נקסט טיוי – NEXT TV

נקסט טיוי  NEXT TV – ערוצי טלוויזיה ללא גבולות ומבצעים בעלויות זולות

חברת נקסט טיוי  NEXT TV היא מותג של HOT, לצפייה ישירה של סרטים, סדרות וערוצי טלוויזיה. שירות זה, כולל ספריות תכנים עשירה הכוללת תוכן ישראלי ותכנים מחו”ל. קהל היעד של טלוויזיה בכבלים זו, מיועד לצעירים שאינם מנויים בטלוויזיה רב ערוצית ומעוניינים בתוכן עשיר ובעלות זולה יותר שניתן לצפות בתכנים מטאבלט, סמארטפון או מהמחשב האישי. ניתן לבחור חבילה של תכנים ישראלים הנקראת NEXT IL, בחבילה זו,  כאשר ההטבה הינה הצטרפות ללא עלות. החבילה השנייה נקראת  NEXT GLOBAL, הכוללת ערוצים זרים ותכנים בינלאומיים. בחבילה זו, ישנם תכנים של ספריית VOD EXTRA. חבילה זו, גם מציעה הטבה של הצטרפות ללא עלות.

לצפייה בכל חבילות הטלוויזיה המשתלמות

 

עוד פרטים על המסלולים האטרקטיביים של נקסט TV

תוכלו אף לשלב בין שתי החבילות של נקסט טיוי  NEXT TV, וגם באופציה זו, תקבלו הטבת הצטרפות. יש לציין, כי סדרות הרכש יעלו בנקסט ממש בסמוך לעלייתן בטלוויזיה בכבלים של HOT, אך התכנים בחבילה הישראלית, יעלו לנקסט בעיכוב של חודשיים לאחר שישודרו בהוט. השירות יתאפשר לצפייה באמצעות הטלפונים החכמים, הטאבלט ובאמצעות המחשבים הניידים והנייחים. השירות אינו תומך בטלוויזיה חכמה ואף ייחסם  בסטרימר. החודש הראשון יהיה ללא עלות והחודש ה-2 עד ה-12 יעלה 29 ₪ לחודש ולאחר שנה יעלה 49 ₪ לחודש.

לצפייה בכל החבילות של חברת הוט

תוכלו להוסיף לחבילת נקסט טיוי  NEXT TV, גם ערוצי פרימיום בתוספת תשלום כמו למשל ערוצי ספורט 5 וערוצי צ’רלטון. החודש הראשון יהיה ללא עלות ולאחר מכן, המחיר יהיה על סך של 99 ש”ח לחודש. ניתן לקבל מהחברה סטרימר מסוג שיאומי אנדרואיד TV מתקדם למעוניינים לצפות מהטלוויזיה. הסטרימר יעלה 14.90 ₪  הניתן כזיכוי בחשבונית. התקנה היא ללא עלות.

כך תחסכו באמצעות הערוץ שישתלם לכם במיוחד

כאשר כולנו עסוקים בעבודה ולא מוצאים זמן לחפש מבצעים אטרקטיביים וזולים במיוחד, אנו באתר משתלם לי, מעניקים לכם שירות ללא עלות , באמצעות האתר שלנו , אשר יעדכן אתכם לגבי המבצעים החדשים שיוזילו לכם את העלויות  בהוצאות התקשורת עד ליותר מאלף שקל בשנה. תוכלו להשאיר פרטים באתר שלנו, לאחר שבחרתם במבצע משתלם של טלוויזיה בכבלים, חבילות סלולארי או אינטרנט ונציג מטעמנו יחזור אליכם מיד.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום שישי, 1 מרץ 2019
+
טריפל
שירותי טריפל מאוד נפוצים כיום. שירותים אלו מוצעים על ידי...
פורסם ב: יום רביעי, 7 דצמבר 2016
+
השוואת ספקי אינטרנט
כבר יש לכם תשתית עבור האינטרנט הביתי שלכם, ואתם מחפשים...
פורסם ב: יום רביעי, 31 ינואר 2018
+
השוואת בין מחירי הסלולר
אנו מוקפים במבצעים לחבילות בכל עת, אבל האם אנו יודעים...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 14-11-19