יס טריפל

יס טריפל (yes) – לחסוך יותר בהוצאות החודשיות

אנו שומעים המון על מסלולי טריפל של חברות שונות. מדובר למעשה על חבילת תקשורת, כאשר היא מאגדת כמה שירותים: טלוויזיה, אינטרנט וטלפון קווי. ישנן חברות המציעות חבילות טריפל רק עם תשתית אינטרנט וישנן חברות, אשר מציעות גם ספק אינטרנט בחבילות טריפל. למשל למצטרפים לתכנית של יס טריפל (yes), ניתן לבנות חבילה זו באופן עצמאי, כאשר החבילה כוללת טלפון קווי של בזק, תשתית אינטרנט של בזק וטלוויזיה בכבלים של YES. בעצם חברת בזק השיקה טריפל בשיתוף עם חברת יס כאשר קיים מסלול נוסף של אינטרנט וטלפון של חברת בזק בינלאומי וטלוויזיה בכבלים של STING שהיא המותג החדש של חברת יס.

להשוואת כל מחירי הטריפל כנסו לכאן

פרטים נוספים על מסלולי YES טריפל

כיום האפשרות של מסלולי יס טריפל (yes) היא באמצעות חברת התקשורת בזק ו-STING שהיא טלוויזיה בכבלים מבית YES. ההטבה היא שבחודש הראשון המבצע עומד על סך של 184 ₪ לחודש. מדובר על ממיר אחד של YES MAX TOTAL כאשר המקליט הוא ללא עלות נוספת מצדכם. עלות ההתקנה היא חד פעמית ע”ס של 99 ₪ ללקוחות חדשים בתשתית של בזק. הנתב, המודם והראוטר ניתנים לשנה הראשונה מתנה-ללא עלות ולאחר שנה, העלות תהיה  10 ₪ לחודש.  המסלול יכלול חבילת ערוצי טלוויזיה רבים והכוונה היא לכל ערוצי התוכן+ערוצי פרימיום +ספק ותשתית של אינטרנט ביתי , במהירות של 40 – 100 מגה.

לחסוך כסף רב באמצעות אתר משתלם לי

זו ובדה ידועה, כי אנו מוציאים על התקשורת מחיר גבוה בהוצאה החודשית של משק הבית. הכוונה הא גם לטלוויזיה בכבלים, טלפון קווי, אינטרנט או טלפון סלולארי לנו ולבני המשפחה. היום תוכלו להצטרף לא רק למסלולים האטרקטיביים של YES טריפל, כי אם להתעניין בחבילות טריפל של חברות שונות שאנו נעדכן אתכם לגבי המסלולים והמחירים השונים באמצעות אתר משתלם לי, אשר מעניק לכם שירות חינם, כאשר האתר מציע לכם מבצעים ומסלולים עדכניים שיחסכו לכם המון כסף בהוצאות החודשיות והשנתיות. כדאי להיכנס לאתר, לבחור מהאפשרויות, להשאיר פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום שני, 25 מרץ 2019
+
חבילות פלאפון – איך מצטרפים
חברת פלאפון הינה החלוצה בתחום חברות הסלולרי. היא הגיע לכאן...
פורסם ב: יום חמישי, 13 יולי 2017
+
הצטרפות להוט מובייל
לכל החבילות של הוט מובייל לחץ כאן  חברת הוט מובייל, מציעה...
פורסם ב: יום שני, 3 יוני 2019
+
אינטרנט מהיר השוואת מחירים
רבים מעוניינים ליהנות משירותי אינטרנט, אך יש לדעת, כי יש...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 13-11-19