חבילות סלולר – החבילה הכי זולה

עולם הסלולר עבר מהפכה רצינית בשנים האחרונות. בעבר, המחירים היו גבוהים ביחס למחירים הקיימים כיום בשוק, הניסיון לחסוך כמה שיותר בשיחות ארוכות והודעות מיותרות היה בראש מעיינינו. אך שוק הסלולר עבר מהפכה וכיום חבילות סלולר משווקות בצורה אינטנסיבית והתחרות קשה וצמודה מתמיד.

חבילות סלולר וחשיבות המחיר

בעבר מחירים של בין מאתיים לשלוש מאות שקלים על חבילת סלולר היו מחירים סבירים, ממוצעים, שכוללים שיחות והודעות בהגבלה. עם הרפורמה במחירי הסלולר שהתרחשה בשנים האחרונות המחירים צנחו באופן משמעותי וכיום ניתן למצוא חבילות די דומות במחירים די דומים, כאשר רוב הדברים אינם מוגבלים כלל, כמו שיחות והודעות, לעתים גם גלישת האינטרנט. הדבר שעושה את ההבדל הוא השירות, האמינות ובעיקר הקליטה.

לשם השוואה, כיום ניתן לשלם על קו טלפון בודד, שאינו במסלול זוגי, עד 80 שקלים, מחיר שבעבר כלל לא עלה בחשבון. תמורת מחיר זה הלקוח מקבל גלישת אינטרנט שמספיקה לגולש הממוצע, כאשר כל החברות באשר הן מציעות הודעות SMS ושיחות ללא הגבלה.

 

לחבילת סלולר הכי זולה לחץ כאן  

 

חבילות סלולר

חבילות גמישות

השימוש בטלפון הנייד אינדיבידואלי ומשתנה בין אדם לאדם. למשל, ישנם ילדים צעירים שגולשים המון ברשת האינטרנט וצריכים חבילת גלישה רחבה, מצד שני ישנו אדם אחר שמתקשר המון לחו”ל, ובאינטרנט כלל לא משתמש. כמו כן ניתן למצוא טלפון נייד ללא אינטרנט כלל, במחיר זול מתמיד. חבילות סלולר מותאמות לכל סוגי המשתמשים, כך שכל לקוח יכול לבחור לעצמו את מה שמתאים לשימושו האישי ולא לשלם על פעולות שאינו צריך.

מעבר מהיר בין חברות

בעבר, לעבור חברה היה סיוט. התנתקות מחברה סלולר הייתה נראית משימה בלתי אפשרית, תהליך המעבר היה מעיק ומייגע ואנשים רבים ויתרו מראש, דבר שפגע קשות בתחרות. כיום, ניתן לעבור בין החברות בשיחת טלפון אחת, כאשר החברה החדשה מבצעת את כל תהליך הניתוק והחיבור מחדש בעצמה, מבלי לדרוש מהלקוח להגיע למוקד השירות.

למידע נוסף ושאלות נפוצות על חבילות סלולר ניתן להיכנס לאתר האינטרנט ולבחור את החבילה הכי זולה .

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום חמישי, 7 דצמבר 2017
+
טריפל סי – מחירים זולים ותכנים איכותיים
חברת טריפל, מספקת שירותי אינטרנט כמו שירותי אינטרנט ומענה לגלישה...
פורסם ב: יום רביעי, 1 נובמבר 2017
+
חבילות הצטרפות ל YES
למי מכם שמתעניין לגבי חבילות הצטרפות ל YES מעתה, הצטרף...
פורסם ב: יום ראשון, 18 פברואר 2018
+
ממליצים עלינו בערוץ 7
להשוואת חברות סלולר לחץ כאן 

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 25-08-19