חבילות אינטרנט ושיחות לחו”ל של בזק בינלאומי

חברת בזק בינלאומי מציעה לקהל לקוחותיה חבילות חדשות הכוללות גם ספק וגם תשתית. התשלום וההתנהלות של הלקוחות , מתבצעת מול חברת בזק בינלאומי וללא פיצול החברה לשתי החברות. ניתן למצוא בחבילות שמציעה חברת בזק, גם חבילות באנדל ספק ותשתית בשילוב של חברות בזק או חברת הוט במודל הישן. כל ההתנהלות מתבצעת מול חברת בזק בינלאומי לתקופת החבילה ולאחר מכן תתפצל החברה לשתי חברות נפרדות. יש לציין, כי מגה ספק ותשתית אינטרנט, מיועדים ללקוחות בתשתית של בזק בלבד. ההצעה קיימת ללקוחות בזק חדשים.

לצפייה בכל החבילות של בזק בינלאומי

חבילות אינטרנט של בזק בינלאומי

ברכישת חבילת בזק בינלאומי בתחום האינטרנט, לשלושה חודשים ראשונים, המחיר יעמוד על סך של 59.9 שקלים ולתקופה שבין 4-12 חודשים המחיר יעמוד על 99.90 שקלים לחודש יחד עם ראוטר הכלול במחיר לתקופה של שנה. לאחר תקופה של שנה, הראוטר יהיה בעלות של  49 שקלים . דמי המשלוח יהיו בעלות של 9.9 שקלים ועלות התקנה תעמוד על  184 שקלים. הספק והתשתית של האינטרנט יחויבו בחשבונית אחת של בזק בינלאומי וללא פיצול למשך שנה. החבילה מתאימה ללקוחות חדשים של בזק בינלאומי. המחיר יכלול ראוטר  למשך שנה ומהשנה השנייה מחיר הראוטר יהיה על סך של 9.9 שקלים לחודש. ניתן למצוא בחבילה גם תיבת מייל מוקטנת של10 MB.

בזק בינלאומי חבילות משתלמות לשיחות לחו”ל

חבלות בזק בינלאומי תוכלו למצוא גם על שיחות לחו”ל מהטלפון הקווי. המסלולים הם מיוחדים כגון שיחה לחו”ל בשקל ל-14 הדקות הראשונות. תוכלו לרכוש בנק דקות כגון 100 דקות, ליעדים קבועים לחו”ל במחיר של 15 ₪ לחודש. ניתן למצוא חבילה נוספת של חברת בזק בינלאומי לשיחות לחו”ל כגון רכישת בנק של 140 דקות ראשונות חינם על פי חבילה קיימת או בהתאם לתעריף השיחות של בזק 014 לחו”ל. דמי המנוי הקבועים יעמדו על 16 ₪ לחודש.

זה משתלם לי עם בזק בינלאומי

החבילות מתחדשות בכל תקופה מסוימת ולא תמיד אתם מוצאים את הזמן לחפש את החבילות המתאימות לכם, או שאתם עסוקים בעבודה ומטלות הבית, כך שאינכם יודעים מתי החבילה שלכם מסתימת. אתר משתלם לי הוקם עבורכם, כך שתוכלו להיכנס לאתר ולצפות במבצעים החמים המתעדכנים כל העת. תוכלו להשאיר הודעה ונציג מטעמנו יחזור אליכם. אנו מפעילים שירות תזכורת, כך שלא תפספסו את תום המבצע.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום רביעי, 27 פברואר 2019
+
איך מבדילים בתקלות בין תשתית אינטרנט לספק?
תשתית אינטרנט היא השרתים והחומרה המתוחזקת בנקודות מסוימות ברחבי הארץ,...
פורסם ב: יום שלישי, 23 יולי 2019
+
נקסט טיוי (TV) – חוות דעת וביקורת
בזמנו, הנאמנות שלנו לערוצי טלוויזיה בכבלים, הייתה מכוונת לחברה אחת....
פורסם ב: יום שישי, 15 פברואר 2019
+
חבילות אינטרנט ספק ותשתית
אינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו. בין אם...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני
עודכן ביום: 18-01-20