טריפל סלקום – האם אנחנו צריכים את כל השירותים?

בעבר, על מנת להשתמש בשירותים כמו טלפון, אינטרנט ושירותי טלוויזיית כבלים היינו צריכים לעבוד עם שלושה ספקים שונים, עבור כל אחד מהשירותים האלה. כיום, טריפל סלקום מציעה את כל השירותים במקום אחד, כך שניתן בהחלט להתרשם מחבילות הטריפל באתר משתלם לי. האתר מציג מגוון רחב של חבילות ומאפשר לכל גולש וגולשת להשוות בין המחירים.

לבחירת חבילת טריפל סלקום

 

ובכן, התשובה היא כן. גם אם נדמה לנו שאנחנו יכולים לוותר על שירות אחד או שניים, למעשה בסופו של דבר אנחנו מגלים כי אנו זקוקים לכלל השירותים המצויים בחבילות טריפל סלקום:

  • מי צריך קו ביתי בעידן הסלולר – תתפלאו, אבל ישנם אנשים שאוהבים לדבר בטלפון מהבית. הטלפון האלחוטי הופך את החיים לקלים יותר, ובאמצעותו ניתן לדבר תוך כדי הבישולים או שכיבה על הספה. ובזמן שהטלפון הסלולרי מחמם את האוזן או נמצא בכלל בטעינה, אפשר לדבר בנחת מהטלפון הקווי.
  • אינטרנט לכולם – לא צריך להרחיב לגבי תרומתו של האינטרנט לאנושות בכלל ולבית באופן כללי. קו אינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מביתנו. הוא מאפשר לנו לבדוק את המיילים בסיומו של יום עבודה עמוס, לראות סרט, לשחק או להתעדכן בכל הנעשה בארץ באמצעות אתר חדשות. וזה עוד מבלי לדבר על כך שהטלפונים הסלולריים שלנו מחוברים ל-Wi-Fi בכל רגע.
  • טלוויזיית כבלים – אין כמו לחזור הביתה מיום עבודה עמוס, להתרווח על הספה ולצפות בתכנית האהובה עלינו בטלוויזיה על גבי מסך ענק. תכניות הטלוויזיה מציעות עולם ומלואו, ואפשר לזפזפ בין הערוצים השונים המתחלקים לתחומים מגוונים: ספורט, תרבות, טבע, מוסיקה, סדרות, ערוצים המיועדים לילדים ועוד.

משווים את הטריפלים באתר האינטרנט

אתר אינטרנט להשוואת מחירים מציע השוואה בין חבילות טריפל הוט או סלקום שונות. באתר המעוצב תוכלו לקבל את כל המידע המעודכן על חבילות הסלולר. אם תיכנסו לכל אחת מהחבילות באתר, ייפתח בפניכם חלון שיאפשר לכם ליצור קשר עם הנציג. כמו כן, יתקבל פירוט מלא של החבילה: מה כוללת החבילה, תכנית של שיחות והודעות סמס, מחיר התקנת הראוטר, פירוט המסלולים והחבילות ועוד.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום רביעי, 31 ינואר 2018
+
הצטרפות להוט
בשוק התקשורת של ימינו, יותר פשוט (ותודה לאל שכך) להתנייד...
פורסם ב: יום רביעי, 7 דצמבר 2016
+
השוואת מחירי סלולר
עיון קצר במחירי חבילות הסלולר והתעריפים של החברות השונות מניב...
פורסם ב: יום ראשון, 5 מאי 2019
+
סלקום TV מחיר
חברת סלקום, הינה חברת תקשורת ישראלית אשר הוקמה כבר בשנת...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 22-09-19