יס הצטרפות

יס הצטרפות (YES) – כל המידע

חברת YES מעניקה לכם הזדמנות כאשר היא משנה את החבילות שלה כאשר היא מציעה את חבילת האולטימייט עם כל הערוצים במחיר מבצע של 199 ₪ למי שבחר בהזדמנות של יס הצטרפות (YES) זוהי הוזלה של 20% מהמחיר הממוצע של לקוחות YES. החברה מאפשרת כיום חבילה  אחת שווה לכולם- הן ללקוחות הקבועים והן למצטרפים החדשים. יש לציין כי חברת יס,לא תציע יותר חבילות שימור. תוכלו לדוגמא להצטרף למסלול של YES CLASSIC שהיא מכילה, חבילת בסיס יסוד לילדים+ערוצי דרמה, אקשן דוקו, ערוץ החיים הטובים,ONE, ספורט5, HD  בייבי, דיסני ג’וניור, 1YES, יס קומדי ,MTV, ערוץ ההיסטוריה, ויוה, ערוץ האופנה וכל זאת במחיר קבוע לחודש של 149 ולמשך שנה.

 

לצפייה בכל החבילות הטלוויזיה המשתלמות

 

עוד מסלולים שתוכלו להתעניין בהם למצטרפים ל-YES

אם תבחרו במסלולי יס הצטרפות (YES), קיימים מסלולים שונים נוספים כמו:מסלול של YES CLASIC RU, תוכלו לצפות בכל הערוצים ברוסית+חבילת בסיס יסוד לילדים+ערוצי אקשן, דרמה, דוקו, ערוץ חיים הטובים ONE ספורט 5 , HD בייבי, דיסני ג’וניור, MTV,  1YES, יס קומי, ערוץ ההיסטוריה, ויווה, ערוץ האופנה ועוד. הממיר הינו של TOTAL והמחיר לחודש למשך שנה, יהיה על סך של 159 ש”ח  בחודש. מי שאוהב יותר לצפות בסרטים יוכל לבחור את מסלול YES CLASSIC MOVIES כאשר מדובר על מסלול של חבילת בסיס יסוד לילדים+ ערוצי דרמה, דוקו, אקשן ONE, ערוץ החיים הטובים, ספורט5, HD בייבי, 1YES, YES COMMEDY, MTV, ערוץ האופנה, ויווה, וכן, ערוצי הסקטים: 1YES, 2YES, 3YES, 4YES,5YES. ההטבות במסלול זה הינה VOD CLASSIC חינם והמחיר לחודש ולמשך שנה הינו 169 ₪.

 

לצפייה בכל החבילות הטלוויזיה של חברת יס

 

האתר שימצא עבורכם מסלול משתלם ובמחיר מנצח – משתלם לי

כמו שכולם מחפשים מחירים משתלמים לטלוויזיה בכבלים, אנו באתר משתלם לי בוחרים עבורכם את המסלולים המשתלמים של YES הצטרפות. האתר יוכל לעדכן אתכם במבצעים ומסלולים שונים, חבילות סלולארי ואינטרנט. אנו מעוניינים לחסוך עבורכם בהוצאות וכל זאת ללא תשתלום מצדכם, היות והשירות שלנו ניתן חינם. מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר שלנו, למצוא את המסלול בערוצי הכבלים או חבילה משתלמת בסלולארי וכן, אינטרנט מוזל , להשאיר פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהצעה משתלמת.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום רביעי, 28 מרץ 2018
+
השוואת חבילות תקשורת 
על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה משפחה בישראל, מוציאה כ- 20%...
פורסם ב: יום שני, 20 מרץ 2017
+
גולן טלקום – שירות לקוחות
  מוקדי שירות - גולן טלקום מוקד שירות הלקוחות:  חייגו 0058* ׁׁ(שיחת חינם...
פורסם ב: יום שישי, 15 מרץ 2019
+
אז איך באמת מבצעים השוואת מחירים סלולר
אין דבר מעצבן יותר מלגלות שלאחר שקניתם נעליים יקרות ב-400...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 17-11-19