חבילות הצטרפות ל YES

למי מכם שמתעניין לגבי חבילות הצטרפות ל YES מעתה, הצטרף שירות נוסף הנקרא סטינג טי וי. מדובר על שירות טלוויזיה המשודר על גבי האינטרנט ומבוסס על אנדרואיד. אלה הם ערוצים ליניאריים וכן ספריית VOD שכוללת סרטים וסדרות. ניתן יהיה לצפות ב-24000 שעות של תוכן ובין התכנים ניתן יהיה לצפות בתכני ספורט, ערוצי ילדים, דוקו, תכנים מקוריים של YES, תכני HBO וסדרות אהובות על הרבה משפחות. סטינג טיוי, מצטרפת לחברות כגון פרטנר טי וי, סלקום טי וי ונטפליקס. הצטרפותה של סטינג טי וי נועדה לספק לכם אלטרנטיבה נוספת מטעם חברת YES הכוללת בעלות זולה יותר וחבילת ערוצים בסיסית, על מנת למשוך לקוחות חדשים שמחפשים אחר חלופות לשירותי הטלוויזיה היקרים.  

מה כוללות חבילות ההצטרפות של YES ?

ניתן למצוא חבילות של ערוצים וסרטים בסכום של 199 ₪  כגון סדרות ספורט, מוסיקה, מדע , טבע ועוד גם חבילה עם ממיר מסוג: YES MAX TOTAL באיכות של HD עד 2 הקלטות במקביל יעלה סכום של 209 ₪ . למי שמעוניין בחבילה משודרגת יותר של YES, יוכל לבחור גם את החבילה של YES ULTRA שתומך בטכנולוגיית4 K מהמתקדמות בעולם וב-4 ערוצי הקלטה המחיר יהיה קבוע ל-3 שנים ובעלות של 215 ₪ .

בבחירת מסלול טלוויזיה, יש אופציות רבות והבחירה המומלצת תהיה בהתאם להרגלי הצפייה שלכם. בגלל שאנו נמצאים בתקופה שישנן עוד ועוד תוספות בתכים וטלוויזיה בכבלים שמציעה המון תוכן זמין לכל דורש, ניתן יהיה לשקול בחברות ידועות בכבלים כגון YES שכוללת חבילות תוכן עם מאות ערוצים וספריית VOD. לפעמי החיסרון הוא במחיר שאולי יהיה גבוה יותר ולכן, מוצעות לכם חבילות באתרים ואם אינכם צרכנים מאסיביים תוכלו לבחור בחבילות צנעות יותר אך כאלה שתספקנה לכם תכנים בכל התחומים.

חבילות הצטרפות ל-YES באתר משתלם לי

אם אתם מתעניינים לגבי חבילות הצטרפות ל-YES כדאי כי תגלשו באתר משתלם לי, אשר מעדכן כל העת את כל הקשור לערוצי תקשורת, הצטרפות וניידות לטלפונים סלולאריים, אינטרנט ועוד. באתר ניתן לראות טבלה ברורה של התחום שבו אתם מתעניינים. במקום שתתחילו בחיפושים מייגעים, אתר משתלם לי, מעניק לכם את כל המידע המדויק והעדכני ביותר וכן מוסיף בכל פעם חבילות משתלמות שתוכלו לחסוך באמצעותן הרבה כסף וזמן.

 

לכל החבילות של YES לחץ כאן 

 חבילות הצטרפות ל YES

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום שני, 29 יולי 2019
+
סלקום TV חוות דעת וביקורת
השנה , אנו מתלבטים באיזה חבילת תקשורת לבחור, במיוחד כאשר...
פורסם ב: יום שני, 19 נובמבר 2018
+
אינטרנט 100 מגה
אם אתם זקוקים לחבילת אינטרנט 100 מגה, כדאי כי תתעניינו...
פורסם ב: יום ראשון, 3 נובמבר 2019
+
YES פלוס
YES  פלוס כמה זה עולה לנו? איך זה עובד ומה...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 14-11-19