חבילות סלולר – החבילה הכי זולה

עולם הסלולר עבר מהפכה רצינית בשנים האחרונות. בעבר, המחירים היו גבוהים ביחס למחירים הקיימים כיום בשוק, הניסיון לחסוך כמה שיותר בשיחות ארוכות והודעות מיותרות היה בראש מעיינינו. אך שוק הסלולר עבר מהפכה וכיום חבילות סלולר משווקות בצורה אינטנסיבית והתחרות קשה וצמודה מתמיד.

חבילות סלולר וחשיבות המחיר

בעבר מחירים של בין מאתיים לשלוש מאות שקלים על חבילת סלולר היו מחירים סבירים, ממוצעים, שכוללים שיחות והודעות בהגבלה. עם הרפורמה במחירי הסלולר שהתרחשה בשנים האחרונות המחירים צנחו באופן משמעותי וכיום ניתן למצוא חבילות די דומות במחירים די דומים, כאשר רוב הדברים אינם מוגבלים כלל, כמו שיחות והודעות, לעתים גם גלישת האינטרנט. הדבר שעושה את ההבדל הוא השירות, האמינות ובעיקר הקליטה.

לשם השוואה, כיום ניתן לשלם על קו טלפון בודד, שאינו במסלול זוגי, עד 80 שקלים, מחיר שבעבר כלל לא עלה בחשבון. תמורת מחיר זה הלקוח מקבל גלישת אינטרנט שמספיקה לגולש הממוצע, כאשר כל החברות באשר הן מציעות הודעות SMS ושיחות ללא הגבלה.

 

לחבילת סלולר הכי זולה לחץ כאן  

 

חבילות סלולר

חבילות גמישות

השימוש בטלפון הנייד אינדיבידואלי ומשתנה בין אדם לאדם. למשל, ישנם ילדים צעירים שגולשים המון ברשת האינטרנט וצריכים חבילת גלישה רחבה, מצד שני ישנו אדם אחר שמתקשר המון לחו”ל, ובאינטרנט כלל לא משתמש. כמו כן ניתן למצוא טלפון נייד ללא אינטרנט כלל, במחיר זול מתמיד. חבילות סלולר מותאמות לכל סוגי המשתמשים, כך שכל לקוח יכול לבחור לעצמו את מה שמתאים לשימושו האישי ולא לשלם על פעולות שאינו צריך.

מעבר מהיר בין חברות

בעבר, לעבור חברה היה סיוט. התנתקות מחברה סלולר הייתה נראית משימה בלתי אפשרית, תהליך המעבר היה מעיק ומייגע ואנשים רבים ויתרו מראש, דבר שפגע קשות בתחרות. כיום, ניתן לעבור בין החברות בשיחת טלפון אחת, כאשר החברה החדשה מבצעת את כל תהליך הניתוק והחיבור מחדש בעצמה, מבלי לדרוש מהלקוח להגיע למוקד השירות.

למידע נוסף ושאלות נפוצות על חבילות סלולר ניתן להיכנס לאתר האינטרנט ולבחור את החבילה הכי זולה .

מאמרים נוספים:
1 יוני 2017
סלקום TV
  לאחרונה, חברת הטלוויזיה בכבלים- סלקום TV, גייסה 100,000 לקוחות. החברה...
קרא עוד >
28 מרץ 2018
השוואת מחירי תקשורת
שנת 2011, הייתה שנה שתיזכר כשנת המהפכה בשוק הסלולר בישראל....
קרא עוד >
31 ינואר 2018
חבילות סלולר משתלמות
באתר משתלם לי תוכלו למצוא מגוון רחב של חבילות סלולר...
קרא עוד >

הצטרפות למגזין מבצעים והטבות מאתר משתלם לי

מעוניינים להתעדכן לפני כולם? הרשמו עכשיו!

כל הזכויות שמורות © משתלם לי 2020