חבילת סלולר הכי זולה

שנתיים לאחר מהפיכת הסלולר, המחירים התחילו לרדת ורבים החלו להתנייד מהחברות הקודמות שבהן הם היו מנויים.  בשנים האחרונות, כבר נרשם שיא חדש של ניידות בין החברות וזאת, על מנת למצוא חבילת סלולר הכי זולה. יותר מ-200 אלף מנויי סלולר, החלו להחליף חברות עם הבשורה החדשה ברפורמה והתחרות בין החברות הסלולאריות, שחלק מהן קמו חדשות והביאו לעוד מהפיכה במחירי  המנוי החודשי של צרכני הסלולארי.

סקר שבוצע, הראה כי כל חברות הסלולארי, מציעות חבילות דומות כגון שיחות והודעות ללא הגבלה וחבילות גלישה בנפח של 3 ג’יגה בייט והמחיר יהיה נמוך מ-70 ₪ בחודש.

הבשורה הראשונה במהפכת הסלולארי

חברת גולן טלקום, היא זו שהייתה הראשונה לאחר הרפורמה שהונהגה בחברות הסלולארי ע”י השר כחלון. החבילה הייתה אטרקטיבית שכללה הכול במחיר של 90 ₪ לחודש, אך מאז זו כבר היסטוריה, היות והתחרות החלה וכן, חברות סלולארי חדשות, חדרו לשוק והמחירים החלו לצנוח, מה שהפך להיות משתלם מאוד לצרכנים  למרות שאנו תמיד תרים אחר חיפוש חבילת סלולר הכי זולה, יש לזכור פרט חשוב- המחירים תקפים לשנה בלבד ומיד בסיומה, יתחילו המחירים לעלות שוב.

מחירי הסלולארי צברו שיא בירידה בשנת 2017

שנת 2017, מסתמנת כשנת מפנה בשוק הסלולארי הישראלי. מלחמת המחירים הקשה שהייתה השנה בשוק זה הוזילה את המחירים עד לרמה של הפסד שהחברות ספגו. על פי השוואות המחירים שנעשו לאחרונה, המסקנה היא כי המחיר הוזל במאות אחוזים. ישנם לקוחות שמשלמים כמה עשרות שקלים בודדים עבור חבילות של הכול כלול. . משפחות גדולות, מצאו גן עדן של ממש בהוזלות של מחירי חבילות הסלולארי, מה שהפך למשתלם ביותר מכל הבחינות. כדאי תמיד להיות עם האצבע על הדופק על מנת לשים לב שהמחיר לא יעלה בגלל סיום המבצע.

למצוא את חבילת הסלולארי הזולה ביותר – באתר השוואת מחירים- משתלם לי

מלחמת המחירים הקשה בין חברות הסלולארי, גרמה לבלבול וחיפוש מתמיד אחר חבילת סלולר הכי זולה. על מנת שהחיים יהיו קלים יותר עבורכם, ניתן למצוא את כל המחירים המשתלמים ולערוך השוואה קלה באמצעות אתר משתלם לי שהפך להיות מעודכן. השאירו פרטים ונציג מטעם האתר יחזור אליכם תוך זמן קצר.

להשוואת חבילות סלולר לחץ כאן 

 

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום חמישי, 13 יולי 2017
+
הצטרפות ליס
חברת יס, מספקת שירותי טלוויזיה באמצעות לוויין, שירותי טלוויזיה אינטראקטיבית,...
פורסם ב: יום רביעי, 31 ינואר 2018
+
השוואת מחירים אינטרנט ביתי ספק ותשתית
עברתם דירה וכעת אתם צריכים לבחור ספק אינטרנט? הקמתם עסק...
פורסם ב: יום חמישי, 7 דצמבר 2017
+
הצטרפות ל- 012
012 מובייל הוא המותג הסלולרי הזול ביותר מבית אורנג' שמספק...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני
עודכן ביום: 24-01-20