טלפון מבצעים

מאת: מערכת משתלם לי | 13.07.2017

במשרד התקשורת, הגיעו תלונות רבות מצרכנים שמעידים על חשבונות גבוהים לחברות התקשורת בשל חובות. סכומים אלה, כוללים גם ריבית פיגורים, הוצאות גביה ותשלום גבוה על שיחות בקו הביתי. היום ישנם טלפון מבצעים שמיועדים לצרכנים לחסוך הרבה כסף, כך שאין צריך להיות צרכן של החברה הלאומית של ישראל בתחום הטלפונים והאינטרנט הביתי.  גם שירותי מידע ובידור, יעוץ והשתתפות בהגרלות, משולמים באמצעות חשבון הטלפון הקווי, ללא ידיעתו של הצרכן. כאשר מדובר על טלפון  קווי של חברות אחרות שהן פרטיות,אשר מוזילות בכ-50% את מחירי השיחות, כך שסכום זה יהיה משמעותי בהוצאות השוטפות של כל משק בית.

 

גם ארגונים עסקיים מוזילים את ההוצאות של הטלפונים הקוויים 

 

כל משרד, ארגון או חברה, מחפשים להוזיל כמה שיותר את ההוצאות שלהם. אחת ההוצאות הגדולות בכל חברה היא הטלפון. קחו למשל לדוגמא חברה שעוסקת בטלמרקטינג או טלמיטינג שכל העבודה נעשית באמצעות הטלפון.חברות וארגונים מסוג זה, יחפשו טלפון מבצעים. יש גם במגזר הפרטי אנשים שוויתרו כבר על הקו הביתי בגלל שיש להם טלפון סלולארי, אבל בגלל החבילות האטרקטיביות שמציעות גם טלפון ביתי , אינטרנט, טלוויזיה בכבלים וחבילה סלולארית משתלמת, שינו את דעתם והם בחיפוש תמידי אחר חברות שיוצאות במבצעים וחבילות משתלמות שחוסכים לצרכנים הרבה כסף.

 

זה הזמן גם עבורכם, למצוא את החבילות והמבצעים המשתלמים ביותר אם כחברה או אם כאנשים פרטיים שמעוניינים לחסוך בתקופה של מצב כלכלי ירוד שכל שקל עשוי להיות חשוב ויש לשקול היטב לגבי ההוצאות השוטפות השונות שהן חיוניות לנו כגון תקשורת , כבלים ואינטרנט.

 

מבצעים אטרקטיביים לטלפונים ביתיים מוצאים האתר משתלם לי

 

גם בתחום הטלפונים הביתיים, ניתן למצוא מבצעים, היות וחברות פרטיות רבות, פתחו את האפשרויות לחבילות משתלמות במיוחד שכוללות אינטרנט, טלוויזיה בכבלים , טלפון ביתי ואחרות מציעות בנוסף גם חבילות סלולארי כמו חברת הוט למשל. כך שתוכלו למצוא טלפון מבצעים באמצעות אתרי השוואות מחירים שנועדו לסייע לצרכנות נבונה. אחד מהאתרים הבולטים הוא אתר משתלם לי שמביא לכם את המידע היעיל ביותר בהקלקה אחת משתלמת, כך שתוכלו להפסיק את החיפושים הקדחתניים שגוזלים מכם זמן מיותר.

 

להשוואת חברות סלולר לחץ כאן 

השוואת חברות סלולר

מאמרים נוספים:
2 דצמבר 2019
YES פלוס
YES  פלוס כמה זה עולה לנו? איך זה עובד ומה...
קרא עוד >
27 מרץ 2019
כל הסיבות לרכוש חבילת טריפל הוט
עם התפתחותו של האינטרנט יצאו חבילות הסלולר במגוון רחב של...
קרא עוד >
31 ינואר 2018
השוואת מחירים אינטרנט ביתי ספק ותשתית
עברתם דירה וכעת אתם צריכים לבחור ספק אינטרנט? הקמתם עסק...
קרא עוד >

הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

כל הזכויות שמורות © משתלם לי 2020

Facebook