חבילות טריפל

עולם התקשורת לא מפסיק להפתיע אותנו עם מוצרים וקומבינציות חדשות, הכול למטרת שיפור וייעול חווית הצפייה והשימוש. חברות התקשורת נחלו ירידת מחירים דרמטית בשנים האחרונות וכעת המחיר הוא פחות מחצי ממה ששולם בעבר. עם הופעת מחירים נוחים יותר, החלו חברות התקשורת לתמחר חבילות שלמות במחירים קורצים יותר, כאשר מציעות חבילות כוללות על כל עולם התקשורת במחיר חודשי אחד.

חבילות טריפל- כשמו כן הוא

המילה טריפל, מלועזית פירושה שלוש, היא מילה שאנו שומעים רבות מהפרסומות בשנים האחרונות. כל חברה משווקת את הטריפל שלה ומציעה מחירים נוחים במיוחד. חבילות טריפל כוללות שלושה מוצרים, מכאן שמה, כוללת קו טלפון קווי, אינטרנט ביתי וממיר טלוויזיה.

חשבונית אחת בסוף החודש

כל אדם שמנהל משק בית מכיר את אחד הטקסים הפחות אהובים, טקס בדיקת החשבונות. חשבון מים, חשמל, טלפון ואינטרנט יכולים להגיע למחירים מרקיעי שחקים ודבר שלא תורם למצב היא מספרן הרב של החשבוניות שאנו צריכים לוודא. יתרון גדול של חבילות טריפל הוא שהמחיר מרוכז בחשבונית אחת וכלל את כל חשבונות התקשורת שקיימים אלצנו בבית, ביניהם הטלוויזיה והאינטרנט שבלעדיהם קשה להסתדר. חיבור החשבונות יוצר שליטה טובה יותר על חריגות ונותן ראש שקט לפחות בתחום אחד לא קטן של הוצאות הבית.

אין את מי להאשים

חברות רבות נוטות לפזר את האחריות בין שאר הגורמים שאינם קשורים אליה. כאשר ישנה חברה אחת שאמונה גם על האינטרנט, גם על הטלוויזיה וגם על הטלפון, היא אחראית לפתרון כל הבעיות דבר שנותן נוחות רבה יותר להתקשר למוקד שירות ולקבל תשובות על כל השאלות יחדיו מבלי לחכות בטלפון לשתי חברות שונות.

אתר משתלם לי הוא אתר השוואת מחירים שמוצא חבילות טריפל וחבילות תקשורת נוספות במחיר המשתלם ביותר. לפרטים נוספים ניתן להיכנס לאתר האינטרנט.

 

להשוואת חבילות טריפל לחץ כאן 

חבילות טריפל

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום חמישי, 3 מאי 2018
+
012 מובייל
חברת 012 מובייל, הינה המותג הגדול של חברת פרטנר. מובייל,...
פורסם ב: יום ראשון, 17 פברואר 2019
+
הוט מבצעים ללקוחות חדשים
חברות רבות אשר מתעסקות בעולם התקשורת, דוגמת הוט מבצעים, מציעות...
פורסם ב: יום רביעי, 7 דצמבר 2016
+
השוואת מחירים אינטרנט
השוואת מחירים היא דבר הכרחי ונדרש לפני רכישת מוצר חדש....

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 21-04-19