חבילות האינטרנט המשתלמות של בזק

קבוצת התקשורת הגדולה ביותר בישראל היא בזק. החברות שמרכיבות את בזק עוסקות בכל שירותי הטלקום שהם: טלפוניה מקומית ובינלאומית, קווית ואלחוטית, אינטרנט מהיר, תמסורת וכדומה.  חברת בזק, ממשיכה כל הזמן להשקיע בשדרוג התשתיות של התקשורת במטרה לספק שירות מתקדם ללא פשרות. חבילה משולבת וזולה יותר, הינה  אחת מהדרכים להוזיל את עליות הגלישה. לפני שתצטרפו לחבילות של החברות המובילות בארץ כגון בזק יש לבדוק את מהירות הגלישה שלכם בפועל. היום, כ-70% מתושבי ישראל, יכולים כבר לגלוש במהירות של 100 מגה באמצעות בזק והיתר, יכולים לגלוש במהירות של 40 מגה. הצפי הינו, שעד סוף השנה, התשתית של בזק ל-100 מגה, תכסה את כל תושבי המדינה.

החבילות המשתלמות של בזק

מי שמעוניין ברוחב פס גדול ובתשתיות המתקדמות ביותר בעולם, יבחר באינטרנט של בזק. הטכנולוגיות האופטיות החדשות כגון NGN תוכלו למצוא בענקית התקשורת בישראל. תשתית האינטרנט של חברת בזק, נמכרת כתשתית בלבד או במסגרת חבילות אינטרנט משולבות של הכול כלול שהן חבילות הכוללות תשתית בזק וספק אינטרנט משתנה על פי בחירת הלקוחות ניתן למצוא שירותים נוספים של חברת בזק כמו שירותי גיבוי בענן, בית חכם ועוד. מחירי החבילות הם כדלקמן:

  • בזק- חבילת תשתית אינטרנט 15 מגה {במהירות של 15 MB} במחיר של 75 ₪ לחודש
  • חבילה של 40 MB במחיר של 89 שח לחודש
  • חבילת תשתית אינטרנט של 100MB במחיר של 87 ₪ לחודש

משתלם לי עם בזק

בגלל כל כך הרבה חברות המספקות לנו אינטרנט בישראל, אנו עשויים להתבלבל. זו הסיבה, כי פתחנו את אתר משתלם לי, כך שתוכלו למצוא את חבילות הגלישה, הסלולארי והכבלים במחירים נמוכים. אם אתם מחפשים חבילה משולבת של בזק, תוכלו למצוא אצלנו את הפרטים של כל סוגי החבילות. רשמו את שמכם בטופס הפניה באתר משתלם לי ונציגנו יחזור אליכם עם מבצע עדכני ומשתלם. גם חברות של טלוויזיה בכבלים, חבילות שיחות לחו”ל ומוצרים רבים אחרים הקשורים לתקשורת שתוכלו למצוא במחירים הרבה יותר זולים.

חבילות האינטרנט המשתלמות של בזק

 

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום חמישי, 13 יולי 2017
+
פרטנר TV
קבוצת פרטנר, הצטרפה לפני כמה ימים לשירותי הטלוויזיה בכבלים בישראל....
פורסם ב: יום ראשון, 19 מאי 2019
+
אינטרנט 500 מגה הוט
חברת הוט, משדרגת את מהירות האינטרנט בהעלאת קבצים של עד...
פורסם ב: יום חמישי, 8 מרץ 2018
+
כל החבילות של חברת סלקום
ישנן חברות רבות אשר מציעות סוגים שונים של חבילות סלולר....

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 17-11-19