מהו ספק אינטרנט?

מאת: מערכת משתלם לי | 21.02.2019

השימוש באינטרנט והאפשרויות הבלתי נגמרות שלו הוא אחד הדברים המופלאים ביותר שקרו בחייו של האדם. האינטרנט מספק לנו גישה למידע רב, יכולת להעביר מידע ומסרים בשניות ספורות לקצה השני של העולם. זאת לצד מגוון רחב של דברים שאפשר להשיג בעזרת האינטרנט: החל מרכישת מוצרים, הקמת אתר משלנו, השתתפות בקבוצות דיון, גיבוי מידע, תמונות ועוד. ללא ספק אינטרנט לא הייתם יכולים להתחבר ולבצע את כל הדברים האלה. באתר משתלם לי תוכלו למצוא מגוון רחב של חבילות אינטרנט זולות ואיכותיות.

לבחירת ספק אינטרנט עם הצעות משתלמות

ספק אינטרנט

ספק אינטרנט הוא בעצם הגוף שמחבר בין רשת האינטרנט לאותו משתמש קצה שגולש מהטלפון או המחשב שלו. הספקיות הראשיות המחוברות לרשת האינטרנט העולמית הן בזק והוט, כאשר יש עוד עשרות חברות המספקות שירותי אינטרנט כאלה ואחרים. במידה והתשתית מתאימה, הרי שתוכלו להתחבר לאינטרנט באמצעות ספק ולפי מהירות גלישה שתסגרו בחבילה. החבילות הפופולריות ביותר כיום נעות בין 40 ל-100 מגה, אולם יש גם כאלה שמסתפקים באינטרנט של 15 מגה.

 

במה הוא שונה מתשתית אינטרנט?

תשתית האינטרנט היא בעצם השרתים, החוטים והסיבים האופטיים המתוחזקים היטב ועוברים מתחת לאדמה בכל רחבי הארץ והעולם ומאפשרים לאותם ספקים לחבר את לקוחות הקצה שלהם לאינטרנט. אנו שומעים הרבה אנשים מבולבלים כאשר זה מגיע לתקלות אינטרנט, הם אינם יודעים אם מדובר בספק או בתשתית, משום שאינם מבינים מה ההבדל בין השניים. אז כעת אתם יודעים שהתשתית היא אותו כביש סלול שאמור לקחת אותך מנקודה א’ ל-ב’ והספק הוא בעצם כלי הרכב שאתם הולך לנסוע בו על אותה תשתית. כלומר הספק הוא הגוף שמחבר אותך לאותה תשתית ומאפשר לך לגלוש באינטרנט.

 

כמה עולה לי ספק אינטרנט?

חבילות בסיס של 15-40 מגה יהיו בסביבות ה-20-30 שקלים בדרך כלל בעלות שאינה כוללת את התשתית כמובן. המפתיע הוא שלרוב תוכלו למצוא באתר מקצועי להשוואת מחירים מבצע של חבילת גלישה מתקדמת של 100 מגה באותם המחירים (תלוי בספק שתבחרו, למשל לחברת סלקום אינטרנט במהירויות גבוהות ומחירים אטרקטיביים). כאשר מדובר בתשתית + ספק תוכלו לקבל הצעת מחיר משוכללת שתפחית לכם את העלות הכוללת אם הייתם צריכים לשכור את השירות בנפרד.

מאמרים נוספים:
25 פברואר 2019
הוט מובייל מבצעים לוהטים
היום אנחנו לא יכולים להמשיך בשגרת חיינו ללא מכשיר סלולרי...
קרא עוד >
19 נובמבר 2018
חבילת סלולר משתלמת
השוק הסלולארי הפך למרקחה לאחר כל מבצע של חבילת סלולר...
קרא עוד >
15 מאי 2020
השיתוף פעולה בין פרטנר ונטפליקס עולה שלב
חברת פרטנר תקשורת מהדקת את שיתוף הפעולה עם נטפליקס   חברת פרטנר,...
קרא עוד >

הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

כל הזכויות שמורות © משתלם לי 2020

Facebook