סטינג טיוי – STING TV

סטינג טיוי (סטינג TV) – מבצעים משתלמים שלא תוכלו לסרב להם

היום, כבר ניתן ליהנות משירות טלוויזיה חדשני אשר כולל ערוצים ותכנים רבים. מדובר על סטינג טיוי (סטינג TV) של חברת YES. במבצע, סטרימר מתקדם, אשר הופך כל טלוויזיה לחכמה. המחיר הינו ללא התחיבות. בשירות זה של טלוויזיה  בכבלים, תוכלו ליהנות מעשרות ערוצים נבחרים של YES, אלפי סרטים, מאות סדרות טלוויזיוניות, וכן קטלוג עשיר  בשידור מקביל לארה”ב. שירות זה של טלוויזיה בכבלים, פועל על אינטרנט באמצעות ממיר הפועל על מערכת אנדרואיד. תוכלו לבנות את החבילה המתאימה לכם כך שניתן להרכיב חבילה שתתאים לצרכיכם האישיים.

לצפייה בכל חבילות הטלוויזיה המשתלמות

STING TV – האפשרויות שתוכלו לבחור בהן והמסלולים המשתלמים ביותר

ניתן לדוגמא, לבחור חבילת מדע וטבע בעלות של 29 ₪ לחודש, חבילת ילדים , הכולל סדרות וסרטים בעלות של 39 ₪ לחודש, חבילה משפחתית אשר תכלול ערוצי ילדים, סדרות, סרטים, מדע וטבע, חבילת ספורט 5 בעלות של 99 ₪ בלבד לחודש. לאוהבי הספורט מביניכם, ניתן יהיה לבחור  מטלוויזיה בכבלים של סטינג טיוי (סטינג TV) ישנם 4 חבילות ספורט : ספורט1, ספורט, ספורט5 וספורט5 פרימיום, עד לעלות של 67 ₪ לחודש. אפשר לשלב בין החבילות, או לבחור רק אחת מהן. הרכישה של חבילות הספורט, מותנית ברכישה של לפחות אחת מבין חבילות התוכן האחרות. ההתקנה הינה עצמאית וקלה לביצוע ואת הסטרימר החברה שולחת ללא תשלום.

המכשור החדשני של טלוויזיה בכבלים מחברת סטינג טיוי (סטינג TV),  כולל סטרימר 4K אנדרואיד, STING TV BOX, מה שהופך את הטלוויזיה לחכמה וניתן יהיה להתקין אפליקציות ומשחקים מגוגל סטור לחיבור של BLUETOOTH כך שניתן יהיה לשדר תמונות, וידאו ומוסיקה, הישר לטלוויזיה.

אנו נדאג להוזיל לכם את ההוצאות – באמצעות אתר משתלם לי

מתבלבלים מההצעות הרבות והתחרויות בין הטלוויזיה בכבלים, החברות השונות? מבצעי הסלולארי או האינטרנט? אנו נדאג כי תוכלו להתעדכן בקלות, כשאר תירשמו לאתר משתלם לי שהוא אתר המציע את המבצעים החמים והעדכניים ביותר בתחום התקשורת. באמצעות האתר שלנו שהשירות בו ניתן ללא עלות, נדאג כי נציג ייצור עמכם קשר, ברגע שבחרתם במבצע המתאים לכם. אנו מציעים גם שירות תזכורת לפני תום תקופת המבצע, מה שיאפשר לכם להחליף חברה או להתעדכן במבצע חדש יותר ומשתלם של אותה החברה שבה אתם מנויים בה היום.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום שני, 19 נובמבר 2018
+
אינטרנט רימון
רבים מעדיפים להתחבר אל אינטרנט רימון, היות וישנן רמות סינון...
פורסם ב: יום שני, 11 יוני 2018
+
בדיקת מהירות גלישה
אם הרגשתם שהאינטרנט שלכם איטי, או שאולי אתם מעוניינים לדעת...
פורסם ב: יום שבת, 23 פברואר 2019
+
הצטרפות להוט בטלפון
קיימות היום חברות שונות הפועלות בתחום התקשורת אשר מציעות חבילות...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 14-11-19