיוחד. החברה מפתיעה בכל פעם מחדש עם חבילות משתלמות במיוחד. צרכנים יכולים ליהנות יותר משיחות מוזלות לחו”ל וחשבוניות קטנות בסוף החודש.נקודת המוצא של הום סלקום, הינה שרבים מן המשתמשים אינם זקוקים לחבילות שנמכרו להם באמצעות חברות הסלולר הגדולות, הם משלמים על חבילות נרחבות יותר בגין שימוש שהם אפילו אינם עושים בפועל. המשמעות מכך היא שניתן להוזיל את החבילות שכן, הצרכנים אינם זקוקים לכל דקות השיחה, חבילת גלישה שאינה מוגבלת ועוד. כדאי לנצל את התחרויות בין החברות השונות וזכות בחבילת סלולר שתתאים לכם כמו כפפה ליד ובמחיר הזול ביותר באמצעות חברה שיש לה תשתית, שירות אדיב ועוד. נכון להיום, סלקום הום, מוזילה את העלות לאחר שנה בכל התכניות.על פי הסטטיסטיקה שנערכה- מעל ל-200,000 לקוחות נהנים מגלישה מהירה באינטרנט הביתי של סלקום ומה אתכם?..

המבצעים של סלקום הום באתר משתלם לי

על מנת למצוא מבצעים משתלמים בסלולר כדאי כי תיכנסו לאתר המציע מבצעים משתלמים של סלקום הום. באתר תוכלו לראות מבצעים חמים של חברות הסלולר שמתוכן תבחרו את המבצע  שיהיה החסכוני והמתאים לכם מכולם. למשל נכון לתקופה זו, סלקום הום מציעה אינטרנט ביתי עד 100MB כולל נתב, מנוי סלולארי וחבילת גלישה בנפח 30GB כל זאת במחיר של 115 ₪ בלבד לחודש. אתר משתלם לי הינו אחד האתרים המעודכנים ביותר, אשר בכל פעם מפרסם מבצעים חדשים הקשורים לחברות התקשורת, הכבלים והאינטרנט. המבצעים ברורים ומתחדשים כל העת ואתם תוכלו להשאיר פרטים באתר ונציג של האתר יחזור אליכם בהקדם. השירו הינו חינם וישנו שירות התראה נוסף המודיע על סיום מבצע למי שמעוניין לחדש או לעבור למבצע אחר שיהיה אולי משתלם אף יותר.

 

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום שני, 19 נובמבר 2018
+
סלקום קוואטרו
היום, תוכלו כבר ליהנות מחבילת סלקום קוואטרו עם קו סלולארי...
פורסם ב: יום רביעי, 7 דצמבר 2016
+
השוואת מחירים סלולרי
השוואת מחירים ניתן לבצע בקלות על כל מוצר אותו אנו...
פורסם ב: יום ראשון, 19 מרץ 2017
+
012 מובייל – שירות לקוחות
  מוקדי שירות 012 מובייל  לקבלת שירות מנציג באמצעות הטלפון חייג 6012*...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני
עודכן ביום: 19-01-20