יס חבילות

יס חבילות (YES) – כך תוכלו לחסוך בקלות

אחת מחברות הטלוויזיה בכבלים אשר מספקת שידורים באמצעות לוויין, הינה חברת YES. החברה יצאה במבצע חדש של תכנים עשירים ושידורים דיגיטליים במבצע מיוחד גם ללקוחות חדשים וגם ללקוחות  קיימים. בעלות של 118.9 ₪ ודמי התקנה חד פעמיים בסך של 99 ₪.  היום תוכלו לבחור מתוך המגוון הרב של יס חבילות (YES) ולמצוא את חבילת הערוצים אשר תתאים לצרכיכם ולכיסכם. חברת יס, יצאה במבצעים אטרקטיביים במיוחד ואתם נהנים מהתחרות הרבה בין חברות הכבלים הידועות אשר בראשן נמנית YES.

חבילות הערוצים המוצעות באמצעות יס חבילות (YES) הינן מגוונות כגון: חבילת YES SIMPLE TOTAL שהיא חבילת יסוד ילדים וערוצים נבחרים יותר כמו: טבע, מדע, סרטים, סדרות טלוויזיה, ספורט, ערוצי בידור כמו ערוץ 11,12,13,14 ושירות נוסף שהוא VOID SIMPLE המוענק לכם בחינם.. הממיר של YES MAX TOTAL הינו בעלות של 149 ₪. המחיר  הוא 164 ₪  ולמשך שנה וללא התחיבות מצדכם.

לצפייה בכל חבילות הטלוויזיה המשתלמות בישראל

חבילות אטרקטיביות נוספות מבית YES

החבילות של חברת יס, מאפשרות הנאה לכולם והן מותאמות לקהלים שהתכנים אכן מתאימים להם ולבני משפחתם. לדוגמא, חבילת YES SIMPLE TOTAL, המכילה חבילת יסוד לילדים כאשר כל הערוצים בשפה הרוסית ובנוסף, תמצאו ערוצים  נבחרים כמו: טבע, מדע, סדרות ,סרטים, ספורט וערוצים ישראלים. השירות של VOD SIMPLE הינו ללא תוספת תשלום צדכם. המחיר לחודש הינו 159 ש”ק ולמשך שנה.  מחיר זה, גולל VOD ודמי ההתקנה החד פעמיים יהיו בעלות של 99 ₪ וכל זאת, ללא התחייבות.

כמו כן, ממתינות לכם ב- יס חבילות (YES) ULTIMATE TOTAL המכילה את ערוצי הפרימיום במחיר קבוע לחודש של 199 ₪, וכן חבילת ULTIMATE ULTRA במחיר של 209 ₪ לחודש. מחיר זה הוא למשך 18 חודשים. ניתן למצוא חבילות משולבות במחירים שווים ומשתלמים.

לצפייה בכל החבילות המשתלמות של חברת YES

האתר שלנו למציאת חבילות כבלים אטרקטיביות פשוט ישתלם לכם

אם אתם מחפשים חבילות אטרקטיביות לצפייה בטלוויזיה בכבלים, חבילות אטרקטיביות לסלולארי  או מחירי אינטרנט אטרקטיביים הכוללים תשתית וספק, אנו באתר משתלם לי, מציעים לכם את המבצעים השווים ביתר שגם יענו על צרכיכם וגם יחסכו לכם המון כסף בכל שנה. בקרו באתרנו מצאו חבילה שתתאים לכם, השאירו פרטים והנציג שלנו יחזור אליכם במהרה עם הצעה אטרקטיבית במיוחד.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום שישי, 29 מרץ 2019
+
טריפל סלקום – האם אנחנו צריכים את כל השירותים?
בעבר, על מנת להשתמש בשירותים כמו טלפון, אינטרנט ושירותי טלוויזיית...
פורסם ב: יום רביעי, 7 דצמבר 2016
+
השוואת מחירים סלולרי
השוואת מחירים ניתן לבצע בקלות על כל מוצר אותו אנו...
פורסם ב: יום ראשון, 25 אוגוסט 2019
+
פרטנר TV חוות דעת וביקורת
מאז ששוק הטלוויזיה, הפסיק להיות תלוי בלוויין או בכבלים, נפתח...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 14-10-19