חבילות סלולר זולות

בגלל הרפורמה שאנו נהנים ממנה כמה שנים בכל הקשור אל חבילות סלולר זולות, צרכנים רבים מגיעים לאתרי השוואות מחירים ובגלל שהחוק לגבי התחייבות לחברת סלולאר מסוימת אינו קיים עוד, ניתן יהיה להתניד לחברה אחרת  ולבחור בה בשל מבצע משתלם של חבילת סלולאר, שתהיה זולה יותר מזו הקיימת. לדוגמא, חברת G4 WE, מציעה 80 גיגה  במחיר קבוע לכל החיים חבילת סלולאר בשימוש סביר והוגן, 20 דקות שיחה לחו”ל ובמחיר מוזל ביותר של 33 ₪ לחודש. גם גולן טלקום, יצא במבצע של 100 גיגה וללא הגבלת זמן, במחיר של 29 ₪ לחודש, 100גיגה גלישה.

השוואת חבילות סלולר

בחברת רמי לוי תקשורת, תמצאו חבילות סלולריות זולות ב-50 גיגה גלישה, משך החבילה היא לשנה, דמי חיבור וכרטיס סים  במחיר של 49 ₪, שיחות לחו”ל בתוספת תשלום  ל- 43 יעדים לחו”ל ב-14.90 ₪ לחודש, תתקבל הנחה על דמי חיבור מעללקו טלפון נייד אחד.

חבילות משתלמות של סלולר של החברות הגדולות

חברת הוט מובייל, מציעה 50 גיגה גלישה בחבילה סלולארית, 100 דקות שיח לחו”ל במחיר של 39 ₪ לחודש.. גם 012 מובייל, יצאה בחבילה משתלמת של חבילה משפחתית בגלישה של  50 גיגה, שיחות והודעות ללא הגבלה, 50 דקות שיחות לחו”ל במחיר של 29.90 ₪ לחודש. המחיר הינו למספר מנויים מ-2-7 כאשר כרטיס סים ניתן בחינם.  גם חברת סלקום, מציעה מבצע משתלם של חבילות סלולאר זולות, במחיר של 39.9  ₪ לחודש, במהירות של 50 גיגה ו-500 דקות שיחה לחו”ל.

 גם פלאפון שהיא חברת הסלולאר הראשונה והגדולה בישראל, השיקה מבצע לחבילות סלולאר משפחתיות של 29.90.ש”ח לחודש 30 גיגה גלישה+ 20 גיגה מתנה למשך שנה.  CLOUD ללא עלות ושירות טלפון סייבר. דמי מעבר מחברה לחברה הינם 49.90 ₪ בעלות חד פעמית והמחיר הינו לשני קווים ומעלה.

 חבילות סלולאר זולות ומשתלמות באתר אחד

כולנו מחפשים לחסוך בעליות ומחפשים חבילות סלולר זולות ולכן, היום ישנם אתרי השוואת מחירים. חברת משתלם לי השיקה אתר לפני שנים, שבו תוכלו לראות  את המחירים המעודכנים והמשתלמים ביותר של חבילות תקשורת, אם חבילות סלולאר, טלוויזיה בכבלים, טלפון קווי , אינטרנט וטלפון סלולארי. תוכלו לראות את המבצעים, לבחור ולהשאיר פניה ונציג מאתנו יחזור אליכם בהקדם. השירות ניתן ללא תשלום ואתם חוסכים הרבה כסף בכל שנה בהוצאות התקשורת.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום חמישי, 7 מרץ 2019
+
השוואת חבילות סלולר משתלמות
כמעט כל אדם בישראל מחזיק היום בטלפון מגיל מסוים. אפילו...
פורסם ב: יום רביעי, 31 ינואר 2018
+
השוואת מחירים חבילות סלולרי
בזכות משתלם לי, האתר שבו ניתן לבצע השוואת מחירים סלולרי,...
פורסם ב: יום שבת, 6 אפריל 2019
+
מה ההבדל בין ספק ותשתית?
כיום כמעט בכל בית בישראל יש אינטרנט. בכל אזור יש...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 25-08-19