חבילות אינטרנט ביתי

תקופת הקיץ, מלווה במעברי דירות ולכן, כדאי כי לפני הגיעכם למעונכם החדש, תדאגו לתקשורת בבית באמצעות חבילות אינטרנט משתלמות. משרד התקשורת כבר הוציא את רפורמת הפס הרחב, מה שגרם להוזלה משמעותית במחירים. גם איחוד נותני השירות נוצר עקב הרפורמה של הפס הרחב, כך שכבר אין כל צורך להתנהל בנפרד מול הספק והחברה המספקת את התשתית של האינטרנט. הכול מעתה, כבר עובר דרך חשבונית אחת ואחריות של חברה שבה תבחרו על פי שיקול דעתכם או באמצעות השוואת מחירים. גם המהירויות של הגלישה באינטרנט הן שונות.

השוואת כל חבילות האינטרנט הביתי

בחרו את מהירות הגלישה הרצויה לכם והשוו מחירים

באמצעות אתרי השוואות מחירים ברשת, תוכלו בקלות למצוא חבילות אינטרנט משתלמות ביותר וזאת, בשל התחרות הרבה שגרמה להוזלה משמעותית במחירים תוכלו למצוא מהירויות גלישה שונות כגון:

  • 15 מגה
  • 30 מגה
  • 100 מגה
  • 200 מגה

ערכו השוואת מחירים בין החברות השונות, לקבל את המידע המלא על החבילות החדשות שמוצעות היום ולמצוא חבילת אינטרנט זולה שמתאימה לדרישותיכם. למשל, חברת הוטנט, מציעה חבילת מהירות ב-20 ₪ וניתן יהיה לבחור מהירות גלישה גם של 200 מגה. ניתן יהיה לקבל מהחברה ללא עלות, דוא”ל בנפח של GB!. מי שמצטרף לחבילת האינטרנט ישירות מהאתר, יוכל ליהנות מ-4 חודשים חינם של גלישה מהירה באיכות גבוהה.

משתלם לי – לבדוק ולהשוות מחירים ולהתעדכן בכל מבצעי חבילות האינטרנט

אנו ערים לכך, כי הקיץ של שנת 2018, מביא עמו לא מעט מבצעים של חבילות אינטרנט וזאת בשל הצטרפות עוד חברה או שתיים שמתחילה בתחרות מול החברות הקיימות בשוק על מנת להשיג עוד לקוחות, אם חדשים או אם אלה שמעוניינים להצטרף למבצע של חבילות זולות יותר באינטרנט. בכדי לחסוך מכם טלפונים, זמן וטרחה, תוכלו למצוא באתר משתלם לי את כל המבצעים ואת ההמלצות השונות  לגבי ספק ותשתית, מה שלבטח יחסוך מכם עשרות ומאות שקלים בכל חודש. המחירים באתר כוללים כמובן תשתית+ספק. עליכם לבחור את החבילה שהכי מתאימה ונראית לכם ולהצטרף למבצע.

אנו באתר מעניקים תזכורת לפני תום תקופת המבצע, כך שתוכלו לחדש את החבילה או לעבור לחבילת אינטרנט משתלמת, כך שתמשיכו לחסוך וליהנות מהשירותים של החברות השונות.

מאמרים נוספים:
פורסם ב: יום חמישי, 4 אפריל 2019
+
סלקום חבילות – סוגי חבילות
ישנן חברות רבות אשר מציעות סוגים שונים של חבילות סלולר....
פורסם ב: יום רביעי, 1 נובמבר 2017
+
ניוד לפלאפון
תהליך ניוד לפלאפון על פי חוק ההתניידות החדש, ניוד לפלאפון או...
פורסם ב: יום שלישי, 6 מרץ 2018
+
אינטרנט ביתי
כל אחד רוצה ליהנות אינטרנט ביתי איכותי ומהיר, אשר עובד...

מעוניינים להתעדכן במבצעים חדשים? הרשמו עכשיו!

קידום אתרים במנוע החיפוש קידום אתרים אורגני


x

סליחה שניה....

כבר הולכים?

עודכן ביום: 22-09-19